Ruším eshop

Díky nablblosti zločinecké sebranky vládních představitelů a zákonodárného sboru a jejich neustále prohlubující likvidaci českého národa schvalováním stále dalších a nových protiobčanských zákonů viz. zákon o EET-elektronické tržbě, bude náš e-shop funkční pouze do 31.11.2016, protože nejsme schopni realizovat ani ochotni provádět naprosté nesmysly, které nám zákon EET v souvislosti s E-shopem nařizuje.
Zejména ne pak jenom proto, aby měli vládnoucí gangsteři a banksteři čím dál tím větší balík peněz na tunely, rozkrádání a přihrávání miliardových kšeftů pro svoje kamárádíčky a mega mafiány, kteří se na nechutných zákonech přiživují.
Lidově —-To se takhle jednou stalo, že nějaký „hovada“ schválili zákon a celý národ si musí koupit nebo zaplatit to, co ten zákon diktuje. Jenže místo, abychom těm hovadům dali facáka, že se jim „kousavé“ otočí dozadu, držíme huby a tak ta mafie vymýšlí a schvaluje další a další zákony, co my musíme zaplatit a koupit, zdanit nebo odevzdat. To už nejsme ani nevolníci, ti platili jen desátky. Správně řečeno jsme jen novodobí otroci a žijeme jen proto, aby ty „sráče“ měl kdo živit a to opravdu „poněkud nadstandartně“.
A místo toho, aby ta zákonodárná „hovna“ chránila zájmy občanů této země, chrání zájmy „ouplně jinech koumáků“ pomalu a jistě si plní bachory z vlny oveček, co je stříhají až na kůži. Nic jiného nejsme.
Nejsem otrok tohoto fašistického státu ani vládnoucí mafie!!!!!!!!!!!!!

 

880 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here