AROGANCE MOCI BEZ HRANIC

• Chtěla bych vás seznámit s příběhem mladého člověka, který se rozhodl vystoupit z davu. Samozřejmě budete namítat, že rozhodně není sám a už vůbec ne první, ale to klidně můžete. Toto je můj vlastní pohled na věc.

• Není žádným tajemstvím, že lidé v odporu, jsou především středního věku, polovinu svého života prožili v totalitě, i když s lidskou tváří. Většina z nich to téměř nepocítila, samozřejmě neříkám nic nového.

• Co se tedy mladíkovi událo tak mimořádného ? V této době téměř nic, jen chci upozornit na vidění světa v jeho věku. Na jeho reakci, nastalé situaci. Proč se mu děje něco, s čím absolutně nesouhlasí ? Možná ho ovlivnila kniha NOVODOBÁ OTROCTVÍ, kterou naposledy četl, ale tuto odpověď neznám.

• Není to tak dávno, kdy dokončil úplné střední odborné vzdělání a chtěl pracovat ve svém oboru. Práci si našel, upřednostnil českou firmu, byl přijat a začal v ní pracovat na tři směny. Dny probíhaly v pořádku, pomalu si zvykal na své kolegy, neměl žádné připomínky.

• Bohužel po dvou měsících, se ředitel této firmy rozhodl, že se zaměstnanci budou povinně testovat na covid – 19. Důvodem pro takové nezákonné jednání, je prý důležitost včasného splnění zakázek. Později se náš hrdina příběhu dokonce dozvěděl, že testovat se bude tak dlouho, dokud se všichni nepodrobí očkování.

• Nevím jak vy, milí čtenáři, ale jak jinak se toto jednání dá nazvat, než AROGANCE MOCI, zneužití pravomoci, vydírání a šikana ? Všem ostatním to připadalo normální. ,,Vždyť on to myslí dobře ! Nebuď nezodpovědný !“ Nemohu uvěřit, kolik lidí tupě přisluhuje mafii ! Opravdu máte všichni hypotéky ? A stále věříte, že o nic nepřijdete ?

• Než aby jste se nad sebou zamysleli, raději odsoudíte člověka, který řekne DOST ?! Jak vůbec můžete vyslovit tu stupidní větu, že je nezodpovědný ? To vy, ryjete držkou v zemi a ještě si pochvalujete, jak je to příjemné ! Ten mladý muž se rozhodl vstát a ukončit tuto falešnou hru. Není jako vy, zná dobře svoji cenu, narozdíl od vás všech se ponižovat nenechá.

• Zašlo to už příliš daleko, žijeme v naprosto zkorumpovaném světě, kde arogance moci nemá žádné hranice. Jak si vůbec může zaměstnavatel dovolit propustit lidi, kteří se odmítli testovat ? A navíc bude vyžadovat i očkování ?

• K tomuto kroku už opravdu nebyl důvod cokoliv říkat a rovnou ukončit pracovní poměr. Svobodné bytosti nestojí sebelepší práce, za zničení zdraví. Kolegové se ukázali v pravém světle, ale je to jejich volba.

• Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré a já tomu věřím. Naštěstí stále existují firmy, které se nenechaly ovládnout vládní mafií, váží si svých zaměstnanců a hlavně pochopily smysl této hry.

• Závěrem vám chci připomenout, že naše cesta, která zastaví covid – fašismus je připravená a vlak už rozjetý. Naskočíte si, nebo budete dál součástí tupého stáda ?
Všechny potřebné informace, najdete v tomto odkazu.
https://www.lidove-volby.cz/

Poslanec ( OP ) Monika Szwachulová

 622 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

Napsat komentář