Reklama

Občanské volby – Lenka Maláčová

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Lenka Maláčová

 

Krásný den všem, přes všechny úskalí, útrapy, tlak a překážky, které nám naše vláda se snaží v této pochroumané době neustále vytvářet, aby nás zlomily a nalomily naše sebevědomí, vytrvalost, práci a víru v lepší čas. I přesto je jen na nás jestli si nenecháme ten krásný čas vzít nejen z našeho světa, ale i z našich srdcí.

Jmenuji se Lenka Maláčová, a říkají mi Leni.

Jsem milovnice všeho krásného, mám ráda slunce, teplo, přírodu, úsměv, dobré lidi.

Chci žít v chaloupce se zvířaty, pěstovat léčivé bylinky, chovat včely a různou menší či větší drobotinu. :-)

Ráda tančím, zpívám, sportuji, chodím do divadel. Také mám ráda létání, mořský příboj i východ a západ slunce. Miluji svoje dvě dětí, naše nahaté pejsky, také balet i operu.

Narodila jsem se v roce 1973 ve znamení Vah.

Můj život snad od malička byl propleten různými překážkami.

I když jsem byla nadaná na zpěv, tanec, rada hrála na klavír, nejvíc jsem milovala balet a chtěla být baletkou. Bohužel rodiče měli jinou představu, a tak baletní sen se rozplynul. Na rozhodnutí rodičů jsem se vyučila čalounicí, a následně jsem si dodělala nábytkářskou průmyslůovku.

Cesty mě však zavedly jinam, a tak jak šel čas prošla jsem různé profese od strážníka Městské policie, pojišťovacího poradce, obchodního zástupce, ředitelky divize, a v době kovidové skončila až u prodavačky lahůdek.

Vedle toho jsem hlídala děti, uklízela, a dělala vše abych jako samoživitelka bez pomoci rodičů či kohokoliv z rodiny byla schopna poplatit nájem a vše ostatní. Takže jsme s dětmi nikdy moc necestovali a zatím moc světa nepoznali.

Od začátku covidové frašky vím, že vše je jinak, než je prezentováno, a nikdy kromě prvních 14 dnů až 3 týdnů ze začátku jsme se synem nenosili roušky a bojovali za svá práva. Neustále jsem však přicházela o práci, a nakonec se musela na čas podvolit nošení těchto neúčinných a zbytečných prostředků, abych měla na živobytí.

Díky nošení roušek a respirátorů zdravotní potíže na sebe nenechaly dlouho čekat.

Nyní jsem krátce na rozcestí, a hledám možnosti co dál. Nejsem ochotná podstupovat nesmyslné testy, nosit v práci roušky, a už vůbec nikdy se očkovat. Můj 11-ti letý syn nechodil do školy. Tedy ze začátku chodil, vybojovala jsem mu nenošení roušek ve škole, což zas mělo za následky šikanu učitelů i děti, protože byl jediný. Je to však silný chlap, a věděl, že má to smysl. Když přibylo testování, již jsme do školy nechodily. A za těchto podmínek chodit nebudeme. Nechci však, aby naše děti nemohli se svobodně učit a ve škole volně a dýchat. Jsem za školu bez podmínek, a život bez podmínek.

To je jen jeden z důvodů proč kandiduji do Občanských voleb a Referendum mi mluví z duše i celého přesvědčení. Věřím že to dokážeme!

Chci žít ve svobodné zemi, svobodně myslet psát, mluvit i rozhodovat se. Žít tak, aby i naše děti měly z čeho žít, a ne jen z dluhů, které naše vláda pro naše budoucí připravila.

Máme krásnou zemi, z které však již málo zbylo. Vše co za něco stálo bylo zpronevěřeno, rozkradeno, prodáno…. Naše odhodlání pro změnu a nápravu je to, co může změnit dny budoucí.

!!!!!!! MÍR, SVOBODU, SOUDRŽNOST, STABILITU, zabalenou do obalu LÁSKY, ODVAHY, PRAVDY, SÍLY a CTI, to je moje cesta kterou chi JÍT, aby náš LID a zejména NAŠE DĚTI mohli další roky ŠŤASTNĚ, SVOBODNĚ a v LÁSCE ŽÍT !!!!!!!!

Vaše Leni Maláčová.

 167 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,252 zobrazení celkem,  2,472 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,253 zobrazení celkem,  2,473 zobrazení dnes

Číst více »