Anglie v přímém přenosu

Lež: 

O Anglii masmédia šíři informace, že vláda dovolila úplné rozvolnění během léta, zrušila všechny restrikce z důvodu proočkovanosti občanů z 80% a více. Mohou si tedy dovolit úplné rozvolnění a ukončení restrikcí, návrat do normálu, jako před plandemií.

Realita: 

Anglie je proočkovaná z 34% 1. dávkou a z 26% dávkou druhou. Další už nechtějí, vidí, co to s lidmi okolo dělá. Bojí se nátlaku. Rozvolnění si vydobyli občani sami. Neustálým utahováním opasků vlády, zákazy, které všichni dobře známe. V ulicích byly statisíce lidí a vláda údajně dostala strach a vše rozvolnila.

Lež: 

Anglie je nebezpečná, časovaná bomba nákazy, nikdo k nim nedováží potraviny, pohonné hmoty, jsou odděleni od zbytku světa.

Realita:

Obchody jsou plné potravin beze změny, pohonných hmot je dostatek, na benzínkách se netvoří fronty, zahraniční dovoz funguje, ceny stejné, téměř nulové zdražování. Sanitkami se vozí s očkovaní občani.

Zdroj:

Od července 2021 jsem v kontaktu s Čechem žijícím v Anglii 15 let, který si vybudoval svou vlastní kariéru a svůj vlastní podnik v této zemi. Dařilo se mu skvěle do doby, než přišla plandemie. Pravidelně komunikujeme. Tento pán se účastnil osobně všech demonstrací v ulicích, byl schopen za svobodu položit život. Stále se mě v červenci ptal, kdy půjdeme do ulic my. Vysvětlila jsem mu náš program, pochopil, z dálky nám fandí. Na důchod by se rád vrátil do své rodné země, do svého rodného kraje nedaleko Vyškova na Moravě. Fotografie poskytla jeho žena v okamžiku, kdy Tv nova vysílala záznamy z Anglie, že v obchodech jsou prázdné regály bez potravin a na benzínkách se tvoří nekonečné fronty dlouhé několik kilometrů.

 737 total views,  2 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář