Tak to tak vypadá, že ze zlého prezidenta je hodný, pohádkový dědeček?

Tak to tak vypadá,  že ze zlého prezidenta je hodný, pohádkový dědeček. Ovšem nenechte se zmást. Pod ROUŠKOU vlídnosti se skrývá strategie snahy o rozdělení národa na viníky a oběti.

Je nám předkládáno, že vinou tzv. antirouškařů roste počet mrtvých. Dobrá, předložte nám pitevní zprávy,  které hovoří o úmrtí na covid, né s covidem. Lítost nad mrtvými je pochopitelná, leč musí být na místě a úpřimná.

Říkáte, že vakcína doposud neexistuje, ale ministr Prymula připravuje očekávání celého národa??? To nám bude aplikovat hormon štěstí?

Mluvíte o zubařích, kardiolozích, kteří o epidemii nic neví, ale vyjadřují se k ní. Jenže za těmito naslovo vzatých odbornících jsou zástupy uzdravených pacientů  a nespočet zachráněných životů. Co zůstává za ministrem  Prymuloua, premiérem Babišem a ostatními? Strach, nenávist, zoufalství a v neposlední řadě zadlužená země

A ty vaše preferované roušky. Proč před lety Prymula mluvil úplně opačně než dnes?  Proč odborníci říkají,  že ten váš kousek látky omezuje přísun kyslíku, především do mozku a vy to necháváte nosit děti, budoucnost národa! Všechny škody na mozku takto zaviněné jsou nevratné. Takže pokud chceme chránit zdraví naše a našich dětí, hrozí nám pokuty?

Mluvíte o prachu na bojišti, tak si laskavě uvědomte, že jste to vy, kdo ho zvýřil. Samozřejmě že za tou prachovou  clonou se lecos schová. Zisky a ztráty , až dojde na jejich sčítání, pevně věříme, že za ty ztráty , které jste zavinili, ponesete plnou zodpovědnost a zisky, které jste jaksi směřovali směrem k sobě, přijdou tam, kam patří.

Hovořil jste také o vládní komunikaci. Je zde dost otázek, na které chce občan odpověd. Jste na řadě  pánové.

K. Havlová

 

 

342 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here