Reklama

PF 2022

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Přiblížil se nový rok 2022 a bylo by možná dobré se zamyslet nad budoucností, ale stejně tak i nezapomenout na nedávnou minulost. Za poslední necelé dva roky prožité v emocích, nejistotě a strachu, v záměrném rozdělování společnosti, v manipulacích a lžích – nejen naše země, ale celá tahle planeta přestala být pro většinu lidí místem, které umožňuje plánovat si svůj normální běžný způsob života i jeho budoucnost, prostředím, kde se dá svobodně myslet, mluvit, pracovat i žít. 

Po celém světě byla záměrně dosazena k moci do vlád poslušná anticivilizační levice propagující protibělošský rasismus, utopické a nerealné představy sociálních inženýrů v rámci Greendealu a k zavedení nového světového řádu a hrstka jejich přisluhovačů a patolízalů má pocit, že jich se žádné změny týkat nebudou a sní o tom, že se dostanou pracovně do Bruselu, nebo začnou pracovat přímo pro největší zlo na této planetě, pro Georga Soroše, pro Deep state…

Většina obyvatel planety však nemá o čem snít a dokud si každý jednotlivec neuvědomí, že jeho osud je spojen s osudem jeho národa, že musí sám prozřít a pochopit, že prolhané politické kreatury myslí jen na svá koryta a na osudu občanů jejich země jim vůbec nezáleží, tak dobře nebude. Každý z nás musí začít sám u sebe a pochopit, že stát si tvoří občané a ten by jim měl za odvedené daně sloužit, ne naopak. Politici i úředníci by měli být v pozici našich služebníků, ne našeho panstva, naší vrchností. Co zbylo po 30-ti letech údajné svobody po STBmafiánském převratu v roce 1989 z tehdejšího Československa? Dva samostatné státy rozděléne jen proto, aby bylo více politických koryt pro pár vyvolených, zničená a rozprodaná ekonomika, rozkradené po léta budované národní hospodářství v rámci pochybných privatizací, z fugujících továren montovny součástek pro zahraniční korporace…

Vše dovršeno vstupem do EU, kde jsou jasně rozdány karty „KDO“ velí a které státy musí jen držet hubu a krok. Samozřejmě za tučné úplatky eurolokajům a eurohujerům podporujích nesmyslný greendeal, který nemá s ochranou planety naprosto nic spočného a je jen dalším krokem globalistů, který má dostat do jejich područí většinu národů Evropy, potažmo celé planety v rámci NWO.

Je potřeba se na chvíli zastavit a uvědomit si, že vše co přichází do našich životů nás má poučit, posunout nás někam dál, ne nás zlomit, srazit na kolena. Jistě že je mnohem snazší a jednodušší podlehnout konzumnímu způsobu života ovládaného mainstreemovými médii, podlehnout mámivým reklamám, že to či ono prostě „musíte“ mít, protože bez toho se žít nedá…. Věřte přátelé, že dá a úplně v pohodě. Jsme čím dál více obklopeni technickými vymoženostmi, které nám vnutila podmanivá reklamní kampaň a kterou již dávno neovládáme my, ale bohužel ona ovládá většinu populace. Zcela upřímně kolik aplikací skutečně využijete například ve svém mobilním telefonu? A víte vůbec kolik dalších aplikací v něm máte skrytých, o nichž třeba vůbec ani nemáte tušení a které vás nepřímo kontrolují…. vědí kde se pohybujete, komu a jak často voláte,jak se vyjadřujete na sociáních sítích k politice, k obecným věcem, jaké stránky na internetu sledujete atd. Ony „vtipné“ cookies tam nejsou pro tzv. uváděné vaše pohodlí, ale pro cílené šmírování, šikanování, sledování co, kdo, kdy, kde, jak i s kým…. a na základě získaných údajů jde pak lehce manipulovat nejen s jedinci, ale s celou společností. Jsme toho svědky především za poslední roky, kdy se mainstreemu skvěle podařilo rozdělit společnost na ty perfektně ovládané reklamou na cokoliv a je jim úplně jedno, že se nechali vtáhnout do pandemických her, ve kterých jde cíleně a pouze o velký byznys a ne o jejich zdraví, jak je jim neustále dokola mediálně nalháváno, neboť stará poučka praví, že tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou a na „anti“, kteří naštěstí ještě nezapomněli používat vlastní mozek a nenechali se ukolébat do tichého nevědomí, kteří stále umí přemýšlet a nejsou líní si získávat informace ohledně všeho z různých dostupných zdrojů. Pak už je jen na každém jedinci nechá li se ovládat, nechá li se zlomit bez přemýšlení naprosto k čemukoliv nebo nechá vyniknout svou vlastní vnitřní sílu a postaví se na odpor, protože je jen na nás čemu věnujeme pozornost, čemu věříme a na základě čeho pak děláme svá rozhodnutí. 

Takže přátelé, kolegové, pro nadcházející rok 2022 si připravme především klid v duši a nepodléhání svým strachům a svoji důvěru vložme do svého vlastního já, protože tohle je naše jedinečnost a to nejcenější co má každý z nás. Nechme být všechny věci, které nám ničí náš vnitřní klid v duši, odložme emoce i myšlenky a opusťme ty, kteří nám ho berou, pořádně se nadechněme ať vstoupíme do nového roku silnější a bohatší o poznání, že jsme na správné cestě odvíjející se od naší vnitřní svobody až k té, kterou si sami vůči špatnému systému budeme muset vybojovat. Nebude to lehké ani jednoduché, ale máme odvahu, známe cestu, máme cíl – zvítězíme.

Vážení kolegové, přátelé, neodkládejme tedy meč nikdy příliš daleko…. PF (pro štěstí) 2022

Libor Velek, asistent krajské koordinátorky pro Jihomoravský kraj a poslanec Občanského parlamentu

 21,896 zobrazení celkem,  7 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,683 zobrazení celkem,  1,903 zobrazení dnes

Číst více »
Nezařazené příspěvky

Zhmotněná přání

Jako malé děti jsme si vzdycky něco přáli a většinou

 2,684 zobrazení celkem,  1,904 zobrazení dnes

Číst více »