Reklama

DENNĚ NOVÉ POZNATKY.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Navštívila jsem dlouholetou známou, která patří do kategorie, hodná, milá, smůla je, že pracuje ve školství, vzhledem k době ve které jsme nuceni přežívat.

Paní je Moravanda, má tam rodinu, maminku. V předešlém týdnu byli babičku navštívit
a rodinka si zašla na oběd do restaurace, v  Přerově. Byli mile překvapeni, že tam byli noviny,
OBČANSKÉ VOLBY, Referenda ČSR – Občanská jednota.
Na dotaz zda tam někoho máme, jsem s úsměvem odpověděla, že máme po celé REPUBLICE a
Přerov …, má na starosti, akční kolega Rosťa Gříšek, mimo jiné i okresy.., Olomoucko.
Důkaz toho, že myšlenka se dostává do povědomí lidí.

Naopak poznatek z okresu Břeclav, kde jsem navštívila rodinu,  je že lidé, jakoby žili na jiné planetě
(poznámka, je to i v jiných částech ČR).

Teta (75) měla doma řemeslníka a ten se aktivně zapojil do debaty očkování. Řekl, že je křesťan a vychrlil spoustu věcí, které vidí očima věřícího, ale v podstatě jsme se shodli do puntíku. Nikdy se očkovat nenechá …… ! Naše noviny vzal, že je předá dalším a já dodala, že je jedno jak si to kdo odůvodní, ale musíme lidé najít stejnou cestu, ať jsme, kdo jsme.
Mrzí mě i přesto, že tetu jsem od podzimu informovala a vždy se s ní loučila, vydrž nepodlehni… , bohužel podlehla. Delší dobu je očkovaná což přede mnou tajila. Dva měsíce zpět měla od poloviny  lýtka až do poloviny stehen černé obě nohy. Zhoršila se jí  pohyblivost, bolestivě chodí, spíš ne. Svedla to na ortopeda, že jí špatně aplikoval injekce. Zdr. problémy má denně spolyká 13 prášků. I tak mi to bylo  divné. Prolétlo mi hlavou, jestli …., ale nechtěla jsem si to připustit!

Na otázku proč to udělala, když měla spoustu informací, tak odpověděla: „Všecí to majů, všecky kamarádky,doktorka ju nutila, pedikérka jí říkala …. , nikam k doktorům mě nechtěli bez očko.“ MĚLA JSEM SE CO DRŽET! Víš co jsi do sebe nechala píchnout? Zaručil se ti lékař, podepsal? No papír nějaký papír mám.

Má 3 dospělé děti, které se nechaly napíchat a jejich děti….. Nemělo smysl dál rozebírat. Jenom jsem podotkla, že možná kdyby ji chránili ty její děti, tak nepodlehne, jako nepodlehla tchýně (88), protože, naslouchala, přemýšlela a porozuměla, co se to vlastně děje!

Další den, jsem jela do Břeclavi do cukrárny, samozřejmě  noviny – volby, sebou. U pultu stáli 3 mladí milí lidé 2 slečny, jeden kluk. Věk cca 17 – 22. Předávala jsem noviny s krátkým výkladem, nevěděli, neviděli , neslyšeli. Mezi řečí na mě vybafla, nejstarší: „Jste očkovaná“? Ne a není to o nemoci!  Řekla, že si to myslela a očko není a nemá to v plánu. Ta nejmladší poslouchala, nemluvila, jenom brala do ruky noviny, četla. Blonďatý chlapec se rázně ozval, že on tomu, nevěří, číst to nebude, protože je zdravotník a je již očkovaný. Nechala jsem ho vymluvit, s tím, že je to jenom jeho věc a on stále opakoval, že je zdravotník, oni ve zdravotnictví …..!

Proč zdravotník, pracuje v cukrárně, není zapojen do těžké plandemie a nemaká ve špitále?        Odcházela jsem a všechny noviny byly pryč, mladí za pultem nestáli, cukrárna byla téměř prázdná.

Národ je zdeformovaný, mediální masáží a loupežníky, kteří na nás vydělávají nekřesťanské peníze. Věřím, že občan časem  pochopí, kudy vede správná cesta i ten, který podlehl.

Jitka Uhrová, koordinátor

REFERENDUM  ČSR – Občanská jednota,  STŘEDOČESKÝ KRAJ

 

 

 

 

 

 

 

 313 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat