Imaginární záznam porady banksterů o realistické invazi muslimáků do Evropy

Povídám, povídám pohádku…. Ale kulový, povídku!

Sedí takhle jednou pár těch nejvyšších banksterů na poradě a při doutníku vedou mezi sebou hovor, který kdyby se někomu zdál podobný nebo podobnější realitě, tak sdělujeme, že ta podobnost je čistě náhodná a nebo je ten imaginární rozhovor falzifikát a napsal ho nejšpíš Putin.

Na nejmenovaném místě před nějakými časy seděli takhle vybraní elitní mafiáni z řad banksterů a diskutovali o svém plánu na dlouhé desítky let.

Bankster 2: Šéfe, tak nám to celé vysvětli?

Bankster 1: Pánové, zajisté víte, že velké, koloniální, kontinentální a světové války se opakují na světě nejméně 1x za 100 roků.

Bankster 3: To víme, šéfe, oni se ti pitomci navzájem pobijou, rozbijou si huby, sníží populaci na světě, srovnaj světy se zemí a my jim pak půjčujeme prachy z našich Bank, oni se zadluží na desítky let někde i na celé půlstoletí a my si s nimi můžeme dělat co chceme.

Bankster 1: Samozřejmě, ty ovce jsou stále tak blbé, že se to dokola opakuje už víc jak 2000 roků, už od té doby, co jsme ovládli Řím. Pravda, museli jsme generálskou pláštěnku vyměnit za kardinálskou kutnu, potom za Hitlera a potom za politické strany podporující naše římské kluby.  Nejdříve jsme měli meč, potom tanky a dnes máme banky. My je v tom šílenství úspěšně podporujeme na obou stranách, přesněji na všech soupeřících stranách, provokujeme a oni na to vždy nakonec skočí. Čím větší chaos a bordel je v náš prospěch, protože to nikdo není schopen pochopit, my plánujeme na 10,20 50 i 100 let dopředu, oni žijí dnes, vidí maximálně do zítřka.

Bankster  2: Ano, proto jsme také financovali George Washingtona a na druhé straně zase britskou armádu. Ať vyhraje, kdo vyhraje, vítězové jsme my, protože všichni po válce potřebují naše peníze a půjčky, aby měli za co znovu stavět a co žrát.

Bankster 1: Správně, stejně tak jsme financovali britskou armádu proti Napoleonovi a Napoleonovi jsme zase potichu dali půjčky. To samé jsme udělali za 1. světové války, kde jsme financovali výroby zbraní jak v Německu, tak po celém světě a v Americe. Hezky se to tenkrát rozsekali. Něž se stačili postavit na nohy, měli jsme čas připravit jim Hitlera a ten svět rozesral taky hezky. A investice a půjčky nám při tom financování obnovy Evropy šli také pěkně, jen do Ruska jsme těch půjček a dluhů moc nedostali a proto se nám ted staví, jenže my toho zase využijeme, aspoň bude mít ten zbytek Evropy s kým zase bojovat, aby se rozsekali znova.

Bankster  2: Jenže šéfe, ten sjednocenej superstát v Bruselu se nám nějak nedaří dát do hromady, ty národní státy se pořád tak nějak bráněj.

Bankster 1: No když se to spojení Evropy do EU v jeden superstát proti Rusku nepovedlo jednoduše, tak máme samozřejmě záložní plány, my máme čas, plánujeme na dlouho dopředu. Nezapomeňte, že Rusko je velké, má suroviny a je třeba ho rozbít, ty půjčky, které tam potom nastrkáme a ovládneme celé toto území a naděláme z nich nevolníky naším systémem za to stojí.

Bankster  3: A šéfe, ten záložní plán je jakej?

Bankster 1: Jste něco pil včera, že se tak naivně ptáte? Proč si myslíte, že celou Evropu provokujeme sexuálními úchylkami, sebedestrukcí jejich národních států vládami, které pracují pro nás a možná o tom ani netuší? Proš si myslíte, že posíláme  a platíme miliony muslimů do Evropy?

Bankster  3: No to je přece jasné, ne? Aby tu Evropu ovládli.

Bankster 1: Ale pane kolego, nebuďte tak naivní. Muslimové mají dosáhnout rozvratu a rozbití Evropy. Mají udělat jenom bordel. Bordel který rozloží národní státy natolik, že ozbrojené kontingenty Bruselu budou muset zasáhnout, zpacifikují muslimy a tím dojde k okupaci celé Evropy, všichni budou jásat a nebudou ani tušit, že Brusel si tu moc už nedá vzít. Národní státy jako neschopné pak padnou, o to se starají jejich národní vlády, které pracují pro nás. Kdepak, muslimové jsou jen záminka a příčina, kvůli které vznikne námi plánovaný chaos po celé Evropě. Až potom znovu zavedeme pořádek, rozdáme zase půjčky, tak zbytek muslimů adaptujeme a naverbujeme do armád proti Rusku. Ten destrukční proces skončí až srovnáme se zemí nejen Evropu, ale hlavně Rusko

Bankster  3: Takže šéfe, abychom mohli vyvolat chaos, pouliční války po celé Evropě, tak co bychom měli ještě udělat?

Bankster 1:  Nedělejte v podstatě vůbec nic, jen vyčkávejte, šachové figurky jsou rozestavěny, teď zbývá jenom čekat, připraveno už všechno je. A kdyby to vázlo a pořád by se to nechtělo semlejt a spustit, tak pověřte nějaké pitomce, co nám přisluhují, ať vyprovokují nějaké násilnosti na straně muslimů a souběžně pořád a pořád provokujte také původní Evropany tak moc, až budou obě strany tak nesnášenlivé, že se vyrubou navzájem. Potom nasadíte ty euro-žoldnéře, co jste už od roku 2003 připravovali, ti  zavedou pořádek a Evropané nám budou ještě líbat prdel a nejlépe v celoevropském přímém referendu nám schválí super stát s Bruselem a ještě s nadšením. Ty jednotky ale pak už nestahujte a ponechte je tam pod záminkou ochrany pořádku, ať je ta okupace úplná. On by se nám tam mohl ještě vyskytnout někdo, kdo by přece jen protestoval. A pak, hurá na Rusa.

Bankster  2: Takže úkol jasný a jednoduchý, připravit provokace na rozbití Evropy, pak to převezmem a půjdem na Rusa.

Bankster 1: Vy jste blbec pane kolego. My nikam nepůjdem, to Evropa si to s Ruskem rozdá, rozbijou se navzájem úplně. My přijdeme až pak s kufrem peněz na obou stranách. Co je nám do Evropy.

Bankster  3: A šéfe, poradíte, jak to vyprovokovat, aby to šlo rychleji?

Bankster 1: Vy jste opravdu imbecil, pro boha, tak zařiďte ať nějakej muslim zapálí kostel, potom někoho duševně vhodného, a ten ať  zapálí muslimům korán, někoho nechte znásilnit, proveďte oproti tomu nějakou policejní brutalitu, , do někoho najeďte kamionem, někoho nechte zabít, muslimáci ukopou nějakýho policajta, policajti jim to i bez vaší provokace vrátí sami, prostě provokujte cokoliv co nasere každýho na obou stranách. Ono se pak to pouliční šílenství rozhejbá už úplně samo.

Bankster  2: A šéfe poslední věc, co když to někdo prokoukne?

Bankster 1: Když nebude moci ohrozit plánovaný vývoj, ani se  s ním nezdržujte. Když by mohl nějak poškodit náš plán a zbytečně nás vyrušit od tenisu, tak si natiskněte nějaké peníze a kupte ho, když to nepůjde, tak mu dejte nějakej prášek na infarkt nebo jinej sajrajt nebo ho prostě zašlápněte. A teď už dost, to jste se za ty 2000 let vážně nic nenaučili a blbnete čím dál tím víc, jako to stádo ovcí tam venku? Někdy mám pocit, že tu dekadenci a blbost neočkujeme jenom ovcím tam ven, ale i mezi nás.

 

 

 

 

 1,803 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

2 komentáře

  1. Jak z těch sraček ven!!!

  2. A pořád se ptám. Kdo za tím stojí.Tuší!m.jen jak se z těch sraček dostat!????

Comments are closed.