Reklama

PODĚKOVÁNÍ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

PODĚKOVÁNÍ

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem debilům, co dodržují nesmyslná protizákonná nařízení, všem co všude nosí náhubky, lezou na testy, nechají se očkovat a ještě všude mávají jakýmsi papírem o kterým si myslí, že jim snad zajistí nesmrtelnost nebo co. Vaše poslušnošnost jen zhoršuje situaci v zemi a znepříjemňuje život všem, co chtěji žít normálně.

Chtěl bych upozornit toto stádo nemyslících ovcí, že jste snem diktátorů. Plno z vás jsou navíc přisluhovači systému, na ostatních vymáháte respirátory v obchodech a MHD, plno zaměstnavatelů požaduje jakýsi certifikát o bezinfekčnosti, šatnářky v bazénu si hrajou na hygienu, učitelky si hrají na dozorkyně v lágru, všichni vykonáváte práci za vládu, za globalisty, jste vymahači fašistické diktarůry. Uvědomujete si vůbec, že máte krev na rukou? Místo svádění všeho na lidi, kteří přemýšlí, se zamyslete nad sebou, jestli je u vás všechno v pořádku.

Díky vám se zdražuje elkeřina, plyn, voda, benzín a s tím postupně i všechno ostatní. Svojí blbostí podporujete Green Deal a likvidaci České republiky. Ten váš plný vozejk z Kaufladu nebude vždy tak plný, jak je plný teď. Voda taky nepoteče proudem jako včera. Nové auto neseženete už prakticky dnes. Váš domov nebude váš domov, vaše zem nebude vaše zem.

Když pán v televizi řekne, že nesmíte nic, co by jste chtěli, jen musíte to, co vám je nařízeno, bez ptaní uděláte, ikdyž půjde o odevzdání majetku nebo nasazení kyblu na hlavu. Vážně je vám to jedno? Neříkejte, že to nevíte, vysvětlujeme vám to neustále. Hlavně si pak nestěžujte.

Děkuji všem otrokům, že za veškeré zlo můžete jen vy svojí blbostí. Měli by jste začít nosit pleny, ikdyž je 99,7% šance, že se neposerete. Hlavně nechtějte ty pleny nosit po nás, my za váš průjem nemůžeme a nechytnete ho od nás.

Začněte už konerčně používat mozek, vypněte svatou bednu, volně se zhluboka nadechněte, odhoďte okovy, vyražte do hospody bez testu, na nákup bez roušky, na nádraží jen na vlak, desinfekce je sotva dobrá na likvidaci plevele na chodníku, chovejte se jako lidé. Prozatím se chováte jako stádo tupých ovcí a rok a půl marně čekám, kdy se vaše chování změní, ale je to horší a horší.

Ve státním znaku máme lva, ne ovci, je potřeba se podle toho chovat.

Robert Bárta, poslanec Občanského parlamentu

https://www.lidove-volby.cz/

 500 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,195 zobrazení celkem,  2,415 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 3,196 zobrazení celkem,  2,416 zobrazení dnes

Číst více »