Dokážeme pracovat s naší myslí“?

 

Přátelé vím, že přidávám na stránky profil věcí, které mnozí nechtějí slyšet vidět!
Věřte, že bych tyto věci rád nepřidával, raději bych se věnoval Slovanství a tomu kam patříme i když to má spojitost, ale jsem přesvědčený, že informace, musíme dostávat ze všech stran.

Je těžké tyto všechny informace vstřebávat a vybírat si ty potřebné, ale my jako národ jsme udělali, co je třeba, dodržujeme vládní nařízení, pomáháme si, jako nikdy předtím, prostě se k sobě chováme jako lidé, jako ti, kdo by si zasloužili na této sice hodně drsné planetě žít!

Ano planeta je drsná, ale my jsme daleko drsnější. Často jsem psal, že právě lidé jsou na této planetě tím smrtelným virem, ale není tomu tak. Ti kdo jsou oním smrtícím virem jsou sic zřejmě lidské rasy, ale nepatří k nám!

My jako lidé, tyto v celkovém globálu jedince musíme odstranit, to oni jsou původci toho zla, které se zde na planetě dějí a bohužel, zatahují nás do svých špinavých her, do svých úchylných cílů.

Píši o těchto lidech“ že to jsou „ONI“ a nepíši kdo, nepíši jejich jména, ale to není proto, že bych je neznal, ale k tomu musí každý dojít sám, jen tak tomu každý z nás uvěří!!

Nevím přesně jak je odstranit, ale základem postupné likvidace těchto modifikovaných parazitů je naše informovanost, nezatracovat žádné informace ani ty, které jsou považovány za např. konspiraci atd.. Víte dám vám jeden příklad, mohl bych jich zde vypsat mnoho, ale myslím není důvod, tak alespoň tento jeden, který jistě každý zná: Koncem 90 let se psalo hodně o čipech pod kůži, lidé si tenkrát ťukali na hlavu, to je ale vůl““, konspirátor a ejhle, dnes zvířata povinně, některé americké jednotky již povinně a je pouze otázka času, kdy to bude povinné i pro všechny lidi na planetě!!

Nechci lidi strašit, to ne, jelikož vím co je strach!
Je nutné si uvědomit, že za současným stavem s virem se ukrývá mnoho, ale nic z toho, není pro národy Evropy dobré!

Spousta lidí je pouze na informacích, které k nám jdou z masmédií, bohužel tato media mají ohromnou sílu, mají moc silně ovlivňovat samostatné myšlení lidí a i tak dělají, manipulují nás!
Je nutné až povinnost každého z nás, abychom se zajímali o informace a opravdu nezáleží na tom, zda některým věříte nebo nikoli, jelikož nic není jen lež a v každé informaci je i to, co potřebujeme, jako vodítko, k celkovým souvislostem!

Naše vědomí je nekonečné a cesta do něj je právě díky informacím, které získáváme, jelikož každá informace, která nám do naše vědomi zapadne, tak nás dále nutí si věci spojovat a tak vytvářet unikátní obraz souvislostí!!!
Na základě vědomí jsme i schopni měnit věci kolem sebe!

Ano národ je rozdělený, ale kdo jej rozděluje?
Není hlavním „rozdělovačem“ národa prezident, není to politik a jeho politická atd.. jsme to my!
Nedostatek informací, má za důsledek, že nepoužíváme to, co nám je geneticky dáno, nepoužíváme naše vědomí.
Je např. snadné říci, že neexistují ve vesmíru jiné civilizace, ale přeci, že něčemu nevěřím, tak neznamená, že to tak není?

Vše máme jen a jen ve svých rukou“ a nezáleží na tom, že někdo se má v současném systému dobře, že mu vyhovuje, to je pouze známka sobectví, je známka člověka, který v podstatě již nemyslí, na své děti i když může vše budovat právě pro ně, ovšem již si tito lidé neuvědomují, že to co třeba celý život buduje, nebude zapadat do budoucího konceptu a bez celku, to jeho dětem nepřinese vůbec nic, ba třeba naopak!

Vím, že každý člověk je unikát, vím, že každý má jiné potřeby atd..atd.., ale zamysleme se, když v těžkých dobách se můžeme stát lidmi, proč tak nečiníme i když zde není nějaká uměle vytvořená pandemie?
Je to sice dlouhý text a v podstatě mi šlo pouze o tuto jedinou větu, ale ta délka textu má svůj význam:
„PROČ NEJSME LIDMI, I KDYŽ NÁM ZDÁNLIVĚ NIC NEHROZÍ?!“

Nu a na závěr přidám svůj citát: NAŠE VĚDOMÍ NENÍ TO, CO SI PAMATUJEME, ALE TO CO V NĚM JE, JEN JE NUTNÉ S TÍMTO NEKONEČNEM PRACOVAT“

 

235 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here