Reklama

AKTUÁLNÍ INFORMACE 21.9.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

18.9. 2021 proběhla 2. Porada Republikového štábu v Koordinačním centru v Boršově.

Projednáván byl způsob podpory okresních  a krajských poboček, způsob doplnění chybějících koordinátorů. Znovu byl kladen důraz na dodržování systému práce, včetně těch nejmenších detailů a byly opět vyhodnocovány nedostatky. Byla navržena řešení a stanoveny termíny k odstranění nedostatků. O postupu bylo jednomyslně hlasováno.

Dále jsme zvažovali možnosti, jak postupovat při širším oslovení veřejnosti. Byl navržen a odhlasován aktuální postup pro on-line besedy (aplikace Zoom) v krajském měřítku.

Probírán postup k zapojení obchodního  a projektového manažera.

RČSR – Občanská jednota – Republikový štáb funguje jako servisní organizace pro Občanský parlament. Jedná se, kromě mnoha dalších úkonů, o vytvoření ,,pracovního prostředí“ software pro práci poslanců v režimu home office, který je stále upravován a rozvíjen. Proběhlo zhodnocení funkčnosti software a práce poslanců po prvním týdnu. Byly projednány připravované další úpravy tohoto software. Podat dotaz k Občanskému parlamentu přes podatelnu, shlédnout práci poslanců, projednávané otázky v archivu či úřední desku lze na:

https://www.lidove-volby.cz/

Řešila se také propagace a organizace 1. prezentační konference Občanského parlamentu, která proběhne 25.9.2021 v Brně:  Besední dům, Komenského náměstí 534 od 14.30 hod., kam jste srdečně zváni.

https://www.facebook.com/groups/rcsr5/permalink/3043077545948871/

Na tuto slavnostní konferenci byli pozváni nejvyšší představitelé starého systému – Vláda, Parlament, Senát, Diplomatická zastupitelství států sousedících s ČR, USA a Ruské federace, Soudy a Státní zástupci, Policie ČR, další Úřady, Média a také Veřejnost.

Při této příležitosti bude oficiálně představen Občanský parlament, složen slib poslanců, proběhnou rozhovory s některými poslanci a proběhne také tisková konference.

 

Mariana Velčovská, Tisková mluvčí Republikového štábu, 21.9. 2021

 500 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat