Ještě máme na výběr-zastavme MAJDAN!

Přátelé prosím STOP!
Prosím na okamžik se zastavme“!

Vím, že jste nasraní na vládní mafii a i já mám stejný pocit, ale přesně to je záměr, vytáhnou nasranost národa až do maxima, jelikož co se následně stane?

Nastoupí až fanatický radikalismus bez přemýšlení a vidění jiných souvislostí, nežli těch, které vám prostřednictví medií a nastrčených konfidentů vsunují do podvědomí!

Výsledkem je pak to, že naprosto zaslepeně podporujete to, co se již událo naposled v roce 89, tedy podvod a znovu převzetí moci STBáky, bolševiky“ a mafií!!

Nedělejme opět stejnou chybu!

Prosím STOP a na chvilku se zastavme, vypněte media, vypněte všechny ty konfidenty Krejčí alias kolchoz“, Vítové, Haisové, Kratochvilové, Peterkové, Černohorské, Vitáskové a mnoho dalších, kteří se pasovali do role pseudo vlastenců“ a samozvaných spasitelů, pravda je, že je to zrádná verbež!

Nenechte se manipulovat k něčemu, co již nepůjde vzít zpět, tak jako to nešlo v po 89 roce!

Boj v ulicích nemůže přinést vítězství, nemůže přinést ani zlepšení ba naopak a dnes cca 31 let po sametovém podvodu to přeci již vidíte!

Je zde cesta, jak dát naší Zem do pořádku, není to snadná cesta, jak se vám konfidenti snaží nalhat do amplionů na ulicích, nebo v cholerických videích, ale podstatné je, že tu možnost máme, jak smést roušky, jak smést, mediální manipulaci, jak zamést politickou mafií, STBáky, konfidenty a jinou havětí!

Takže ještě jednou, prosím STOP a zastavme se, zamysleme se, zamysleme se vlastním myšlením bez manipulace z venčí, nikoli myšlením někoho jiného!

Nyní za vás myslí oprávněná zlost a zneužívají toho konfidenti politických vládních mafií!

Pokud si myslíte, že jsem hlupák, inu dobře, ale já vám neubližuji, na rozdíl od těch, kteří si to myslí, nebo dokonce mi to napíší a podporují konfidenty a politickou mafii.!

Prosím, protesty ANO“, ale tohle již není protest a drtivá většina ani nemá tušení co podporuje a pokud vás to bude zajímat o co zde jde, tak mi napište do soukromé zprávy vždy večer, nebo do skupiny „Referendum ČSR“ a pokusím se všem odepsat na konkrétní dotaz, byť to nejde dost dobře v několika větách vysvětlit a je lepší osobní kontakt, kterému se také nevyhýbám!

Přátelé myslete!!

Za Referendum ČSR předseda Milda Litvik

373 total views, 3 views today

Reklama
Insert Ads Here