Reklama

Anglie v přímém přenosu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Lež: 

O Anglii masmédia šíři informace, že vláda dovolila úplné rozvolnění během léta, zrušila všechny restrikce z důvodu proočkovanosti občanů z 80% a více. Mohou si tedy dovolit úplné rozvolnění a ukončení restrikcí, návrat do normálu, jako před plandemií.

Realita: 

Anglie je proočkovaná z 34% 1. dávkou a z 26% dávkou druhou. Další už nechtějí, vidí, co to s lidmi okolo dělá. Bojí se nátlaku. Rozvolnění si vydobyli občani sami. Neustálým utahováním opasků vlády, zákazy, které všichni dobře známe. V ulicích byly statisíce lidí a vláda údajně dostala strach a vše rozvolnila.

Lež: 

Anglie je nebezpečná, časovaná bomba nákazy, nikdo k nim nedováží potraviny, pohonné hmoty, jsou odděleni od zbytku světa.

Realita:

Obchody jsou plné potravin beze změny, pohonných hmot je dostatek, na benzínkách se netvoří fronty, zahraniční dovoz funguje, ceny stejné, téměř nulové zdražování. Sanitkami se vozí s očkovaní občani.

Zdroj:

Od července 2021 jsem v kontaktu s Čechem žijícím v Anglii 15 let, který si vybudoval svou vlastní kariéru a svůj vlastní podnik v této zemi. Dařilo se mu skvěle do doby, než přišla plandemie. Pravidelně komunikujeme. Tento pán se účastnil osobně všech demonstrací v ulicích, byl schopen za svobodu položit život. Stále se mě v červenci ptal, kdy půjdeme do ulic my. Vysvětlila jsem mu náš program, pochopil, z dálky nám fandí. Na důchod by se rád vrátil do své rodné země, do svého rodného kraje nedaleko Vyškova na Moravě. Fotografie poskytla jeho žena v okamžiku, kdy Tv nova vysílala záznamy z Anglie, že v obchodech jsou prázdné regály bez potravin a na benzínkách se tvoří nekonečné fronty dlouhé několik kilometrů.

 901 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,574 zobrazení celkem,  1,794 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,575 zobrazení celkem,  1,795 zobrazení dnes

Číst více »