Reklama

REFERENDUM ČSR-OBČANSKÁ JEDNOTA, NEMAŽE MED KOLEM HUBY.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

NEKLIČKUJEME, NEHONÍME POLITICKÉ BODY V MAFIÁNSKÝCH VOLBÁCH.

Naším cílem nejsou koryta a zlaté zámky. Máme vysoké cíle pro záchranu České republiky a reformy pro všechny skupiny obyvatel.

Účastníci státních voleb se ukázali, jako spekulanti, honící se za politickými body, jak ti co se dostali i ti co neuspěli. Nadnárodní mafie a jejich sloužící, kolaboranti mají stále 51%, tím pádem budou dál schvalovat zákony PRO CIZÍ MOC, PROTI NÁM LIDEM! Opozice i pseudovlastenci, jsou za oponou spolu… Je to jen politické divadlo! Obě skupiny neví, jak zachránit Českou republiku, naopak ve vlastním zájmu, matou lidi, aby nabourali vlasteneckou scénu a podporují rozklad republiky.

REFERENDUM ČSR a nyní i Občanský parlament, říká pravdu a opakujeme stále to samé. Víme, jak realizovat společenskou změnu a jediní se připravujeme na tyto reformy, abychom měli znalosti, schopnosti REALIZOVAT! Kdo skutečně CHCE bojovat proti nadnárodnímu korporátu, za svoji zemi, má možnost oslovit vedení RČSR, požádat o schůzku, jednání. Vítán je každý, kdo s upřímnou vůlí chce pomáhat státu, občanům, sobě a svým blízkým, krůček po krůčku jít k cíli.

V každém obsazeném kraji začínají působit okresní koordinátoři. Ve městech najdete petiční stánky a jsou plánovány vždy na jiném místě v okresech, besedy, akce na téma Občanský parlament, Občanské volby. Při té příležitosti lze zakoupit knihu NOVODOBÁ OTROCTVÍ č. 1. Další měsíc vyjde kniha č. 2. Zároveň odvolit v II. kole průběžných Občanských voleb, vyhlášených 3.10. 2021, nebo podat přihlášku na kandidaturu poslance. ( neomezené množství poslanců) Podpisy ověří komisaři na petičních místech. Popř. si můžete domluvit návštěvu soukromě.

ŽE TO NENÍ MOŽNÉ?

ÚSTAVA, ZÁKON Č.1, ČLÁNEK 2 / 1,2,3,4

LID JE ZDROJEM VEŠKERÉ STÁTNÍ MOCI

Jitka Uhrová, poslanec Občanského parlamentu, koordinátor REFERENDUM Středočeský kraj

 332 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat