Reklama

Porada Republikového štábu 27.11.2021 – tisková zpráva

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V sobotu 27.11.2021 proběhla opět pravidelná porada Republikového štábu v koordinačním centru Boršově. Porady se zúčastnili, jak stálí členové, tak i hosté, kteří si uvědomují hloubku problému a chtějí se aktivně podílet na nápravě situace v naší zemi.

Úvod porady patří vždy zhodnocení naší ekonomické činnosti – prodej knihy Novodobá otroctví, prodej mincí, reklamy v našich médiích a vyhodnocení pořádání petičních stánků.

Následuje vyhodnocení činnosti Volební komise a náboru nových kandidátů do Občanského parlamentu.

Pozornost bylo potřeba věnovat těm parlamentním výborům, kde byli schváleni předsedové (organizační, bezpečnostní, ekonomický, kontrola zdraví) k naplánování následných úkonů a budoucích kroků.

Předsedové těchto výborů se dle potřeby scházejí už v pátek před sobotní poradou a společně vyhodnocují dění uplynulého týdne, analyzují a plánují nutný postup.

Před námi je nominace předsedy právního a propagačního výboru.

V druhé polovině porady jsme se tentokrát věnovali analytickému a myšlenkovému rámci naší činnosti. Rozebrali jsme chyby, které jsme při zpětném posouzení zaznamenali. Probrali jsme možnosti vývoje, kam směřují kroky současné vlády spolu s jejich agenty, působící např. mezi alternativními skupinami. A připomněli jsme si hlavní myšlenky, ze kterých čerpá naše úsilí.

Připomínám, že tyto sobotní porady jsou otevřeny i veřejnosti. V pátek je též možné se zde zúčastnit přednášky. V tomto týdnu bude na téma ,,Koncepční kriminalistické analýzy se zaměřením na Covid fašismus“.

https://www.obcanska-podpora.cz/registr/prednasky

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

29.11.2021

 3,277 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat