Reklama

Občanské volby – Jiří Veselý

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Jiří Veselý

narozen 1975 v Humpolci

bydliště Tišnov, okres Brno venkov

Vyučen automechanikem na SOU Automobilní Brno, později jsem si dálkově dodělal maturitu na ISSA Automobilní, Brno; obor Dopravní provoz. Absolvoval jsem roční vojenskou službu u BRN Tábor jako řidič BVP.

zaměstnání:

ČSAD Tišnov – opravy vozidel

Elqa s.r.o. – řidič, strojník,

Crocodile a.s.- řidič a rozvoz baget

Net Development s.r.o. – servisní technik, řidič, Město Tišnov – pomocný správce.

Po vojně jsem vystřídal pár zaměstnání, kde jsem hledal svou životní cestu, a nakonec jsem se vrátil zpátky na mou milovanou Moravu, do Tišnova, kde žiji do dnes. Byl jsem aktivním sportovcem, hrával jsem házenou a malou kopanou. Oženil jsem se.  Ve třiceti letech se mi stal úraz páteře, po kterém se mi změnil život i životní hodnoty. Zemřel mi otec, rozvedl jsem se, musel jsem změnit zaměstnání a nastalo období duchovního zrání. V té době jsem poznal svého anděla, mou nynější ženu, se kterou mám druhou dceru a jsme spolu už 15let.

V současné době pracuji jako OSVČ a s manželkou spolu rozvíjíme naši společnost a věnujeme se ve finančním poradenství cca tisícovce rodin a finančnímu vzdělávání.

Dva roky jsem taképomáhal tišnovskému Sokolu jako starosta. Podařilo se mi obnovit v Tišnově divadelní spolek Karasovo divadlo.

Myšlenka, hodnoty a odkaz Sokola mi byly vždy blízké, a proto jsem se stal členem referenda ČSR a šel kandidovat do Občanských voleb. Budoucnost našich dětí a zachování naší vlasti, svobody a historie, za kterou naši předkové bojovali, je v našich rukou.

Když chceme něco změnit, musíme začít u sebe.

 176 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat