Reklama

Není to v prd…i, je to v lidech

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hned od začátku téhle tzv “pandémie” se mi na tom „něco nezdálo“ a stejně jako spousta dalších lidí, jsem měl pocit, že na tom „něco smrdí“. Už divné mi byly jen ty počty… pár desítek údajně nakažených v nemocnicích, ale opatření, jak kdyby lidé po stovkách či tisících padali na ulicích na zem okamžitě po vdechnutí „viru“ mrtví… přitom nic takového se nikde nedělo. Přesto všude ve všech zemích drakonická opatření a naprosto nesmyslná nařízení odporující zdravému rozumu, démonizování, dehonestace, potlačování a zesměšování všech, kteří se snažili upozornit na spoustu nesrovnalostí, kteří veřejně vyjadřovali jiný, než oficiální a nekompromisně tvrdě vyžadovaný názor odněkud (aniž víme odkud) shora.

Nemocí je spousta, proč tedy zrovna tahle má takový nevídaný marketing vytvářejcí podprahový nátlak? Nejde především o to nás všechny nasměrovat jen jedním směrem – k poslušnosti, závislosti na systému, aby jsme ohnuli záda, nechali se ovládat, na nic se neptali a slepě tzv. „odborníkům“ důvěřovali? Jde tady ještě vůbec o zdraví nebo ruku v ruce s byznysem o genocidu miliónů až miliard lidí v celosvětovém měřítku dle plánú NWO? Všudypřítomné  a systematické vyvolávání strachu a pocitu kolektivní viny mě jen utvrdilo a stále utvrzují v tom, že někde je něco špatně!

Je těžké dobrat se toho, jak to celé skutečně je, protože současný světový systém je možná mohem děsivější a zkorumpovanější, než si vůbec můžeme dokázat představit. Obsah většiny příspěvků na internetu, i přes stále vzrůstající cenzůru je skutečně alarmující. Moje pocity z nich nejsou nějaké fantasmagorie a konspirační teorie, nýbrž vnímání zcela realné hrozby, kterou si většina lidí není ochotna vůbec připustit. Zdrojem vědění, který mnohým lidem, zejména mladší generaci schází, jsou naštěstí ještě některé knihy, na internet se dnes už tak spoléhat nedá, protože ten je velmi účinným ovlivňovacím nástrojem globalistů a spousta lidí už nemá odvahu to ani číst. Lidi to vědění děsí, pod stale rostoucím mediálním tlakem a manipulací, mnozí se k tomu už raději staví tak, že nejhorší je to poznání, že je lépe nevědět…..

Věřím, že odpovědi už zná většina z nás, tedy z těch, kteří nezapomněli používat mozek a mají schopnost si zjišťovat informace z různých zdrojů, utřídit si je a teprve následně si udělat závěr. Nejděsivější na tom je, jak nás to rozděluje, jak se těm „nahoře“ podařilo rozdělit společnost na dva nesmiřitelné tábory pod starým známým komunistickým heslem “ Nejdeš li s námi, jdeš proti nám“… Máme tu novodobý “hon na čarodějnice”!

Doporučuji tedy všem, kteří zatím nebo ještě nerezignovali a nejsou ochotni slepě věřit tomu, co je jim předkládáno masmédii a vládami, kteří vše včetně svých dětí podstupují jen proto, že chtějí mít klid, bez ohledu na následky a nebezpečí, protože do slibovaného „normálu“ se nic žádnou „tečkou“ nikdy nevrátí, aby se konečně probudili a uvědomili si co se skutečně dějevolba je na každém z nás! 

Cesta ven z toho všeho existuje, jde jen o to ji pochopit a správně uchopit, najít v sobě vůli a chuť ji hledat a přidat se – Referendum-ČSR

Protože vážení… “NENÍ TO V PRDELI, JE TO JEN V LIDECH” 

 491 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat