Další podivnost válečných příprav? Proč je slyšet již měsíce přelet letadel nad Jabloncem, za tmy nad ránem?

(Poznámka, fotka je pouze ilustrační)

Další z postřehů a zamyšlení nad tím co se to kolem nás vlastně děje? Jsou to skutečné přípravy na válku? Dnešního dne jsme v souvislosti se naší zprávou o přepravě velkého množství tanků na Slovensku směrem na Ukrajinu (9.2.2017 Čerstvé podivnosti s vojsky se prohlubují stále víc. Kdo tu chce sakra tu zasranou válku? ) zachytili další podivnou zprávu. Přihlásili se nám bezprostředně lidé s další zprávou a indiciemi o čemsi podivném. O přeletu vojenských letadel nad Jabloncem směrem na Polsko. Trvá to již od léta. Sakra to máme tolik letadel a vyvážíme snad do Polska čepice? Tak se ptáme více svědků….

 • Paní Kubíčková, mohl bych něco podrobnějšího k té vaší informaci o přeletech?

Nikdy není nic vidět. .prostĕ jsou slyšet letadla. .nevím jakou informaci potřebujete ??
Je to pravidelně. ..nad ránem, když je šero až tma a večer. jsem z Jablonce nad Nisou

 • Jak je to hlučné, hluk je hluboký, vrčí, nebo je to spíše zvuk tryskáče, podle zvuku, kolik jich muže být, 1-2 nebo víc, nebo je to dlouhá doba, tedy více v za sebou, kdy to bylo, nebo kolik dní to trvá?

Zrovna dneska. .přišlo mi, že jich lítá několik ve skupině. ..nejsem odborník, nepoznám stíhačky. ..ale možná to jsou a je ten zvuk hodně hlasitý. Je to každý den. .sleduji oblohu a nic není nikde vidět. Přijde mi to, jako za války. …je to normální, že to trvá už asi půl roku a každý den ??

Zvuk spíše pomalý, hluboký, ale dávají to do spojitosti s chemtrails, že jsou to letadla, co mají za úkol dělat již nepropustnou clonu a něco krýt, vždyt není nic vidět co s děje na nebi a viděli jsme s lidmi, že se opravdu na nebi nachází objekt, který se přibližuje.

 • kolik dní to už trvá?

Když je světlo a je slyšet, že letí letadlo, sleduji oblohu. .žádné čáry na obloze nejsou a když jakoby je tišší ten zvuk. ..tak to trvá docela dlouho, než ozvěna ztichne. ..

Píše paní Hájková. Jak píše paní Ilona, trvá to od léta. Pravidelně každý den. .já chodím se psem ven a sledují to.

No ty čáry jsou vidět, když náhodou svítí sluníčko, což záměrně zastiňují, ale toto je prý totální zastínění celé oblohy, už týden je úplné šero, není vůbec poznat, že by nad námi vůbec nějaké nebe bylo!

Určitě to nejsou dopravní letadla, to určitě nejsou

Jsou to zcela určitě voj. letadla. .jednou jsem venčí la psa se známým a bylo to zase slyšet a ten byl voj.letec a ubezpečil mĕ, že to jsou vojenské letadla a lítají směr Polsko. .vlastně si vzpomínám, když jsme sledovali oblohu a poslouchal ten zvuk, jak se objevil a pak se ztrácel

Co to je? Kdo to nad námi lítá, proč je toho tolik? Jaký to má cíl, smysl? Napětí ve světě i Evropě je na prasknutí, když nevyšla banksterů hysterická kampaň proti Rusku a banksteři zjistili, že většina evropské populace nepřijímá mainstreamové mediální masáže a naopak důvěřuje Rusku a Putinovi, je to snad zoufalý krok jak bez vědomí občanů zatáhnout svět a Evropu do války a zaplavit Evropu muslimáky?

Již dlouhou dobu se ptám proč se všichni možní političtí kolaboranté Merkelovou počínaje, Sobotkou a Štětinou u nás konče chovají a vystupují bez pudu sebezáchovy, tak ostudně, že i blbci by bylo jasné, že už je nikdy nikdo nezvolí?

Už párkrát jsem si položil otázku, proč to dělají, když páchají tyto politické sebevraždy? Hypotéza: Je to proto, že vůbec s nějakými příštími volbami nepočítají? Je za tím něco, co občané států Evropy netuší, ale kolaboranti u moci vědí?

Je to něco ve smyslu, že příští volby už třeba nebudou mít nějaký smysl nebo vůbec nebudou? Protože třeba vědí, že  banksteři tu válku do voleb skutečně rozpoutají a Evropa bude vzhůru nohama?

To bych potom chápal, že obavy z příštích voleb nemají a jsou naprosto mimo mísu. Kolik dílčích postřehů  ještě do té hypotetické skládačky přibude? A je to skutečně jen hypotetické nebo ta válka je opravdu na spadnutí?

Takovéto přípravy na válku by ale potom byly zločinnou přípravou na rozpoutání války, válečným zločinem podle mezinárodního práva a všichni ti, co se na ní podílí jsou váleční zločinci. Tedy i naše vláda. Přípravu zločinné války nelze omluvit žádnou smlouvou ani paktem s NATO. Doufejme, že se mýlíme.

Výmluva, že ta letadla tam a zpátky létají kvůli oněm známým cvičením NATO také neobstojí, nemusí být člověk voják, stačí, když přemýšlí. To cvičení nebylo ani zdaleka tak veliké a netrvá do dnes, aby půl roku létala velká vojenská letadla nespíš tam a zpátky. Spíše je naprosto domyslitelné, že celé cvičení má maskovat dlohodobé přípravy na válku. Válku přesně plánovanou, připravovanou a s jasným cílem?

Ale my, občané této země a celé Evropy žádnou nechceme. Vy, kteří byste ji tedy potencionálně připravovali a pokud ji začnete, tak jednou skončíte před popravčí četou, dříve nebo později. Za válečné zločiny. To vám předpovídám. Protože pokud to není jen hypotéza, tohle nevyhraje, nemáte s kým a muslimáci vás nezachrání. I kdyb jich Německo do své armády naverbovalo kolik chtělo.

A tak bych skončil paranoickou imaginární otázkou: “ paní Merkel, kolik těch muslimů už je naverbovaných v německé armádě? “ Nebo, že by paranoiou bylo, myslet si, že je to paranoia?

Jindra Tichý st.  |šéfredaktor|10.2.2017| free public|

 

 7,748 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

5 komentářů

 1. Větší vymyšlené pičoviny jsem v životě neslyšel. Sbalte si tuto zkurveně trapnou a vymyšlenou stránku a palte do piče… ZMRDI

  1. Author

   Redakce Vám pane John Newman děkuje za váš názor. Na základě vašeho hodnotného příspěvku si Vás dovoluji pozvat na osobní návštěvu. Váš názor je natolik zajímavý, že bylo by dobré, kdybyste jej přijel osobně podpořit a vysvětlit mně to. Děkuji :-)


 2. Jindra Tichý st. – ve tvém případu je jasné, že je to paranoia.
  O tom co jsi psal
  Daleko dříve než ve sřední evropě bude odsouzen někdo za vlastizradu za vojenských okolností, budeš ty souzen za pomluvu, vyhrožování a za zvláštní způsob vyjadřování svých názorů pod hlavičkou
  jakéhosi veřejného média.
  Pod textem, který dáš ty doromady bych
  radši viděl pojem autor a ne šéfredaktor.
  Asi jsem toho nepřečetl tolik co ty, ale určitě bych neměl tak divoké představy (paranoiu) o budoucnosti jako ty. Ať už se to týká čehokoliv.

  A být tebou, tak než něco podobného zveřejníš zeptej se na opravdu patřičných místech, kde o té určité záležitosti budou vědět o hodně více než lidé na venku na ulici.

  1. Author

   Děkuji za názor, když mi to řekne neznámá „autorita“ a odkáže mne směrem k dalším takzvaným „autoritám“, protože my jsme přece „obyčejní lidi“ jsme přece neinformovaní, správně neinformovaní, a hloupí… anebo paranoidní? To zajisté myslíte ČT, mainstream, chartistické udavače z Jandova policejního porno-klubu, nebo snad BIS či AČR? Zkusím se jich zeptat, “ Pánové, ty tanky jely na houby a ta letadla vozí do Polska čepice. Děkuji, že jste mi narovnali dezinformace. Nebo je to snad jinak? Je to snad varování „odkudsi?“ Pokud ano, pokuste si představit, co bych vám na to asi odepsal. Při vašem „nadhledu“ to zvládnete. Jinak mezi námi, ta letadla vykazují znaky leteckého mostu a znaky částečného krytí před veřejností. Ale to vy asi budete vědět, ne? Jinak mezi námi, nestrašte § šíření poplašné zprávy, existuje i článek Ústavy o svobodném názoru a svobodě slova. Takže nezbývá než ta paranoia, že? Zdroje jsou uvedeny a hypotézy jsou hypotézy. Naopak, smiřte se s tím, že tento národ za žádné Merkelové ani bankstery do války nepůjde a skočte se zeptat kamkoliv k těm „obyčejným lidem“ jestli se paranoicky pletu nebo vám jediný řekne, že „půjde do války“. Jěstě navíc podle mezinárodního práva zločinné. Toto byl vzkaz především válečným zločincům, lidé si to nasdílejí sami. A ještě poslední, lidé vědí i beze mne kdo je válečný zločinec a kdo ne a umí se i sami zeptat “ Kdo to tady chce tu válku“? Přeji hezký den.

Comments are closed.