Reklama

Jacob Rotschild: POMOCÍ PANDEMICKÝCH OPATŘENÍ TRÉNUJEME VAŠI POSLUŠNOST

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Covid nedává žádný smysl. V tom je ten smysl. Trénují nás, aby jsme dodržovali podvodné, iracionální, nemorální a samodestrukční nařízení.

Pojďme se nyní podívat, jak se k tomuto tématu vyjádřil představitel jedné z nejbohatších a nejzákeřnějších parazitických rodin na této planetě, Jacob Rotschild.

Slova z koňské papule

Pro Nový světový řád (NWO) jsme potřebovali o mnoho hlubší a trvalejší poslušnost.

Naším největším vítězstvím, o jakém se našim strukturám mohlo kdy snít, bylo, když si drtivá většina populace nechala do sebe vstříknout substanci, kterou by každá svobodná a uvažující osoba odmítla.

Navíc, když ani nevěděli, co ta substance ve skutečnosti je a jen slepě důvěřovali svojí vládě a médiím!

Plošný očkovací program nejen otvírá dveře ke kontrole lidského chování prostřednictvím genové modifikace, ale, co je pro současnou operaci důležitější, vytváří psychologickou kontrolu chování za pomoci vakcín.

Bez ohledu na to, či jsou pro zdolání virusu vakcíny potřebné anebo ne, či dokonce pro mnohé lidi škodlivé, představují jednotnou a harmonizovanou psychologickou zbraň, jaká byla kdy vyvinutá na kontrolu lidského chování.

A samozřejmě, roušky jsou proti viru totálně zbytečné. Zde však jde o poslušnost a konformitu vůči našim příkazům. Proto je klíčové, aby každý podlehl jednotným nařízením vlády.

Jde o nainstalování smyslu jednoty, konformity, poslušnosti a nejdůležitější, rovnosti.

Je důležité, aby byli mezi lidi nainstalované pocity konformity a podřízenosti, které potom vytvoří pocity rovnosti a důvěry. Ty jsou pro většinu lidí natolik osobní a niterní, že právě ony rozhodují o tom, co lidé nechají vniknout do svého těla, jako je například sex či náboženské rituály.

Uvedené věci jsou asociované s jejich myslí a přesvědčením, kterého se v každém případě už vzdali, ať už dobrovolně anebo násilím. Tím násilím, které dnes vidíte, jak ho vykonávají mnohé vlády všude po světě.

Závěr

J. Edgar Hoover jednou k otázce satanismu řekl následující:

„Jednotlivec je konfrontovaný konspirací tak monstrózní, že její existenci nedokáže uvěřit. Naše mysl si neuvědomuje ďábla, který byl do nich implantovaný.

Naše mysl potom odmítá dokonce i představu, že lidské bytosti by mohli zastávat filozofii, která ničí všechno, co je dobré a slušné.“

 4,538 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat