Jan Hamerský: Zase jeden blábolista kroutí dějinami a chce rušit koncerty Tomáše Ortela?

 

Jan Hamerský: Zase jeden blábolista kroutí dějinami  a chce rušit koncerty Tomáše Ortela? Další petice za zrušení koncertu, tentokrát v Jaroměři? Na webu Petice24.com …

Autor publikované petice je podepsán jako Jan Hamerský, prý údajně historik. Více se o autorovi z publikace nadozvíte. Dozvíte se ale, že nejspíš autor nebo iniciátor zaplatili zvýšenou viditelnost na webu „Nemůžeme mlčet“ a na „Týdny občanského neklidu“ a na „Orwelluv_zákon„.

Autor Jan Hamerský, údajně historik, hned v úvodu oslovuje starostu a že vystoupení v městském divadle nelze přijmout. Podivuji se nad tím, jak by chtěl tento pán přijímat nebo nepřijímat koncert jakékoliv hudební skupiny, nejen skupiny Ortel. Jako soukromé osobě mu přece stačí na ten koncert nejít. Jako veřejná osoba, nikým nevolená nemá co přijímat a nepřijímat a mluvit zastupitelům do jejich veřejné práce, přesto to dělá včetně toho, že páchá trestný čin minimálně poškozování cizích práv.

Dále jednoznačně cejchuje Tomáše Ortela do řad neonacistických pravicových skupin, jejichž sjezdů se údajně dodnes aktivně účastní. Pan Hamerský je prý historik. Tak za prvé, to neví, že nacisté a neonacisté nejsou žádná pravice, ale ultra-levice? Jako prý historik by to měl vědět, že NSDAP byla a je německá národní socialistická strana. Tedy pan Hamerský je nejspíše pomatený neomarxista, který si nevidí ani do hlavy ani do úst. Leda, že by to dělal úmyslně. Smotal neonacisty s Řádem národa a kříže, které ocejchoval na rasisty. Divné, o Řádu národa se toho ví tak málo, že téměř nic, chtěl bych od pana Hamerského doložit jeho tvrzení o rasismu. Navíc, já jsem také rasista. Nemám, ale opravdu nemám rád novodobou rasu „tupců, všeznalých ředitelů zeměkoule a neomarxistické google inžen_yry“.

Slátanina tisíců padlých v Dukelském průsmyku, kteří padli v boji s takovými jako je pan Hnídek je do očí bijící fabulace, urážka a navíc trestný čin proti osobnosti, kterého se dopouští pan „historik“ Hamerský, který má problémy nejen se svou špinavou paranoiou, ale s tím, že Dukelský průsmyk je název, má tam být tedy velké D. Jako historik by i měl vědět, že výrazy Češi, Slováci a Sověti je nesmysl, protože Češi a Slováci jsou národnost, kdežto sověti jsou státo-politická příslušnost a nepíší se s velkým S-ověti, ale s-ověti. Podivně nevzdělaný historik, je-li vůbec historikem. Ale možná se vymluví na dyslekcii nebo dysgrafii, což je dnes od podivně vzdělaných trubců běžné.

O skutkových podstatách trestného činu bych na straně pana „historika“ Hamerského vůbec nediskutoval, protože je v této oblasti naprostým analfabetem  a navíc sám trestnou činnost obsahem své petice prokazatelně páchá. Doporučil bych mu prostudovat si trestní zákon velmi rychle, než někoho napadne podat na něj trestní oznámení, protože skutková podstata poškozování cizích práv jeho peticí je zcela prokázána samotnou peticí. Je znám poškozený, je známa osoba pachatele, je znám skutek a je znám i způsob provedení. Pod to se totiž pan Hamerský zcela jasně podepsal. Pokud tedy vůbec tuší, co to skutková podstata trestného činu je.

Jak ví pan Hamerský, že se sejde jakási nedefinovaná krajní pravice je s podivem, možná se cítí býti nejmíň Nostrodamem. Jak ví, v dalším odstavci petice, že se objeví vlna násilí, xenofobie a rasismu jsem nepochopil. Zato jsem pochopil, že paranoia je sakra „mrcha“. Jinak by v petici neuváděl, že se ona smyšlená vlna rasismu obrátí proti seniorům, ženám a dětem. O tom se nedá již říci nic jiného, než že cucat z prstů by nemělo ani malé dítě, natož pan „historik“.

Diktát radnici zrušit koncert, jinak jsou připraveni pokojně demonstrovat je další perličkou. Co má co takovýto blázen radnici co nařizovat. A ohledně jeho avízované pokojné demonstrace kdesi před čímsi, doporučoval bych panu „historikovi“ zcela podle zákonů využít předpisů ke shromažďovacími právu. Má na to právo, hlavně ať nezapomene splnit řádné ohlášení demonstrace, jak mu zákon ukládá, včetně jejího zabezpečení a bezpečnosti účastníků, protože to bude jako organizátor zcela zákonně povinen.

Ale možná je to proto, že pan Hamerský dělá taky do muziky, jenom asi neúspěšně.

 

 

 6,145 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

6 komentářů

 1. Bože, to je ko… .

 2. Asi někam bude kandidovat,nebo se bude chtít dostat do nějaký neziskovky pro jiné mentality. Pro prachy prodají i vlastní matku,jen aby nemusel makat rukama.

 3. Mgr. Jan Hamerský je kokot s malým pindíčkem. Rádoby historik, pseudointelektuál se silnými obroučky. :)

  1. Author

   Příště se podepiš adsf, tohle není ani moc statečné ani čestné. Jinak děláš něco podobného co ten pseudo-historik.

 4. Ty mají ale z Ortela pěkný strach. Nehodí se jim do krámu. Fuj je mi z nich stydno. Pan Hamerský chce snad do parlamentu, že se snaží takto zviditelnit?

  1. Jen další pičus co mele z huby sracky nic o tělech nevi ať si zajde na nějaký koncert a pak možná pochopí a pokud ne tak je to pak těžký jak je vidět pan nevi o historii Ortelu nic a jen mele a mele sracky a připojuje se dal a dal k dalším idiotům kterych je už tak dost nevite o Ortelu a Tomášovi nic a serete se pořád někam je jen na městu jak se zachová a rozhodne ale myslím že podle českého a normálního rozumu sami uzná ze se jen opět nějakej imbecilni trotl chce jen zviditelnit a upozornit na sebe jak je blbej jak vydlabany necky

Comments are closed.