Reklama

PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V ROCE 2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V kalendáři je 14.12. to znamená doba adventní. Předešlé roky v normálních časech adventu jsme se těšili na Ježíška, mysleli na své blízké, jak je potěšíme dárky, nebo přítomností u štědrovečerního stolu. Děti netrpělivě očekávaly, jaké dárečky najdou pod stromečkem. Většina domácností voněla cukrovím, hospodyňky gruntovaly, takový předvánoční shon, zaznívaly koledy, prostě jsme se těšili, na Vánoce příchod Nového roku.

Dnešní předvánoční čas, od rána do večera masírka na injekce( i pro děti od 5let, ty starší už nahání …), strašení, vyhrožování, všude kolem nás odporné reklamy. Mnoho rodin řeší jak přežít …, další lidé běhají na řízené demonstrace, kde na podiích kdosi vykřikuje, falešné sliby. Zaplacení slouhové, na zaplacených podiích, neumí nic jiného, než vykřikovat, … injekce a slibují něco, co nedokáží splnit. Dav jásá, tleská, děkuje. Proč? Videa na soc. sítích, články, žaloby od právníků, prohlášení lékařů kteří od března 2020 nekonali, mlčeli! Koho konkrétně, nastrčené figurky obviňují z podvodu spáchaného na nás lidech? Opět tisíce děkujících. Za co? Zamyslí se ty lidičky s palečky, že výsledek “ boje“…, je jen zavádění dalších nesmyslných restrikcí, zaměstnávání mozečků, aby nevnímali realitu? Kdo sdělil plán, jak vyřešit zadlužení naší země v bilionech na desítky let? Jak konkrétně budou řešit další nárust cen energií (elektrika 30 – 50%, plyn 50 – 70%), zdevastované školství, zdravotnictví ….?

Kdy už konečně dojde demonstrujícím, že se rozpadá republika a všichni tihle věděli a ví? Kdy už dojde věřícím spínajícím ruce, čekajícím na zázrak, že lidi v maličké zemi, nazývající srdce evropy, nikdo zachraňovat nechce?

Hra šmejdů, kde Fiala mluví o hlavě státu, jako o Milošovi? Z Babiše po krátké odmlce dělají modlu, která nás zachrání např. tím, že bude proti emisním povolenkám, které dávno již podepsal?

Záměrně vyvolávaný chaos a lži, scénky mezi koumáky, připomínají ruskou pohádku Mrazík, která patří k našim svátkům. Ivan versus čarodějnice, dupou, ke komu se chaloupka otočí.

Co nás čeká v dalších měsících? Dovolíme dál ničit naše životy, životy našich potomků? Řešení se lidem nabízí přímo na zlatém podnosu. Máme svůj Občanský parlament, legitimní, dle Ústavy ČESKÉ REPUBLIKY. Stačí se jenom přidat a pracovat na odstranění kovid fašismu v naší zemi, prostudovat pravidla, zákon č.2/2021 …., najdete na ÚŘEDNÍ DESKA na www.lidove-volby.cz

Pročíst 25 bodů PROGRAM, v kterém se řeší např. rekonstrukce státu …, placení energií, občanský důchod, neplatný vstup do EU a další, další, co je potřeba k vybudování suverénního státu, suverénní ČR.

Budoucnost máme ve svých rukou!

Jitka Uhrová, poslanec Občanského parlamentu

 4,067 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat