Dlouho jsem nepsal, tak tedy….

V roce 2003, kdy jsem vedl Českou občanskou nezávislost, která protestovala proti vstupu do EU a proti zmanipulovanému referendu o vstupu do EU tehdy Špidlovou vládou, jsem o mnohém mluvil, mnohé předvídal a v podstatě vše se naplnilo.

Přišel nástup odnárodňování, které je mimo jiné zakázáno Ústavním zákonem č. 2, listinou práv a svobod, předvídal jsem devastaci právního řádu a prohloubení bezpráví vůči občanům z rukou justice, policie i politické moci, prorůstání zájmových skupin do činnosti zákonodárného sboru, kdy dnes sněmovna hlasuje v zájmu zájmových skupin, upravuje zákony v ekonomickém zájmu nadnárodních spolků, válku politických elit, kdy ČSSD kriminalizuje ODS a ODS kriminalizuje ČSSD, podle toho, kdo je kde u moci a oba dva kriminalizují vše, co vybočí z řady poslušných oveček, které jsou jim nežádoucí. KDU, TOP 09, KSČM a ostatní nevyjímaje.

Jako ty ovce jsme toto všechno spolknuli a dále rosteme jako ty ovce na vlnu a plníme bezednou studnici státu, který dávno nepatří nám, ale my patříme státu jako novodobí nevolníci a běda, když se vzepřeme. Jsme stále čím dál tím víc závislí jako národ, jako občané i jako ty ovce na vlnu a maso, na tom, co nám na zítřek politické mafie připraví. A to jak ve svém osobním zájmu, tak v zájmu svých nadnárodních pánů a systémů. Jsme novodobí otroci neustále se zvětšujícího světového fašismu a diktátu zájmových skupin a koncernů, banksterů a politické mafie.

Mění nám svět před očima i pod nohama, pomalu a plíživě, dnes již také otevřeně a bez obav, že bychom se tomu dokázali vzepřít. Žijeme ve světě dezinformací, populismu a ovládání mas pomocí moderních technologií a stále víc děláme, že to nevidíme a stále více si necháváme brát více a více. Moderní otroctví je přesný výraz pro současný stav a to nejen u nás, ale na celém světě. Zapomněli jsme na obyčejný selský rozum, kam to vše povede a hlavně na pud sebezáchovy. Jenže mnohé změny jsou nevratné, historie je neúprosná a pokud se člověk nebrání včas, nesmí se divit, že se dočká smutných zítřků a smutného konce.

Kam jsme to došli? Proč si stále naivně myslíme, ono nějak bylo a nějak bude? Je to cesta do pekel a věřte nebo nevěřte, pokud se nebudeme bránit a včas sami, nikdo ten boj za vás nepovede, ani takoví populisté, co toho hodně vykřikují, mluví vám z duše, ale v podstatě ani oni sami nevědí co s tím. Dobře ale vědí, že v současném systému s tím nelze nic dělat. Přesto populisticky vykřikují do nebes.

Mnohé rádoby revoluční skupiny, skupinky, hnutí a nové strany a straničky nadělají mnoho povyku, ale proč jsou tedy mnozí z nich tajně poplatní a přisluhují ČSSD, jiní KDU-ČSL, další hnutí ANO a nebo komukoliv dalšímu? Nechápou ať již vědomě nebo nevědomě, že ta hra je o udržení současného politického systému s tím, že vládnoucí mafie, která není vůbec vidět je využije, ať nepatrně vyhrají cosi nebo neuspějí vůbec? Nemá smysl je ani jmenovat.

Vždy, když lidé konečně pochopí, že věci je třeba nazývat místo „keců“ pravými jmény a že vládnoucí mafii je třeba říkat vládnoucí mafie, fašismu říkat fašismus a odhodlaní jít s těmito zločinci do boje, přichází už povětšinou pozdě. Mafie využívá systém který si upravila jako svůj nástroj, nikoliv nástroj občanů. Ta tam je doba, kdy platilo, pokud někdy platilo, že stát je nástrojem občanů, aby jim sloužil. Stát je dnes nástrojem otroctví a udidlem na otroky, kterými dnes bezpochyby jsme. Je třeba pochopit, že systém je zločinný a se zločinem je třeba bojovat. Stát dnes nepatří nám, my patříme jemu, protože si nás přivlastnil a je to vlak, ze kterého nelze vystoupit, aniž by to stálo odvahu a osobní nasazení. Takové, aby bylo účinné.

Chce-li někdo vyhrát musí bezesporu nejprve odhadnout nepřítele, jeho síly a prostředky, které má k dispozici a je nesporně pravdou, že na to vše je potřebné nasadit všechny síly takové, aby byly účinné. Cokoliv použitého a slabšího nemá šanci na úspěch a je jen dalším plýtvání sil na marný boj, protože byly zvoleny špatné prostředky, špatně byl odhadnut nepřítel, proti kterému stojíme.

Mnozí by řekli, že je to příliš radikální. ? Protože jsou volby řešením nebo jen vodou na brambory, ale brambory chybí? Přemýšlejme, přemýšlejme jednoduše. Postkomunistický politicky mafiánský volební zákon, media v rukou mafie, stádní chování velké části voličů i nevoličů. Je šance vyhrát touto cestou? Asi ne, protože i jakýsi volební úspěch hraje do noty politické mafii. Podstatné pro mafii je, aby zákonodárný sbor dále schvaloval zákony ve prospěch mafie, jakoukoliv cestou, jakýmkoliv způsobem. Kdo si co potom dělá mafii nezajímá, protože skutečná moc je a bude stále v rukou mafie. Tak je postavený systém, tak funguje a jediná cesta je docílit vítězství tím, že chapadla mafie se přetrhají a obrazně řečeno jejich zbraně budou zničeny.

Vzhledem k tomu že tou hlavní zbraní mafie je vládnoucí mafiánský politický systém, je třeba jej porazit a tou jedinou cestou je vzít mu mandát, který zneužívá ve svůj prospěch. A mandát získává ona chobotnice tím, že vás nechá volit a tím jim mandát donekonečna svěřujete. Naivní cesta, že zvolíte někoho jiného je jen odvrácenou stranou téže mince. Systém vaše hlasy využije, použije je jak přímo, tak nepřímo. Je třeba změnit ústavní zákony, ale na to je potřebná 2/3 většina. Je třeba revidovat fašistické zákony hrající ve prospěch politických a ekonomických mafií, na to je potřeba nadpoloviční většina poslaneckých hlasů. Je potřebné změnit toho mnoho. Máte pocit, že jakákoliv stranička získá 2/3 hlasů do parlamentu? Asi ne. Proč vám to ale ty straničky neřeknou, že slibují nesmysly?

Proč nesmysly? Jen dalších 5 let nekonečného hádání poslaneckých debilů, co vůbec nechápou k čemu se propůjčují ve své intelektuální nadutosti. Protože byť by dobrý úmysl prostě nepůjde prosadit. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. A kdyby nakrásně chtěli a měli hlasy, což mít nebudou, stále existují staré korupční metody a tolik peněz, kolik bude potřebné na udržení systému a na uplacení našich dalších zákonodárců. Je naivní si myslet, že předvolební populismus zajistí neúplatnost poslanců. Noví poslanci, i kdyby nechtěli, zaplují do systému jako kapr do tůně, do které jste naházeli knedlíky. Kdo věří v něco jiného, je opravdu poněkud naivní. Možná proto, že to neumí pochopit, možná proto, že nechce pochopit, možná proto, že naivní víra v cosi nesmyslného je jednodušší a možná proto, že se mu nechce o svá práva a majetek bojovat. Dokonce ani přemýšlet.

Někdo řekne, že píši nesmysly. Bože, kdyby to tak byla pravda, pletu se a skutečnost by byla jiná, lepší a méně hrozivá a naše děti nerostou do marastu a moderního otroctví, nedej bože do války v zájmu nadnárodních vládnoucích mafií
(Jindra Tichý starší, šermířská skupina Královská družina)

 

840 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here