Reklama

HOVOR Z RAKOUSKA

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Fašistická tyranie bude pokračovat!

REFERENDUM ČSR – Občanská jednota, má příznivce i za hranicemi. Paní, s kterou již delší dobu komunikuji na FB i v soukromých zprávách pečlivě sleduje činnost našeho hnutí. Rozhodla se podpořit i finančně, přesto, že bydlí několik let, 350 km od českých hranic v Rakousku. Pochází od Olomouce.

Dnes jsme ladili detaily, jak poslat finance na účet Referenda, při tom jsme si sdělili pár informací co se děje u nás a u nich. Potvrdila, že situace je u nich horší, shodli jsme se na tom, že v Čechách je před volbami, tak ještě vyčkávají a jenom naznačují co nás čeká, až dosadí svoji fašistickou vládu, jejíž lídři jsou předem vybráni.

Se zděšením mluvila o demonstracích, kterých je čím dál víc ve všech regionech, taky která strana a kde vyhrála volby. Vysvětlila jsem jí, že probíhají řízené revoluce ve všech státech, výměny vlád, šmejd za šmejda! Tím, že nemá dostatečné informace, tak stejně jako lidé u nás i ona doufá, že nějaký…, někdo…, ten nebo onen zastaví to šílenství. Sama nakonec usoudila, že cesta ven je jenom, když si lidé sami udělají pořádek bez dosazených lídrů, bez hloupých a zlých lidí.

Aktuální situace je u nich taková, že je tvrdě vyžadováno očkování! Má prý kolem sebe lidi z různých komunit, Rumuny, Bulhary atd. Všichni podlehli masírce a vyhrožování, že budou vyhozeni z práce, takže jsou očkovaní. Paní má obavy, že se dlouho neubrání a přijde o práci. Pracovní úřad ji nezařadí …, protože neočkovaný nemá nárok na žádné dávky!

Jak jsme se doplňovali, že plán globalistů jede na plné obrátky, tak si vzpomněla na zprávu o black autu!!! Připravují je takticky, že budou lidé bez elektřiny. Předestřeli, že 2 dny, 14 dnů nebo taky 2 měsíce!

Nezaslechli jsme náhodou i v našich médiích, něco ve smyslu, jak máme málo el. proudu … bla, bla? STÁLE JE TO KONSPIRACE, HOAX? TI, JEŽ UPOZORŇOVALI MINULÝ ROK, BYLI NAPADÁNI, OZNAČOVÁNI ZA BLÁZNY …!

Rozhovor proběhl dnes 28.9.2021 kolem 13:00 hod.

Kdo si myslí, že když půjde fašistům tzv. na ruku, nechají ho žít, NE SVOBODNĚ, pouze na živu, tak se velmi mýlí!!!

Jitka Uhrová, poslanec Občanského parlamentu

 561 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat