Reklama

Plandemické hry

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hlavní hygienička pí.Svrčinová přichystala od 4.11.2021 na nejbližší dny a týdny skvělou pouliční a hospodskou hru pro nás, pro všechny naše spoluobčany. Kontroly hygieniků v bílých pláštích, nejlépe v rojnicích za asistence policie a nejlépe s aktivní pomocí i s novodobou PSVB (Pomocná Stráž Veřejné Bezpečnosti) z řad uvědomělých spoluovčanů obklíčí veškeré restaurace, hospody, bary, kluby, diskotéky, manikúry, kadeřnictví, fitka, veřejné domy… Jen tak jim někdo přisvojil pravomoci, které jim naprosto nenáleží, přesto a nebo právě proto se ze všech stali hrdí „Covidobijci“! Tohle už ale přestává být hra, to už je nová ideologie, nové náboženství….

A předposraný hostinský se stává v naší oblíbené hospůdce bachařem a vyžaduje po nás něco, po čem mu je naprosté hov…. no ALE…….tak si říkám, z přirozené logiky věci, vlastně přece stejně tak to samé já mohu chtít po něm, také mám přece právo vědět, jestli mě neobsluhuje člověk nemocný, nakažený kdo ví čím……a že těch infekčních nemocí ale máme – žloutenka, chřipka, salmonelóza, pásový opar, svrab… a vlastně pro moji bezpečnost by mi tedy svoji „bezinfekčnost“ měl prokázat celý personál restaurace včetně majitele, když už tu jejich přiblblou hru máme hrát – když už, tak všichni – VČETNĚ KONTROLY HYGIENY, příslušníků POLICIE i doprovodné PSVB!

Budou tak kontrolovat naše oprávnění žít, dýchat, jíst, pít… Vypadá to, že za chvíli budeme muset svoji tzv. bezinfekčnost předkládat i hajzlbábě na veřejných záchodcích, protože „co kdyby náhodou, že“….. (právě jsem si vzpomněl na legendární historku Vladimíra Menšíka o „svítícím hovně“ :) )

A tak stále pořád dokola lžou a lžou, že jen tak oploštíme exponenciálu a vypneme hučící mrazáky a la Flégr plné mrtvol v ulicích, přestože nejen my „konspirátoři“, ale dnes už snad všichni vidíme, že se tak nikdy nestalo a ani se k ničemu podobnému neschyluje, přesto tohle hloupé strašení na ty zblblé a vyděšené stále úspěšně funguje.

A proč? Aby si lidi nevšimli, jak celý rok a půl všem lhali a lžou stále, ne li čím dál více, aby se mediálně stále vyděšený, zhypnotizovaný a zmanipulovaný dav zaměřili pouze jedním směrem k nerouškovaným a nekočkovaným… je přece potřeba na někoho ukázat prstem…. aby se v tom mohlo pokračovat a donutit všechny pod záminkou jakéhosi pofiderního nesmyslu kolektivní imunity, že vším jsou vinni pouze nekočkovaní…. zásob jsou plné sklady, nasmlouvané jsou mraky dalších „včelek“ a přece se to nevyhodí, když už jsou v tom takové prachy a neprůstřelné smlouvy…..

Pojďme tomu tedy naproti, ulehčeme těm nebohým strážcům čistoty a „jediné pravdy“, kteří přece dělají „jen svoji práci“ (stejně jako kdysi dozorci v koncentrácích), berme na ně ohledy, buďme zdvořilí a ukažme jim vždy s úsměvem a bez zakrytých dýchacích cest řádně svůj doklad o bezinfekčnosti zdviženým prostředníčkem pravé či levé ruky🖕.

 404 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat