Reklama

POVOLEBNÍ ZAMYŠLENÍ

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak máme po státních volbách. Podle vysledků je jasné, že většina národa nemá ráda svou zemi, své děti, své rodiče, svůj život. Výsledky nevýsledky, nic se nemění, plán pokračuje.

Všichni si buď myslíte, že máte dost peněz a netýka se vás nic ze současného dění, nebo nepřemýšlíte nad následky, nezajímáte se o svou budoucnost, jste spící ovce, které přehlídly i falešnou pandemii s kovidem, není divu, že přehlídnete i likvidaci České republiky.

Myslíte si, že čipy do aut chybějící Škodovce a jiným automobilkám je náhoda, když se tyto čipy objednávají několik let dopředu? Myslíte si, že v celé Anglii se nenajde dostatečné množství řidičů nákladních aut a nemá kdo vozit benzin na pumpy? Myslíte si, že nedostatek zboží v regálu, které přijde, bude z důvodu chybějících několika tisíc řidičů kamionů u nás? Opravdu si myslíte, že výpadky internetu a energií bude přetížením sítí a podobně? Vážně si myslíte, že toto všechno je náhoda? Je někdo schopen se nad tím zamyslet a přiznat si (uvěřit), že je to schválně, je to plán a úmysl?

Dojde vám to až ve chvíli, kdy vytáhnete ze schránky složenky s několika násobnou částkou za energie (už se o tom píše), benzín bude stát 70 korun, jídlo značně podraží, neseženete maso, nová auta nejsou k sehnání už teď, daň z nemovitých věcí se zvedne až 100 x. Že to chtěli jen Piráti? Nebyli náhodou návnada, volavka, abyste volili jiného spasitele, který to má v plánu také? Samozřejmě jsou to celosvětové noty z vyšších míst, ti naši poskoci jen plní přání globalistů a je jedno jaká je tam parlamentní strana a nejlíp teď ta proBruselská s hlavou zabořenou hodně hluboko v EU prdeli. Nedojde vám to ani, až se to všechno stane!

Jen si pak všichni nestěžujte, až budete muset žádat o opuštění bytu a hlásit kam a na jak dlouho jdete (na auto zapomeňte), posílat selfie kde jste a jestli to jste vy, tak jak se to teď děje v Austrálii. Ten byt vám ve vaší nepřitomnosti pohlídá nějaký migrant. Se nedivte, máte moc metrů čtverečních.

Pokud věříte, že nám může vládnout jen ten jejich státní parlament, (brzo už to bude jedna globální vláda s názvem třeba Trojmoří) přitom si podle ústavy České republiky mohou vládnout lidé sami. Plán a cesta tu je připravena pro všechny, stačí jen nastoupit do rozjetého vlaku tím správným směrem.

Robert Bárta, poslanec Občanského parlamentu

https://www.lidove-volby.cz/

 767 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat