Reklama

PROGRAM REFERENDUM ČSR

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V našem programu najdete 25 bodů. Jeden z bodů ELEKTŘINA A VODA ZDARMA, je aktuální, protože ceny energií raketově stoupají. Dvacet sedmička nařídila nehorázné navýšení cen a nejvyšší % odsouhlasili pro chudé státy, mezi které Česká republika patří!

Program počítá se zásadní státní a ekonomickou reformou. Nabízí nový jednoduchý model, jak tvořit státní rozpočet, jak má hospodařit stát.

Lidé si vytváří stát jako společnou obec a stávají se občany proto, aby jim sloužil.

Komodita světlo, teplo, a voda jsou základní potřeby společenského systému, který potřebuje každý občan, služby i firmy. Ptáte se, kde na to stát najde prostředky? Jednoduše: ZE STÁTNÍHO ROZPOČTU, TEDY ZE SPOLEČNÉHO MAJETKU OBČANŮ.

Návrh zákona O státním hospodaření

Hlava II.

STÁTNÍ PODPORA OBČANŮ

§ 1 Sazba ceny

  1. Sazba ceny a limity jsou regulovány státem a stanoveny vládou na základě návrhu ministra hospodářství s platností na základě návrhu ministra hospodářství s platností na kalendářní rok po dohodě s tuzemskými výrobci.
  2. Sazba prodejní ceny energií musí být jediná a jednotná pro všechny typy odběratelů bez ohledu na to, zda se jedná o fyzické i právnické osoby.
  3. Sazba prodejní ceny energií a limity prodeje do zahraničí si určuje dodavatel en. sám, ale pouze po té, co zajistí 100% poptávky a plnění dodávek v České republice.
  4. Sazba ceny prodeje do zahraničí nesmí být nižší než státem regulovaná cena.
  5. Regulovaná cena se skládá z výrobní ceny + daň + náklady + povolená marže.
  6. Stanoven je spodní a horní limit spotřeby. Spodní limit je odečtem zdarma. Spotřeba na horní limit je stanovena s procentuální přirážkou. Lokální variabilita je možná.

Další paragrafy:

§ 2 Vyhlášení cen limitů, § 3 Právo na limity a odběrná místa občanů ČR, § 4 Občanské odběrné místo,

§ 5 Podnikatelské odběrné místo …

Důležité je vědět, získávat informace. To je vodítko, jak pochopit , co se v reálu vlastně děje. Dobrá učebnice je 1. díl knihy – učebnice, NOVODOBÁ OTROCTVÍ. ( V listopadu vyjde NOVODOBÁ OTROCTVÍ … č. 2)

Jitka Uhrová, poslanec OP

 257 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat