Reklama

O NÁS, BEZ NÁS, ROZHODNUTO?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

KOLONIE ČESKO.

Včera 29.9.2021 nám na tiskovce, živě, nepřímo oznámili beťár a maďar, že si hodlají udržet moc a koryta, proto nám táhnou republiku do EU II. Nazvou-li to TROJMOŘÍ, nebo RAKOUSKO-UHERSKO, JE PRO NÁS LIDI ZCELA BEZPŘEDMĚTNÉ! Uchopí-li nás ten, nebo onen, je taky jedno, vždy budeme jenom poslušní otroci, bez práva a svobody.

Upocení, přidušení v náhubcích až po obočí, nám předestřeli svoje plány. Času na realizaci je dost, desetiletí tady bude vir! Tím dali dostatečně najevo svůj postoj k mega podvodu kovid a potvrdili, co nás čeká v „nové EU“!

Maďar zdůrazňoval, že pouze a jenom s vládou A.B., chce udržovat vstřícné vztahy. Chválil ho až do nebes. Prý si dohodli spolupráci např. ve vojenském průmyslu, zemědělství atd. Lezli si vzájemně doslova do zádele a lhali jeden víc, jak druhý. Bude prý nová Evropa – střed (V4), která nás spasí. Je to náhoda, že zrovna před volbami do zaprodané PS, mají potřebu sdělit staronovou zprávu?

Beťár otočil! Najednou mu velice leží na srdci tradiční rodina a migranti jsou pro nás velký problém. Moc dobře víme, jako občané ČESKÉ REPUBLIKY, že se pro nás nic nezmění. Tohle je dávno domluvený plán a další tah na šachovnici. Tihle dva jsou jenom „pěšáčci“!

Stále platí – ÚSTAVA ČESKÉ REPUBLIKY

ÚSTAVNÍ ZÁKON

České národní rady č. 1/1993 Sb., Ústava České republiky, ze dne 16. prosince 1992

HLAVA PRVNÍ

Základní ustanovení, čl. 2, bod (1), (2), (3), (4)

Jitka Uhrová

poslanec, OBČANSKÉHO PARLAMENTU

 616 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat