Reklama

Čím je vlastně většina lidí nakažena?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jsem klasicky v práci, mám noční a protože většinu práce mám již dnes už hotovu, mám docela spoustu času na přemýšlení nad současným stavem naší společnosti, vlastně nad stavem celé planety….

Měl jsem dnes delší telefonní hovor s dlouholetou kamarádkou ze severu a tak nějak jsem přemýšlel nad tím co mi říkala. Probrali jsme toho docela hodně a dostal jsem spoustu námětů k přemýšlení. Říkala, jak je už unavená z toho všeho okolo, že má strach a začíná prý dokonce zvažovat, že podlehne „kočkování“….nechce se nechat pořád dokola testovat, chce si zajít bez podmínek nakoupit, chce se chodit bavit, zajít s přítelem do kina, na koncert, na který mají už přes rok lístky a který byl už nekolikrát z důvodů falešné plandémie odložen…chce zase normálně žít… Snažil jsem se jí vysvětlit, že tohle přece chce snad každý z nás.

Mediální hrozba pandémií byla masmédii v rukou globalistů mistrně zneužita k odvedení pozornosti od stávajících celosvětových ekonomických problémů, které vytvořili především liberální politici svou touhou po moci a penězích, svou nenažraností, protože stále „nemají dost“ s vědomím, že vystrašení a vystresovaní lidé jsou snadno manipulovatelní. Dopracovali jsme to tak daleko, že většina lidí je dík mediální manipulaci skutečně nakažena…

Ne ovšem z hlediska medicíny……tohle je myslím naprosto přesná definice…

LIDÉ JSOU SKUTEČNĚ NAKAŽENI – NAKAŽENI VIREM STRACHU!!!

Když se dívám denně okolo sebe při nákupech, cestě do města, v práci, kde všude samozřejmě chodím „na ostro“ s úsměvem na tváři, potkávám mladé i starší a vídím místy udivené, vystrašené, místy nenávistné a zlé pohledy zarouškovaných, tak přemýšlím, kam jsme se to dostali a kam až jsou naši volení zástupci schopni a ochotni zajít, jen aby si udrželi moc, vliv a svoje zisky a koryta. Veřejně se nikdo z nich už ani neobtěžuje tajit o co jim jde, tak jsou si sami sebou jistí, viz např. prohášení bývalého ministra zdravotnictví Prymuly, že děti ve školách budou rouškami trestání tak dlouho, dokud se jejich rodiče nepodvolí a nenechají se včetně svých potomků opíchat tou jejich nechutnou a zdraví nebezpečnou šmakuládou, za kterou nikdo neručí a za případné zdravotní následky či smrt nikdo nenese odpovědnost. Evidentně tím tedy přiznávají, že vlastně vůbec nikdy nešlo a nejde o naše zdraví, jde pouze a výhradně o poslušnost k systému, o to podvolit se a nechat se sebou manipulovat dle jejich potřeby!

Nošení roušky má smysl u lidí nakažených nebo těch, kteří vykazují příznaky nákazy a také u zdravotníků, kteří o nakažené pečují. Všeobecná roušková povinnost je jen potvrzením mentality a vlastní neschopnosti psychopatů, kteří momentalně mají tu moc beztrestně rozhodovat o nás bez nás, protože vynucováním naprosto nesmyslných a nelogických příkazů ohrožují naše životy, naši imunitu a škodí zdraví. 

Bohužel se stále najdou tací, kteří podlehli lživé mainstreemové mediální masáži a bezmezně stále věří, jak udělali skvělou věc pro ochranu svých nejbližších, svého okolí a tzv. kolektivní imunitu. Možná už někteří i prohlédli,že „tečka“ byla jen „léčka“, jen jejich vlastní ego jim nedovolí si veřejně přiznat, jak velikou udělali chybu. Bohužel je ještě ale spousta těch, kteří se stali svědky covidovými a nové náboženství se pro ně stalo jedinou možnou životní cestou a vakcína svatým grálem.

Je nutno říci, že především hned od začátku selhaly medicínské, politické, právní i žurnalistické elity – někteří podplacením, politickým tlakem a vyhrožováním, jiní možná z osobních důvodů… kdo ví..

S výjimkou několika zkušených a odvážných lékařů-praktiků, kteří se hned od začátku nebáli říkat veřejně pravdu, nicméně v dobře mediálně živené koronahysterii jejich hlasy byly umlčeny, protože uznávaná pravda je přece v demokratickém právním státě jen jedna, ta politicky přípustná – oficiální! Holt pandemické koronavirové hry slibují organizátorům a zainteresovaným přisluhovačům mnohonásobně vyšší zisky, než jakékoliv jiné sportovní včetně těch olympijských. A lidé, co na tohle všechno upozorňují jsou označováni za rádobyodborníky, hlupáky, šílence, pomatence a konspirátory…

Cesta k návratu k běžnému životu nebude jednoduchá, pro většinu populace to bude především krutá povinnost si přiznat, kam většinu národa dostali svou slepou poslušností a důvěřivostí k „dobrotě systému“, který vnímá občana výhradně co by dańového poplatníka a kterému je úplně fuk zdravotní stav člověka, jeho život i smrt.

Je nutné přestat sebou nechat manipulovat, překročit svůj vlastní stín a přestat se ho bát – pak je naděje na uzdravení celé společnosti a přesto, že celá tahle covidkomedie měla jen jediný cíl, odvést pozornost od toho zásadního a důležitého, počínaje přelidněním v některých oblastech, nelegální migrací, ničením životního prostředí, nedostatku pitné vody a potravin a mnoha dalších problémů naší planety. Greendeal a podobné nesmysly globalistů a sociálních inženýrů tento svět vedou do záhuby, moudří to vědí, jen jejich hlas je umlčován kvůli pohádkovým ziskům mocných, proto není zatím slyšet – popřejme mu tedy sluchu my a nenechme se oklamat „zarouškovanou“ falešnou iluzi bezpečí výměnou za naše lidská práva svobody.

Nenechme se dál strašit ničím nepodloženými nesmysly o jakési plandémii a zneužívat rádobyodborníky, kterým na nás vůbec nezáleží, odhoďme strach a bojujme za naše životy, právo a lidskou důstojnost – věřme a zvítězíme!

Poslanec Prozatímního občanského parlamentu a asistent koordinátorky RČSR pro Jihomoravský kraj Libor Velek

 306 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat