Reklama

AROGANCE MOCI BEZ HRANIC

AUTOR PŘÍSPĚVKU

• Chtěla bych vás seznámit s příběhem mladého člověka, který se rozhodl vystoupit z davu. Samozřejmě budete namítat, že rozhodně není sám a už vůbec ne první, ale to klidně můžete. Toto je můj vlastní pohled na věc.

• Není žádným tajemstvím, že lidé v odporu, jsou především středního věku, polovinu svého života prožili v totalitě, i když s lidskou tváří. Většina z nich to téměř nepocítila, samozřejmě neříkám nic nového.

• Co se tedy mladíkovi událo tak mimořádného ? V této době téměř nic, jen chci upozornit na vidění světa v jeho věku. Na jeho reakci, nastalé situaci. Proč se mu děje něco, s čím absolutně nesouhlasí ? Možná ho ovlivnila kniha NOVODOBÁ OTROCTVÍ, kterou naposledy četl, ale tuto odpověď neznám.

• Není to tak dávno, kdy dokončil úplné střední odborné vzdělání a chtěl pracovat ve svém oboru. Práci si našel, upřednostnil českou firmu, byl přijat a začal v ní pracovat na tři směny. Dny probíhaly v pořádku, pomalu si zvykal na své kolegy, neměl žádné připomínky.

• Bohužel po dvou měsících, se ředitel této firmy rozhodl, že se zaměstnanci budou povinně testovat na covid – 19. Důvodem pro takové nezákonné jednání, je prý důležitost včasného splnění zakázek. Později se náš hrdina příběhu dokonce dozvěděl, že testovat se bude tak dlouho, dokud se všichni nepodrobí očkování.

• Nevím jak vy, milí čtenáři, ale jak jinak se toto jednání dá nazvat, než AROGANCE MOCI, zneužití pravomoci, vydírání a šikana ? Všem ostatním to připadalo normální. ,,Vždyť on to myslí dobře ! Nebuď nezodpovědný !“ Nemohu uvěřit, kolik lidí tupě přisluhuje mafii ! Opravdu máte všichni hypotéky ? A stále věříte, že o nic nepřijdete ?

• Než aby jste se nad sebou zamysleli, raději odsoudíte člověka, který řekne DOST ?! Jak vůbec můžete vyslovit tu stupidní větu, že je nezodpovědný ? To vy, ryjete držkou v zemi a ještě si pochvalujete, jak je to příjemné ! Ten mladý muž se rozhodl vstát a ukončit tuto falešnou hru. Není jako vy, zná dobře svoji cenu, narozdíl od vás všech se ponižovat nenechá.

• Zašlo to už příliš daleko, žijeme v naprosto zkorumpovaném světě, kde arogance moci nemá žádné hranice. Jak si vůbec může zaměstnavatel dovolit propustit lidi, kteří se odmítli testovat ? A navíc bude vyžadovat i očkování ?

• K tomuto kroku už opravdu nebyl důvod cokoliv říkat a rovnou ukončit pracovní poměr. Svobodné bytosti nestojí sebelepší práce, za zničení zdraví. Kolegové se ukázali v pravém světle, ale je to jejich volba.

• Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré a já tomu věřím. Naštěstí stále existují firmy, které se nenechaly ovládnout vládní mafií, váží si svých zaměstnanců a hlavně pochopily smysl této hry.

• Závěrem vám chci připomenout, že naše cesta, která zastaví covid – fašismus je připravená a vlak už rozjetý. Naskočíte si, nebo budete dál součástí tupého stáda ?
Všechny potřebné informace, najdete v tomto odkazu.
https://www.lidove-volby.cz/

Poslanec ( OP ) Monika Szwachulová

 799 zobrazení celkem,  8 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,974 zobrazení celkem,  2,194 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,975 zobrazení celkem,  2,195 zobrazení dnes

Číst více »