Já mám také několik Proč? k Okamurovu…Proč | Okamura (SPD): Proč se bráníte postavit propagaci islámu mimo zákon?

 

K podání návrhu zákona o zákazu islámu, o kterém se mluví v publikovaném článku v Parlamentních listech, má pan Okamura na premiéra „Bohouša“ otázku Proč :
Předložit takový zákonný zákaz islámu ke schválení 160 z 200 parlamentním kolaborantům, kteří podporují dovoz muslimů, EU a Merkelovou, to již musí být poněkud předem jasné i ne-politikovi, že nejen, že neprojde, ale takový návrh bude pro politickou mafii jasně a zřetelně neškodný a zamítnut.
Takový návrh „politickou mafii kolaborantů“ neohrozí a podporu muslimské invaze nezastaví. Dojde to snad každému. Podat tedy takový návrh nemůže mít za cíl skutečně postavit islám mimo zákon, ale pouze se zviditelnit.
Kdyby např. podání takového zákona bylo včas prezentováno lidem a podpořeno masivní občanskou demonstrací, která by trvala buď na okamžitém schválení takového zákona nebo trvala na demisi celého parlamentu a vlády tak dlouho, než by odstoupila, (viz. Rumunsko, Island, Maďarsko), potom by se dalo jednoznačně říci, že takový návrh byl podán pro věc a pro skutečné dosažení cíle.
Takto se jedná pouze o stále se opakující populismus, kdy je to populární, sbírá to fanoušky, ale každému je předem jasné, že je to slepý výstřel bez jakéhokoliv ohrožení české pro-muslimské parlamentní mafie. Uvažujícímu potom také dojde, že cíl asi nebude až tak skutečný zákaz islámu a tím muslimské invaze, ale spíše jen populismus o získání voliče ve slepé víře a pouze o budoucí umístění v budoucím parlamentu.
Zakázat islám znamená, že dojde k zákazu, ne k tichému návrhu zákona impotentní cestou a až po prohraném boji tomu dělat reklamu, což? Kde byla nějaká reklama, že se to navrhuje? Aby to šlo podpořit?
K podání návrhu, který se nám občanům určitě velmi líbí, se musím ale logicky zeptat:
 • proč byl podán tak, že o tom skoro nikdo nevěděl?
 • proč jsme my, občané, nemohli takový návrh podpořit třeba na generální demonstraci o zákazu islámu?
 • proč? nemá snad Okamura dostatek reklam, kam se podíváte? Mohl to inzerovat.
 • proč? nemá snad dost prostředků z minulých voleb, aby inzeroval občanskou masovou podporu
 • proč? nemá snad dost příznivců, kteří by mu s takovou generální demonstrací rádi pomáhali
 • proč? vždyť by tím získal masovou podporu, že by ho to vyneslo skoro do nebe občanské revoluce
 • proč? vždyť by byl konečně důvod, aby to občané skutečně masově podpořili
 • proč? vždyť  takovýmto jednotícím prvkem by padla v podstatě souběžně mafie celá
 • proč? padly by  i veškeré problémy s EU, NATO, s likvidací armády
 • proč? padly by problémy vůbec s kolaborací a mafiemi politických stran
 • proč? vždyť na to Okamura má prostředky, lidi i jednotící myšlenku, onen zákaz islámu zákonem
 • proč? proč to tedy neudělal? Mohlo být vyřešeno
 • proč? nejedná se spíše o koncensus politických mafií, kdy je Okamura spíše jen v roli vlka?
 • proč? když vlk, tak ale pořád ta koza politické mafie zůstává celá?

Každý, kdo by byl skutečně revolučním průkopníkem občanské a lidové vlny odporu proti EU, politickým mafiím a islámské invazi by si takovouto historicky politickou a důležitou křižovatku nenechal ujít. Vynesla by ho totiž na vrchol jako vynesla Orbána v Maďarsku. A občané by vyhráli v plné míře.

Poslanci by ten zákon ani schválit nemohli, museli by odstoupit i s vládou. Jenomže pan Okamura zvolil jinou taktiku.

Taktiku udělat to tak, že to nic nepřineslo, předem bylo jasné, že to ani nic nepřinese, kromě podpory svého populismu, který mafii vlastně vůbec neublíží, historicky vláda a parlament do voleb budou pokračovat v kolaboraci, občané nic nezískají a Okamura získá možná pár bodů navíc.

Islámskou invazi, kolaboraci s EU, s cizími zájmy, vykrádání státu a žebračenky českých občanů je třeba zastavit a to úplně. Čím dříve, tím lépe. To ale půjde jen úplnou porážkou všech politických mafií, co jich tu máme. A ať hledám, jak hledám, tuto snahu u neustále propagovaného Okamury nikde nevidím. Jen líbivá bezobsažná hesla silných slibů a slabých činů v rámci „pokroku“, zato populistických až za roh v mezích zákonů politické mafie.

Navíc z dílny mainstreamových medií Parlamentních listů politické mafie, jen mainstream naruby. Takže jeden mainstream podsouvá Babiše, druhý mainstream podsouvá Kalousky a Kocáby, třetí mainstream podsouvá Okamuru. Přitom už jsou dávno zjevně dohodnuti na rozkrájení budoucího koláče moci, na rozdělení budoucího parlamentu.

A kola propagandy se točí dál, po staru, aby všichni, každý za sebe, přitom společně, získali moc a peníze, které křesla v Parlamentu představují. A občan? Ten má přece facebook a po volbách od něj bude zase na 4 roky pokoj.

PS: Že „pozdravuji“ mafiánský spolek dalšího komunistického puče, Filipa, Babiše a Okamury a souběžně spolky ODS, TOP09, KDU, Robejška a Parlamentní listy včetně sluníček a dalších. Ti všichni se „jako“ perou o křesla jako psi.

Vyčkejme ale jako husa klasu do voleb, potom se všichni uzavřou společně do kočáru moci jménem Parlament, uzavřou umírněný mír a zbydou jen dvě skupiny.

 • 200 gangsterů v Parlamentu na straně jedné
 • 10 mil. opět podvedených občanů-ovčanů na straně druhé, protože se nechceme zamyslet, jak to s náma vlastně ty modly a gangsteři koulí.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|4.3.2017|

 

 19,824 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

22 komentářů

 1. Když odbory uspořádaly na Václaváku stotisícovou demontraci tak si pan Zavadil dal s panem Kalouskem pivíčko a media s chutí zmařila zveřejněním této informace celou demonstraci.Copak je potom premiér za populistu,slibuje jako král Bene, Ladislav Jagellonský, všem vše,tu důchodcům 500 kč,tu státním zaměstnancům,horníkům.Tomia Okamuru blokují media,toho jste si nevšiml,použili proti němu i jeho bratra ve snaze jej poškodit v očích voličů.Tomio je jediná šance ve volbách.Je jedno jestli vám zvýší důchod na hlavu o 100 nebo 200 kč,když vám jí muslimové černoši uříznou

  1. Author

   Kolikrát jste v životě volil tu jedinou šanci? A vždy špatně, že? Když nevidíte, že je to nastrčená postava právě mafií, tak vám to těžko vysvětlit. I kdyby přišel Pán bůh s tím, že to všechno opraví, vy budete stále zpívat, jediná šance Tomio. Inu demokracie dává právo i slepcům a modlářům šanci, co na tom, že šanci na slepou ulici. Víte, co, asi tak, kdyby ti černoši a muslimové přišli řezat hlavy, budu v první řadě, kdo se jim postaví. Jsem zvědavý, jestli tu vaši Okamurovu modlu a všechny ty SPD fanoušky uvidím v tý první řadě vedle sebe.

  1. Již zhruba dva roky upozorňuji na to , že Okamura pouze ohlupuje lidi. Řeknete chci důkaz , dám Vám jej. Proběhlo na FB , že na Teplicku vznikla muslimská komunita, v uzavřeném soukromém prostoru který jim prodal jako starosta senátor Kubera. Dnes do tohoto prostoru nemá přístup ani policie neboť se jedná o soukromý pozemek a jako takový je chráněn zákonem. Tedy nikdo neví zda a co se v tomto severočeském městysu děje. Proto jsem se zeptal proč se neptají proč s tím Okamura a SPD nic nedělá. Mimo jiné proč Okamura potažmo SPD se podílí na zakrývání dotačních podvodů a rozkrádání majetků měst. Jak by to měl udělat. Vždyť je v koalici mimo jiné s KSČM vedené panem BUBENÍČKEM který se na tomto podílí již mnoho let. Jeho post byl předseda kontrolního výboru Ústeckého kraje. Jak vykonával svou funkci když byl Krajskému úřadu předložen Audit daný zákonem z města Hora Svaté Kateřiny který začínal první větou. Tento audit není auditem neb je zpracován na základě podkladů dodaných zadavatelem. Jak je možné , že kraj vypracoval audit městu dle zákona a nezjistil zpronevěru a dotační podvod. S touto situací jsem konfrontoval přímo pana Okamuru a žádal jej o spolupráci. Tuto spolupráci přislíbil a poslal mi přihlášku do strany. Já nechtěl přihlášku, já chtěl nápravu stavu na kraji. Tedy se dle mého na těchto aktivitách podílí. Tedy z toho plyne. Je populistou a mám jasnou představu jak jeho činnost bude vypadat v případě vyhraných voleb. Bože jen to ne.

 2. nu zviditelnit sa je super vec a pan Okamura nastastie za zviditelnuje aj osobne v mestach atd.. takze toto je len plus,
  ono je jasne ze to neprejde ale zase keby sa o to nepokusil tak by boli kecy a proc ste nedali taky navrh..takze otazka proc je zcela tady zbytecna..to uz chapete aj Vy (dufam)
  co sa tyka podpori volicu , demostrace…..nu SPD beha po republike a nenasilne informuje ludi co a ako….. ono naplanovat demonstraci…… to spis bude skor defenestrace, lebo co si budeme tady rozpravat pohadky, pravdepodobne pokial nieste idiot tak dobre viete ze demonstrace je vam k nicemu..pani velkomozny sa zasmeju daju si po poharku a ide sa dalej….
  teraz napisem velmi dolezitu vetu pre mna a dufam ze to pochopite:
  pan Okamura je u mna posledna sanca ako zmenit tuto zevraj demokraciu na priamu…kde by si uz politici nemohli delat co chcu.(.viz hlupacka Valachova a jej inkluze), to je pre mna num.1 zbytek…..
  hmm nie som vedma takze neviem… vystupit z EU?? pojde to ? ved CZ je kompletne zdevastovana… uzakonit protiislamsky zakon by bol to najmenej pokial bude mat vatsinu, pokial nie sme opat v p.
  ako sa zbavit tej politickej mafie? ako? nebudu sa pytat proc? ale ako to urobit?..mate viziu fandim vam tak sa obratte na p.Okamuru a pomozte sebe aj nam…lebo skoncime za rok zase u proc?… dekuju za pochopenie, niesom spisovatel, tak dufam ze to jak-tak chapete co som chcel tym povedat…

  1. Author

   Nesdílím vaši víru v bezcharakterního člověka využívajícího populistického surfingu. Principy uvádíte správně, leč neoddávám se ani náboženskému ani politickému modlářství ani politickému rowdies. Vy věřte, a počkejte si na to jak budete překvapen. Já iluzím nepodléhám, aspoň těm Okamurovým.

  2. nu potom cesta nebude nijaka ina okrem vesania ich na stromy..nic vic

  3. Vážený pane s veškerou úctou nic z toho co píšete nemá reálný podklad pouze populistické řeči pana Okamury. Proč pan Okamura nevyužil nabídky člověka který se již mnoho let zabývá rozkrýváním trestné činnosti politiků. Místo toho se podílí na zakrývání této činnosti.

 3. tady je odpověď na jedno proč…….kdo chce odpovědi najde Tomio Okamura – SPD
  4. prosinec 2016 ·

  Prosazujeme přímou volbu a odvolatelnost politiků, proto jsme nepodpořili Sobotku a Kalouska, kteří chtějí předem určovat, koho si občané smí volit a koho ne!
  Poslanci našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) proto nepodpořili tak zvaný „lex Babiš“ stejně jako nepodporujeme pokusy o „lex Zeman“ a jiné účelové zákony zkreslující demokratickou volbu voličů.
  Jde o návrh zákona, který připravil Sobotka společně s Kalouskem, aby tentokrát eliminovali vliv Andreje Babiše v politice. Tito dva pánové se snaží neustále občanům určovat, kdo může v politice působit jako ministr, kladou si podmínky, co může kdo vlastnit – ale v zásadě jde vždy o účelový zákon.
  Proti tomuto zákonu nejsme proto, že schvalujeme působení Babiše v české politice – to co předvádí Andrej Babiš je ohavná oligarchizace politiky, ale má své jasné příčiny a jsou jasné jediné možné způsoby, jak s ní politicky bojovat. Příčinou oligarchizace (koncentrace moci v rukou velkopodnikatelů) je rozklad demokracie, za který jsou zodpovědné prohnilé politické strany jako je ČSSD, TOP09, KDU-ČSL, ODS a další. Politicky bojovat s oligarchizací lze pouze přímou demokracií a přímou volbou a odvolatelnosti politiků a jejich přímou hnotnou zodpovědností – a právě tyto zákony nám Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda zamítla.
  Vliv Andreje Babiše v politice musí omezit pouze rozhodnutí voličů a nepochybně se tak stane.
  Jestli dnes připravili Kalousek, Sobotka a další „lex Babiš“ a pokouší se protlačit „lex Zeman“, tak zítra můžeme čekat třeba „lex SPD“ nebo „lex Okamura“.

  Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

  Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

  1. Author

   Vážená paní Lenko, v textu Okamury, který mimo jiné nepsal ani on, Vy tam vidíte v „jeho“ textu nějakou odpověď na moje Proč? Já tedy ne, jako vždy, prostě populistická odpověď, pro lidi s krátkým doletem. Moje proč byla jasně dána. Odpověď jsem nedostal. Propagace toho, co Okamura kdy, kde, jak udělal, když musel vědět, že je to zbytečné, není odpovědí na otázku, proč postupuje zbytečným způsobem a nikoliv účinným. Tedy stále jen dokládáte, že Okamura v Parlamentu hraje zbytkový scénář rádoby demokratické opozice, nicméně s impotentním výsledkem za dobrou pozici a bakšiš.
   Tedy

 4. Takže analogicky vzato, vámi a vaším spolkem se nemusí vůbec nikdo zabývat, protože jste na tom stokrát hůř jak Tomio Okamura. Vy nemůžete splnit už vůbec nic když zatím nejste ani v parlamentu !

  1. Vy toto hnutí znáte? Vy znáte mou osobu? Vy znáte mou prací a víte čím se mnoho let zabývám? Opět bezzubá kritika bez kouska informací.

 5. Jen a jenom zase populistický kecy s cílem se zviditelnit! Jak si, ty chytrej šéfredaktore, představuješ tu generální demonstraci??? Myslíš tím tech 30-50 demonstrantů, co se obvykle na takových akcích sejdou??? Pouč nás, jak bys chtěl takovou generální akci zorganizovat, alespoň rámcově. Jinak jsi jen blbec.

  1. Author

   Má cenu na vás reagovat? Čtete vůbec? Přemýšlíte u toho, nebo jste jen alergický na kritiku vaší modly? Jde vám o věc nebo o modlu? A co souvislosti? Nebo ten svět opravdu vidíte tak přímočaře a jednoduše? Právě proto, že jednáte, tak jak jednáte, nikdy nebudete mít dostatečnou podporu. Vy se neptáte, nezajímáte se, rozjeli jste si vlak a máte vztek, že se lidé ptají do hloubky, jak ta vaše modla chce splnit sliby. Když každý trochu znalý věci ví, že nemůže splnit nic z toho co slibuje. Chcete voliče? Vysvětlujte, vysvětlujte do hloubky. Urážkami žádné další voliče mít nebudete. Je to jako sběr povrchních fanoušků, jako na fotbal. A generální demonstrace? Ta nic neřeší, to je jen tečka za výsledkem. Položím vám protiotázku, „Je možné aby člověk stavějící se jako občanský lídr postupoval podle pravidel politické mafie a chtěl tu mafii ve finále udržet u moci? A vyvarujte se dalšího použití slova „blbec“.

 6. Jak dát lidí dohromady. Tolik skupin,hnutí, Kdyby existoval tištěný týdeník, tak ho budu nechávat u nás na vesnici kolovat.Ale zatím jsem nic neobjevila.Tady 600 lidí nic netuší,z televize se nic nedozví.

  1. .. a ještě dodatek – na výše uvedené adrese ANS je možné si stáhnout části programu, které nejen analyzují současnou situaci, ale také nabízejí řešení – v otázce vystoupení z EU, NATO, školství, sociální oblasti atd…… stačí posílat odkaz na stránky anebo vytisknout a rozdat všem přátelům… i nepřátelům:).

  2. no vidite a o tejto alternative som vubec nevedel:D:D, a potom otazke zni…proc?kde som urobil chybu?:D:D

  3. ale nevidim tam nic o prasadzovani priamejdemokracie..takze nif

  4. no nikde nevidim ze by mali v programe nastolenie priamej d……..

Comments are closed.