Reklama
Insert Ads Here

Ještě někdo pochybuje o tom, že Babiš, ANO, ČSSD, Parlamentem včetně komunistů i celé politické spektrum je napojeno na Globální elity? A s tím i na plošnou vakcinaci?

Ještě někdo pochybuje o tom, že Babiš, ANO, ČSSD, Parlamentem včetně komunistů i celé politické spektrum je napojeno na Globální elity? A s tím i na plošnou vakcinaci?

Pokud někdo ještě pochybuje, prosím promítněte si podstatné konkrétní kroky našich vládních elit a Parlamentu České republiky. A koho to komunisté vlastně podporují? Že by toho samého co opozice, jen kolem toho dělají divadelní tanečky?

 1. Nesmyslné vyhlášení celosvětové pandemie Světovou zdravotní organizací, (neziskovskou Billa Gatese), ačkoliv čísla nedosahují ani na epidemii). Podvod.
 2. Naprosto poslušná reakce nejen naší Babišovi Vlády s vyhlášením mimořádného stavu a zcela nelogických a nesmyslných opatření a vyhlášení paniky a strachu v celé zemi. Podvod na základě falšovaných statistik.
 3.  Nesmyslné nařízení roušek pod hrozbou trestu, ačkoliv jsou dlouhodobě plošně nošené roušky rizikové právě pro rizikové pacienty a vyvolávající jiné, daleko závažnější problémy. Podvod a špinavý byznys.
 4. Padělání statistik, kdy každého zemřelého na cukrovku, koronární nemoci a zejména na plicní nemoci označili na příkaz jako Covid19, vyrobili tím úmrtí listy na Covod19, ale neexistuje jediná pitevní zpráva, že by z nich někdo zemřel na Covid19. Podvod.
 5. Testy používané při testování nejsou ani na Covid19, ani nejsou z 80% spolehlivé a tímto způsobem opět na základě nařízení vyrábějí smyšlené pozitivní pacienty na Covid19, i když mají obyčejnou jarní chřipku. Rovněž úmyslný podvod.
 6. Parlament při jednání o mimořádném opatření pro jistotu manipuloval tím, že vyřadil z hlasování hlas PROTI prodloužení a hlasoval jen o PRO prodloužení 7, 10 , 17, 25 dnů, tedy plně podpořil pokračování podvodu. Rituální zkazky opozice jsou divadlo. Nakonec všichni podpořili svorně prodloužení podvodu. A hle, s plnou podporou KSČ. Zase podvod.
 7. Odmítají odtajnit skutečná data, ze kterých by bylo možné se lehce dopočítat k tomu, že podvádějí,  pod výmluvou na citlivé údaje. Opět  podvod.
 8. Parlament dokonce odhlasoval, že ministerstvo zdravotnictví je nemá zveřejňovat. Tedy podvod s přímou účastí Parlamentu prostřednictvím politických mafií. A hle, s zase plnou podporou KSČ
 9. Naše Vláda zasílá a zasílala  do Berlína údajné testy na Covid do jakési laboratoře. (BioNtech, Pfizer) a nějak se ztratilo, že jsou to laboratoře podporované nejen německou vládou, ale přímo Nadací Billa a Melidy Gatesových. Též poněkud zapadlo, že s tím je spojen i historický původ a napojení na nacisty, kteří zakládali chemičky a farmaceutické firmy, které dnes zasobují svět, zejména pochybnými vakcínami.( Basf, Sanofi, Gates a další). Zase trochu podvod.
 10. Máte rádi spíš fotečky a ilustrace „inflagranti „? Tak tady je také jedna z mnoha.

Občanský týdeník/ šéfredaktor Jindřich Tichý, koordinátor Občanského referenda A Dost! Republiku zpátky občanům, člen Občanské rady Občanského odporu proti Vládě podle Ústavy ČR.

https://youtu.be/kEjomeFD2xw

 

Občanský odpor – Národní bezpečnost
3.oddělení občanské policie

Dotaz na Vládu….

Máme na Vás stručný veřejný dotaz. Od začátku vyhlášení mimořádného stavu a opatření jste zasílali výsledky testů údajných pozitivních na Covid19 do Německa, do Berlínské laboratoře a to dle vašich vlastních veřejných prohlášení v TV při tiskových konferencích.
  • Otázka zní: Byla to laboratoř BioNtech, nebo laboratoř spolupracující s touto společností,nebo to byla laboratoř spol. Pfizer či její odnož?
 • Té společnosti Pfizer, co tak náramně rychle údajně našla vakcínu na Covid19?
 • Ta společnost, kterou spolu se spol.Pfizer sponzoruje Nadace Billa Gatese a Melindy Gatesové?
 • Ty společnosti, co se jím náramně daří spolupracovat s firmou Sanofi, při výrobě vakcín,kterou po 2. válce zakládali nacističtí důstojníci, společnost, která vznikla z chemického koncertu IG Farben, který spolu financoval Hitlera, stejně jako spol. Basf, kteréžto jedním z hlavních produktů je chemický průmysl, vyrábějící mmj.desinfekci, a kterou rovněž založili nacističtí důstojníci?
 • Ty společnosti, které sponzoruje i Bill Gates a podezřele propaguje Dr. Fauci?

 21,895 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

Designed using Divogue. Powered by WordPress.