Dnes trochu z jiného soudku, trochu dále, než z roku 2003…

Dnes trochu z jiného soudku, trochu dále, než z roku 2003…

V roce 1989 jsem sloužil u Policie na kriminální službě. Odešel jsem v roce 1991, nebyl jsem v KSČ a odešel jsem s odůvodněním, že pro převlečené komunisty dál sloužit nebudu. Nikdy jsem se s tím nechlubil a nesnažil se z toho získat výhody a vždy jsem chápal, že Havel byl rezident STB a trojitý agent tajných služeb.

V době kdy probíhala revoluce jsem chytal pachatele loupežných přepadení, vloupání do aut a podvodů převážně z řad cikánů.
Jednou nás svolali tehdejší mocipáni a přednášeli nám služební přísahu ve které stálo cituji “ Slibuji sloužit lidu této země a Komunistické straně……atd. Lid byl na Letenské pláni a komunisté z Lidových milicí a někteří pohlaváři se dožadovali samopalů s odhodláním jít do lidu střílet.

Mnozí tehdy i dnes ve vzpomínkách vybarvují tehdejší dobu jako černobílou. Lidé na straně jedné, mocenské složky na straně druhé. Hluboký omyl. V řadách tehdejší policie, (SNB) bylo možná více nadšených „povstalců“, než na ulici.

Když přisla milice pro zbraně, odzbrojili jsme je a pozor, překvapení, na pokyn jinak náčelníka z tehdejších velících kádrových rezerv. Dodnes si pamatuji, že na služebním srazu a poradě k situaci vstal, řekl, že přísaha je sloužit lidu a kontroverzně vzhledem k situaci Komunistické straně a řekl, složili jste služební přísahu a vyberte si, jestli nyní, když je v rozporu, zda sloužit lidem nebo KSČ, a dodal: Já sloužím především lidem, proto tu jsem a pokud chce KSČ s Milicemi střílet do lidí, potom beze mne, vy si vyberte sami. Až na pár skalních komunistů jsme všichni a bylo nás tam 140, odmítli vydat samopaly milicím, které měli v baráku uskladněny a vyhnali jsme je ze stanice a šli chytat dál zloděje a cikány.

Pro sluníčkáře. Že jsem rasista? To ne, pár jich znám a jsou to slušní lidé. Škoda jen, že jich je jen pár.. Prostě nemůžu za to, že např. ve Stromovce banda cikánskejch fakanů vychovávaných od mala, že jsme gadžové určení k okradení, znásilnila 14 leté děvče, bylo jich 7 a 3 hodiny ji znásilňovali v bunkru. Pachatelé byli ve věku 17 let nejstarší a 12 let nejmladší. Přiznám se, že jsem tehdy porušil zákon, neměl jsem, ztratil jsem profesionální tvář, ale když mi ten nejstarší řekl na otázku, proč to udělali, že to ta „kurva“ chtěla a mně se vybavil ten dívčí obličej vyděšený k smrti a plačící rodiče, chytl jsem ho za krk a omlátil mu hlavu o železný trezor. Skončil v cele předběžného zadržení na 48 hodin, potom ho prokurátor propustil. To byl dopaden za znásilnění již potřetí. Tak o čem to je? Nejsem rasista, ale nemůžu za to, že pachatel, co strčil vlastní mimino do hořících kamen byl taky cikán. Sorry.

Proč to ale všechno píši. Prostě přišla tehdy doba, ve které jsme se museli jako policisté rozhodnout, jestli stojíme na straně vládnoucí moci KSČ a pohodlí, zajištěné práce a obživy či kariéry nebo jestli stojíme na straně lidí na Letenské pláni i když to nebylo nikde na populistickém podiu a tím riskovali persekuce uvnitř policie, vojenského prokurátora a tehdy v tyto dny nikdo nevěděl jak to vše dopadne a jestli neskončíme nejen bez práce a platu, ale i u vojenského soudu. Většina z nás jsme se necpali na podia k mikrofonům, nevykřikovali jsme hurá jdeme s vámi na ulici, dělali jsme si dál svoji práci a snažili se vytvořit bezpečnější prostředí. Prostě jsme odmítli jít proti lidem.

A opět, proč to dnes píši? Dočkali jsme se čeho. Komunisté nikdy neodešli, myslím tím především ty hajzly tahající za moc a vliv, ne ty pracující upachtěné dělníky peroucí se o mizivé platy. Předali moc svým agentům, rezidentům, donašečům a nasazeným provokatérům, co Vám dají podepsat třeba 2000 slov a pak celý podepsaný seznam předají na STB a dodnes řídí většinu strategických pozic, ovládající tento stát ve prospěch cizí moci a osobních zájmů na úkor obyvatel této země.

Dočkali jsme se, že vládnoucí moc a především systém je v rukou politických mafií, kdy naprosto platí, že se řekne komunista a dovětek je “ A z které politické strany“ . Nadávka komunista pak bez skurpulí znamená především nadávku pro takové, co by sloužili čertu, ďáblu a klidně i Hitlerovi, jen když budou u koryta. Najdeme je dnes průřezem ve všech politických stranách od ČSSD, ODS ž k TOP 09, KDU, KSČM a v mnoha dalších.

Nejde o nereálnou politickou ideologii komunistů, jde o svině, co jim je jedno jakou barvu nosí a zneužívají celý státní aparát, který občanům ukradli pod pláštíkem volebního systému a zneužili ho.

Samozřejmě všechna politická moc se přenáší do mocenských složek, tedy i do Policie dnes. Jsem ateista a přesto se modlím, aby se i dnes v policejních sborech našli policisté, co zůstali lidmi a když dojde na rozhodování, budou stát na straně občanů této země a zůstali lidmi, nikoliv žoldnéři současných vládnoucích politických mafií. Strašně rád bych se dožil, že policisté v duchu „sloužím lidem této země“ půjdou s lidem této země a byl bych velmi pyšný jako bývalý policista na dnešní policisty, kdyby byli první v řadě, kdo celou tu politickou mafii nahází za katr (za mříže).

759 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here