Co se to děje v Německu?

Předem upozorňuji, že nechci a nehodlám šířit poplašné zprávy a paniku. Samozřejmě neznáme celé pozadí dané věci, nicméně dovolím si zde sdílet video, které se ke mě dostalo s komentářem pana Radka Vohradského. Ačkoliv neznáme celé pozadí, ani osobnost německého občana, který video sdílel, pochodovat v maskáčích, uniformovaně ulicemi a bojovně hučet je již trošku o něco dál, než v civilním oděvu zpívat na Václaváku a křičet politická hesla. Jediné, co lze bezpečně vypozorovat je to, že v německém Hanau prošla skupina lidí, evidentně nepatřících do evropského národně-kulturního okruhu, v maskáčích, demonstrujíce jasnou militantní a bojovnou náladu. Rovněž víme, že bezpečnostní informační služby napříč Evropou hlásí značné množství válečníků ISIL/ISIS pronikajících do Evropy. Co tedy můžeme čekat?

https://www.youtube.com/watch?v=Xo-2RJIwUto

https://www.facebook.com/LeonardoAresdokrates/videos/1235838869788677/

Tedy cituji:

„Několikrát byla již zadržena zásilka zbraní do Evropy , kolik jich již prošlo ke svým adresátům ? ! Teroristé si kupují AK 47 v Bruselu na nádraží … Od Nového roku se otevřou hranice s Ukrajinou, kde je válka a nekontrolovatelný výskyt zbraní všeho druhu. EU usiluje o zákaz držení zbraní občany. A nyní sledujeme , jak se v Německu „migranti“ sdružují do organizovaných skupin spadajících pod jednotné velení a projevujících v ulicích německých měst již svou nadřazenost a vůli jít do přímé konfrontace . To je přímá cesta k začátku apokalypsy svými rozměry několikanásobně přesahující konflikt na Ukrajině!“

Původní zdroj: Chris Ares, Ibbenbüren, Deutschland.

Armeeartige Migranten-Patrouillie marschiert durch deutsche Stadt (Hanau)
Toleranz, eine bunte Gesellschaft und möglichst viel multikultureller Einfluss sind toll. Da passiert es schon mal, dass uniformierte Migranten-Truppen durch die Straßen deutscher Städte patrouillieren, um Ihre Kampfbereitschaft zu zeigen.
Chris Ares <— abonnieren für mehr
Rechtliches:
Dieser Beitrag ist öffentlich. Jeder, auch derjenige, der sich nicht unter meinen Facebook-Freunden befindet, kann kommentieren. Ich distanziere mich von jedem Aufruf zur Gewalt. Da dies ein Privatprofil ist, welches von einer einzelnen Person betrieben wird, ist es mir bei der Größe dieses Beitrages nicht mehr möglich, jeden Kommentar zu prüfen und gegebenenfalls – sofern nicht legal – zu löschen. Sollte es Kommentare geben, welche strafbar sind, werde ich diese nach dem Melden unverzüglich löschen.

https://www.facebook.com/LeonardoAresdokrates/videos/1235838869788677/

Víte, já jsem od přírody pohodlný jedinec. Rád si na zahradě griluji, bavím se s přáteli, chodím s kamarádkami na čaj a sleduji s přítelkyní pohádky, pojídajíce cukroví. Nepovažuji se však za zbabělce a vždy jsem byl schopen postavit se za správnou věc. Bohužel jako člověk dobře obeznámený s historií si nemohu pomoci a chtě nechtě vidím určité shodné rysy a náznaky, které se v historii objevili již mockrát a vždy značí veliký problém. Nerad bych byl dohnán do výjimečného stavu, neboť je to to poslední po čem toužím. Přiznejme si však, že situace se již poněkud vymyká z rukou a já bych velice nerad zažil konflikt podobný Ukrajině, Sýrii, Egyptu, Libii, Afghánistánu, Palestině, Balkánu, jenom pro to, že si někdo ve vedení sobecky hrál na „intelektuála nad věcí“.

Dámy a pánové, podivná je situace v Evropě. Bůh, Bohové či Madam Fortuna s námi. Situace je vážnější, než jsi možná jsme ochotni připustit a já se ptám, je moudré vše svalovat jen a pouze na domnělou „xenofobii“ a „rasismus“ jako na hlavní problém a příčinu všeho? Domnívám se, že ne.

1,733 total views, 2 views today

Reklama
Insert Ads Here

Comments are closed.