Reklama

Proč? – Tisková zpráva 17.11.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Proč neustále všichni věnují maximální úsilí a energii kafráním na sociálních sítích, ztrácí spoustu času s různými alternativami, nepodstatnými debatami o tom, co je špatně, zkracující si svůj volný čas na nesmyslných demonstrací bez jakéhokoliv efektu, které nepřinesly ani kousek spravedlnosti a svobody navíc. A já se ptám PROČ?

Spoluobčané, spoluvlastníci naší země! ZASTAVTE SE A CHVILKU PŘEMÝŠLEJTE… Odpovězte mi na jednoduchou otázku, čeho jste tímto konáním dosáhli? O co se máme lépe, než dříve?

Přitom stačí tak málo, přidat se do „projektu‟, který řeší komplexně všechny naše problémy a potřeby, svobodu a právo každého z vás, kde vy se stáváte vykonavatelem svých rozhodnutí, za které si i sami nesete plnou zodpovědnost, nikdo jiný.

OBČANSKÝ PARLAMENT – instituce naprosto svobodných lidí, skupina občanů, která HLÍDÁ dodržování Ústavních zákonů a posuzuje relevantnost navrhovaných zákonů. TOŤ VŠE! Nic jiného se od poslance Občanského parlamentu nepožaduje. Poslanec nikam NEDOCHÁZÍ ani NEDOJÍŽDÍ. Vše probíhá z pohodlí domova způsobem Home Office – on-line. Vyvinuli jsme potřebný program (aplikaci), který neustále zlepšujeme a zdokonalujeme.

Poslancem může být skutečně každý, kdo chce NOVÝ a LEPŠÍ pro-národní systém – SKUTEČNOU ZMĚNU!

Co plánujeme změnit?

• Česká republika jako svobodná suverénní země, samostatnostná a soběstačná →

→ odchod z EU a NATO.

• Ekonomická reforma jako zásadní pilíř celkové změny. Vymanit Českou národní banku z cizích vlivů a spekulací. Stabilizovat českou korunu tak, aby její hodnota byla neměnná.

• V závislosti na úspěchu ekonomické reformy, zajistit každému občanovi takové sociální jistoty, aby nemusel mít strach před ztrátou zaměstnání (občanský důchod od narození až do smrti), vodu a energie paušálně hrazené státem.

• Reforma školství, zdravotnictví, policie a armády, zastavení a odškodnění neoprávněných exekucí a další…. https://www.referendum-csr.cz/dok-2/program/

I vy můžete přispět svým návrhem co a jak zlepšit…

A já se ptám znovu: „PROČ UŽ TOTO NEMÁME?‟…

… PROTOŽE ZTRÁCÍTE ČAS NESMYSLY!!!!

Další informace: www.lidove-volby.cz

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

 475 zobrazení celkem,  3 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat