Jestli mi nějakej blbec řekne, že tohle není příprava na válku, tak mám ruku v nočníku.

A další záběry, tentokrát z Lotyšska. Copak tam ta pěchota dělá? Že by nacvičovala zrychlený přesuny? A to musejí jezdit až do Lotyšska? Že se neprojdou po Bruselu. Jsem zvědavej kolik dalších idiotů bude pištět, že to je přece normál, že to je jen cvičení, ne? A že je tam sakra všichni vítaj jako protržený, jak na ulici, tak v komentářích.

Tanky sem, tanky tam, leteckej most vojenských letadel sem, leteckej most tam. Ale nebojte, jen se učí pochodovat, co by tam přece dělali jinýho. Nebo cvičení? To už je ale cvičení nonstop, ne? Jak dlouho? 1/2 roku, 3/4 roku? A sakra, kdo to tam teda chodí pořád neustále cvičit, půl roku, půl roku lítají letadla, půl roku jezdí tanky sem a tam. To jako furt těch kolik říkali 1500 nebo 5000 vojáků. To musí být hoši už docela utahaný, ne? Asi to bude všechno na ty základny do Rumunska a Bulharska, jak nám řekl někdo ve slovenských novinách, že prý to prohlásili Slovenské dráhy jako oficiální přepravu. Ty vole, to mně poser, slovenská dráhy vydávají prý relevantní prohlášení k přesunům vojsk.

zdroj: Igors Diklabs Latgales Ziedi

U.S. Army Rēzeknē
Армия США в Резекне

8 únor v 14:54 · Vērēmi, Latgalsko, Lotyšsko

https://www.facebook.com/igors.diklabs/videos/1752071858440981/

Více:

 

 

 

 

 

 41,817 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

8 komentářů

 1. Bojím se že jednoho dne se opravdu ta válka rozpoutá a východní evropa bude zničena, rusové nás převálcujou a západ jako v minulosti nás hodí přes palubu jako to udělal před první světovou, a následně po ní. Jestli chtěli rusy porazit, měli jedinou šanci ihned po druhé světové, ale to jím nevyhovovalo, potřebovali nepřítele proti kterému zbrojit a plnit si kapsy prodejem zbraní. Dnes už nemají nejmenší šanci rusy porazit, ekonomicky se jím to nedaří – rusové jsou zvyklí žít v bidě, a vojensky? Nelze – je to světová velmoc počtem svých jederných zbraní, tanků i velmi vyspělých ponorek. Takže doufejme, že k válce nedojde, a všechny tyto akce jsou jen strašením – na čem by taky zbrojařská lobby vydělávala, když je to tak výnosné….když byl můj syn malý kluk zeptal se mě čeho se bojím, a já mu odpověděl : bojím se že jednoho dne nenažrané svině vyvolají válku a spousty nevinných lidí bude umírat tak jako v minulosti.

 2. Ten clovek co napisal, ze Lotyssko sa chysta na obrannu vojnu je alebo troll alebo uplny kokot.
  Snad mu uslo, ze Rusko pomohlo stabilizovat situaciu v Syrii. Z akej priciny by teraz chceli destabilizovat susedne krajiny? Pokial viem Rusko sa pripravuje na obrannu vojnu. A ked niekto zhromazduje vojska na hraniciach inej krajiny, to je priprava na invaziu a nie na obranu.
  Ved len o to im slo ked prijali krajiny vychodnej Europy do severoatlantickej teroristickej aliancie; aby sa dostali blizsie k ruskym hraniciam.
  Zapadny bankovy system a ekonomia su podvod, len same dlhy a ziadny rast a tak treba ich rozhybat vojnou. Generali aliancie maju plnu zelenu od centralnych bankerov.

 3. každy ma prava aj povinosti

 4. Po zkušenostech ruskou/sovětskou okupací a násilným připojením k CCCP se lotyšům, litevcům ani estoncům nelze divit. A agresivní rétorika a neustálé pokusy o destabilizaci těchto zemí ze strany ruska jim na klidu nepřidá. A americká armáda je v těchto zemích na přímou žádost místních vlád. Takže to co je na obrázku je příprava na obrannou válku – je normální bránit svou zemi proti barbarům

  1. Author

   Vy pořád obranní rétorici, budete tak dlouho mlít ty blbosti, co vám nacpali do hlavy, až tu válku vyvoláte. Že je ale vidět, jak je tam ti Lotyši vítají, co? Jejich komentáře na síti svědčí o tom, že se jim to vůbec nelíbí, jak můžete takhle lhát. Že pár placených šmejdu CIA a nácko-nacionalistů jako na Ukrajině povykuje protiruskou kampaň, ještě neznamená, že to normální Lotyši vítají. Dnes, v době, kdy informace přijde rychleji po netu než se vůbec zastaralé informační cesty probudí, vám to zřejmě stále nedochází. Za pět minut získám tolik informací odtamtud, že ty vaše propagandistické kecy mají nulovou hodnotu. V Lotyšsku chce Američany a NATO jen vládnoucí mafie, konfidenti a pár nacistů, stejně jako u nás havlouni, lidé tam žádný problém se strachem ruské okupace nemají. Tak přestaňte s tou hloupou ideologií, protože je lživá a války chtivá. A jestli nějaký válkychtivý mezinárodní i národní válečný zločinec a hovado bude chtít poslat mý kluky do války proti Rusku (BIS si zapište) tak ho pověsím. Váleční zločinci mají viset. A mně nepovolávejte, protože když mi dáte flintu do ruky, první, co udělám, otočím ji proti vám. Ochranu své země podle Ústavy si představuji trochu jinak než placení kolaboranti, co si tu hrají na loutkou vládu EU a USA. Kašlu na petrodolar, na naftové zájmy. Tady bude mír a jestli se vám to nelíbí, vezměte si ty flinty a jděte si na Rusa sami. Kolik vás bude? Nikdo, protože jste zbabělí sráči, co jen lžou samé ideologie, strkají hlavu do prdele Merkelové a EU fanatikům a jak půjde o kejhák, zalezete a budete tam posílat naše děti. Jenže omyl. Budete stát před tribunálem pro přípravu válečných zločinů.

  2. Ste sa zblaznil ? Uz je rok 2017! A kto je pri hraniciach???? NATO je zlocinecka organizacia.

Comments are closed.