Reklama

Pro čemu bojují hnidopiši, kverulanti a zneuznalí idioti? Aneb o čem je ta demokracie?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

To je věčná otázka. za co, proti komu, v čím zájmu dělají neustálý křik, pomlouvání, házení špíny pod snůškou zástupnách argumentu a pseudo-argumentů?

Je obecně známo snad každému, že jedním z celosvětových dělení je:

a) na lidi používající rozum, lidově to kulaté na hlavě, mají jasný názor a dokážou za ním jít. Při tom dokáží rozlišit primárná důležité věci od těch sekundárních, majících menší nebo také žádný vliv na vývoj údálostí.

b) a na lidi s přívlastkem idiocie, kteří v domění vlastní geniality blinkají kolem sebe kdykoliv, cokoliv, hlavně, že se jim to hodí do vlastního vzorce, nikolov náhodně podobnému přívlastku ředitel zeměkoule nebo vesmíru, až tomu sami věří, případně si dokreslí skutečnost nějakým tím výmyslem nebo překroucení polopravd.

c) potom jsou to lidé, které k notné dávce idiocie mohou přičíst ještě nesmiřitelnou nenávist ke každému, kdo jim řekne, že plácají blbosti, odmítnou jejich výblitky a pošlou je někam, kdy jsou schopni málem vytáhnout na křížovou výpravu. Ovšem proti komu to bojují je poněkud nejasné. Řekl bych, že v důsledku pouze sami proti sobě.

d) další skupinou lidí jsou vychcánci, kteří by se stavěli do popředí, byli by rádi těmi, kteří jsou vůdci, ačkoliv jim k tomu chybí snad všechny základní předpoklady a povětšinou se ohánění zvrácenou teorií falešné představy o demokracií, protože jejich výklad je takový, že každý debil může kecat a má právo kecat úplně do všeho.

Jenže hluboký omyl, to není demokracie, ale anarchie.

Demokracie je řád stejně jako všechno ostatní. Hluboký post-revoluční omyl a zvyk, myslet si, že každý může kecat do všeho je syndrom naší historie za posledních 30 let a asi se ho naše společnost jen tak lehce nezbaví. I v demokracii je předseda předsedou, vedení je vedení, podřízená složka podřízenou složkou a členská základna členskou základnou. To je základní premisa.

Docela chápu, že kdejaká oteklá koule plná anarchie, jedu a síry by ráda zespoda kroutila hlavou celým organizacím, vedení nebo předsedům, s dovoláváním se jakéhosi samozvaného práva mluvit do všeho a běda, jak všichni nebudou naslouchat takové dilině. To se potom teprve jeden diví, co taková zneuznaná kunhuta dokáže zplodit ve svém chorém mozku. K tomu lze kontatovat pouze jediné, takový debil se jednoho krásného dne utluče sám. Nemá smysl se s takovými vůbec zatěžovat. Takoví byli, jsou a budou.

Jen dovětkem, je tu ještě minimálně jedna skupina lidí, rovněž plná idiocie, ale kombinovaná s naprostou dávkou vychcanosti a hodnot, kdy jim nic není svaté.

Jsou to osoby, které za veřejné dění a svoje narcisní výlevy vychcaně schovávají svůj vlastní zájem a prospěch. Někdy významového, ale povětšinou i ekonomického profitu. Takových je také spousta, kdy mnozí by chtěli nějaký ten svůj užitek a prospěch rozmnožit. Například vydělávat na covid-fašismu pod rouškou ochrany dětí do škol a při tom si myslet na covid-fašistické dotace nebo vytáhnout z četných rodičů financování různých nic neřešících pseudo-projektů. Nelze to nazvat jinak, než hyenismus. Takové hyeniny ve skutečnosti poradit neumí, ale cpou se do rolí vůdců občanského odporu. A proti komu vlastně, když proti covid-fašismu ve skutečnosti ne? Ptám se, a jak to jde s dotacemi covid-fašistů dohromady nebo s politickými zájmy v pozadí, rovněž covid-fašistů, jen naoko umírněných?

A potom jsou ještě opravdoví idioti, co sice povykují kde můžou proti covid-fašismu, ale vzápětí si nasadí roušku nebo si píchnou vakcínu, přisluhují právě těm všemožným hyenám, nabaleným na dotační podvody. Proč? Protože si je ta hyena koupila za vděčnost za nějakou tu službičku, ale tím i závislosti, jako mafiánskej kmotr a aby uchlácholili své svědomí, nalhávají si a dělají, že nevidí? Takoví jsou myslím z těch nejhorších.

Je jedno, zda všichni tito jsou ovlivněni politickým prospěchem různých mafií, alternativ či vlastním sebestředným egem idiotů, jak na intelektuální úrovni nebo na té nejspodnější.

Jak jsem řekl vícekrát, my si ten covid-fašismus zavedeme vlastně sami. Právě pomocí všech těchto lidí, kteří vlastně vůbec nebojují proti covid-fašismu, ale jen si hýčkají svoje vlástní ego a nějaký ten postranní osobní zájem. Složitý proces společenského prostředí jim je cizí a ve své tuposti jsou schopni štvát proti vlastnímu sousedovi, jakmile není podle jejich debilního mozečku.

předseda Referenda ČSR – Jindřich Tichý

 507 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat