Reklama

Občanské volby – Lunda Antonín

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Lunda Antonín.

Narodil jsem se roku 1960 ve Velké Meziříčí. Vyrůstal jsem v malé vesnici o velikosti cca 50 obyvatel v rodině zemědělsky orientované –  otec traktorista a matka dojička u krav. Jsem nejstarším z pěti dětí. Školní docházku jsem absolvoval pěti roky obecné dvojtřídky a následně čtyři roky měšťanky s prospěchem dobrým. Po základní škole jsem přes moje sklony k hudbě a zájmu o konzervatoř musel z rodinných důvodů absolvovat učební poměr v oboru strojní zámečník na I.B. strojírně ve Velké Bíteši a jako velmi dobrému absolventovi mi bylo umožněno nástavbové studium Střední průmyslové školy v Brně. Po úspěšné maturitě jsem nastoupil základní vojenskou službu jako řidič instruktor a abonent posádkové hudby v Českých Budějovicích. Po odsloužených 20 měsících jsem formou náboru odešel pracovat do dolu ČSA v Karviné.

Zde jsem pracoval 30 měsíců jako důlní zámečník a měl jsem aktivní účast na všech profesních činnostech při těžbě uhlí. Před odchodem mě byla nabízena funkce důlního mechanika. Odešel jsem z důvodu založení hudebního souboru do sponzorského podniku ZD Osová Bitýška. Zde jsem pracoval jako řidič a strojník stavební mechanizace bagry a nakladače. Po ročním působení jsem odešel následováním manželky a hledáním podmínek pro založení rodiny krátce pracovat na jadernou elektrárnu Dukovany a ZD Deblín. Asi po roce jsem nastoupil jako řidič a obsluha zemědělské techniky do Agrochemického podniku Modřice. Zde jsem působil celkem 9, 5 roku a během této doby jsem si postavil svépomocně rodinný dům v obci Deblín a založil rodinu postupně se čtyřmi dětmi. Od změny v uskupení a orientaci ČR na západ jsem odešel pracovat jako zámečník na provoz údržby ČOV ve správě Vodárenské společnosti VAS. Vzhledem ke značně nižšímu příjmu, než byl u předchozích pracovišť jsem začal jako OSVČ současně podnikat v zemědělských a komunálních službách. Po 16 letech souběžné činnosti jsem po modernizaci provozu ČOV a redukci zaměstnanců přešel na soukromé podnikání kdy jsem kromě služeb v zemědělství sklizňové práce přešel na zemědělskou prvovýrobu se vším, co k ní patří především živočišná i rostlinná produkce.

Tuto činnost vykonávám doposud ve spolupráci se syny. Mladší je aktivní společník starší sezonním brigádníkem. Kromě synů mám ještě dvě dcery a 6 vnoučat. Politicky jsem si prošel aktivně na pozicích řadového člena všemi možnými stranami s cílem najít někoho kdo dokáže realizovat a uvést v život dobře znějící myšlenky a sliby , kterými se před volbami zaštiťují. Bohužel jsem v politice našel jenom prospěcháře, falešné pokrytce a loajální patolízaly poplatné vládnoucím mafiím. Lidové volby jsou nejenom moje poslední šance, jak se dopracovat ke změně.

 

 

 210 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat