Reklama

OBČANSKÝ PARLAMENT MÁ STATUT NEJVYŠŠÍHO ORGÁNU V ČESKÉ REPUBLICE.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

OBČANSKÝ PARLAMENT JE V SOUČASNÉ DOBĚ NEJVYŠŠÍ KOLEKTIVNÍ ORGÁN V ZEMI.

Každý pronárodně smýšlející občan se může stát poslancem prozatimního občanského parlamentu. Je to projekt, plné přímé demokracie a nástroj proti nadnárodním korporacím, globálnímu fašismu. OP je povinen odstranit FAŠISTICKÉ, PROTIÚSTAVNÍ a VLASTIZRÁDNÉ sabotážní prvky, které cizí moc a osobní zájmy, zavedly do protiprávního prostředí ČR, nelegitimně.

Poslanci OP pracují HOME OFFICE. Funkce je to čestná, na 6 měsíců. Možnost prodloužení 2x 6 měsíců. Software se každý měsíc zdokonaluje, ukončen bude koncem roku. Může se přihlásit neomezený počet osob, již v současné době.

Budoucí poslanec musí vyplnit přihlášku, nechat ověřit podpis, zaplatit poplatek, napsat životopis, foto. Po potvrzení registrace, složí přísahu, školení. Vše je elektronicky na stránkách – základní informace / OBČANSKÝ PARLAMENT, www.lidove-volby.cz (podrobné info. na tiskopisu Přihláška kandidáta)

Práce poslance je denně sledovat email, kam dostává upozornění z kanceláře…., je povinen sledovat PŘEHLED NÁVRHŮ, pečlivě si nastudovat, porozumět. Pak následuje Podpora, Připomínky, Hlasování. Na každý proces je 48 hodin. Například jednací řád byl k připomínkování i několik dnů, tudíž má každý čas i člověk, který chodí do práce zvládnout práci poslance. Dále je nutné sledovat pracovní desku, na které najdete Návrhy jednání, Pracovní sdělení poslancům, Propagace. Ovládaní softwaru je přehledné, jednoduché, aby zvládl i běžný uživatel…

Poslanec nemusí být nutně členem REFERENDUM ČSR – Občanská jednota, které zatím poskytuje parlamentu zázemí.

Jsme v plíživé válce o svobodu, proti korporátním globalistům a pro společenské změny legitimní zákonnou cestou podle Ústavy České republiky. NEPŘÍTELE MÁME SPOLEČNÉHO, bez rozdílu kdo jsme, jaké máme vzdělání.

Poslanci bojují za každého jednoho člověka, za vlastní prostředky, ve veškerém volném čase. Ten, kdo zatím nemá odvahu vstoupit mezi nás a ví, že náš stát je v ohrožení, může podpořit náš společný boj i finančním příspěvkem.

ÚČET: 5762482002/5500

Navštivte: Spolek Občanské podpory, kde formou zakoupením reklamy na Občanském rádiu, nebo na Občanském týdeníku, taktéž podpoříte váš OBČANSKÝ PARLAMENT

https://www.obcanska-podpora.cz/registr/index.php

Jitka Uhrová, poslanec OP

 671 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat