Napadlo Vás někdy, co to vlastně fašismus je? Co hlavně je v dnešní moderní podobě?

Napadlo Vás někdy, co to vlastně fašismus je? Co hlavně je v dnešní moderní podobě? Diskusní prostor na toto téma je zde.

Myslíte si, že fašismus je německý voják v helmě, nebo rozeřvaný ksicht Duceho?
Nebo je to například to, když si třeba i ten poslední úředníček v té nejmenší vesnici usmyslí, že se nesmí sedět na obecním trávníku na návsi, nebo když vám pod nějakou nesmyslnou konstrukční ideou nějaký idiot z radnice zakáže parkovat před vaším domem, vymyslí modrou zónu, proto, aby lidé měli údajně kde parkovat a donutí vás za totéž místo prostě zaplatit. Pointa je, že stejně nezaparkujete, protože je nějakou záhadou asi prodáno více parkovaček, než je míst k parkování.
Krom toho, že k vám příbuzní autem nezajedou na návštěvu, nemocné příbuzné můžete nakládat a vykládat s obstrukcemi, O co tady jde? Nezajedete si pohodlně na návštěvu na jinou čtvrť Prahy (nebojte, mimo Prahu to také dorazí), protože tam je jiná zóna, nezastavíte si na pár minut na nákup, jinak vás obecní policejní vymahači odlapí než řeknete švec, v restauracím zakáží kouřit, nebude dlouho trvat a kuchařům zakáží vařit, pokud nebudou mít na uchu asi nějaký euro-štítek z přezkoušení, jestli se nešťourají v nose. Co dál? Vždyť je toho kolem nás dnes a každodenně tisíce věcí, které z nás dělají nevolníky a otroky a jenom debil, opravdový debil to nevidí. Ale je tu otázka, kde je tomu konec, kde se to zastaví? A jestli jsem teď naštval hodně debilů, tak je to dobře, protože by se měli probudit ze snů a lhostejnosti a zatřepat si tím kulatým, co mají na krku. A hlavně si sundat obojek.

Dovětek 30.12.2016….

A hlavně to nezačíná ani nekončí u parkování nebo sezení trávníku. Dokonce ani u fašistického EET nebo porušení domovní svobody kontrolami, čím to vlastně topíte. Ono to pokračuje dovozem migrantů, uzákoněnou mobilizací a nasazením vás nebo vašich synů do války mimo území České republiky pro „krásné držky“ Petra Pavla, Stropnického, Babiše, Sobotky a všech těch dalších mafiánů, co je ani nechci jmenovat, protože bych skončil druhý den. Pokračuje to nekontrolovanými spekulacemi mocných s českou korunou prostřednictvím státu ve státě, Českou národní bankou, která je ale asi tak národní, jako je moje „prdel“ marťanská, spekulacemi s celým státním hospodářstvím vykrádaným ve prospěch nadnárodních korporací zaštítěných Evropskou Unii.

Rozděl a panuj řekl kdysi římský císař Marcus Aurelieus a od té doby se pořád nějaké svině pokouší to uplatňovat, po něm Svatá říše římská, k ní to zkusil Hitler, potom to zkusil Sovětský svaz a Amerika to zkouší pořád, jen ti, co ovládají Emeriku sedí poněkud v Londýně, spíše po celém světě. A chtěli by stále rozdělovat a panovat.

 

 1,756 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

1 komentář

  1. Emoce nesmíme zadržovat v sobě, ale pracovat s nimi. Uvědomit si je, vyjádřit je, kultivovat a transformovat. Pomoci nám může rozhovor s přáteli nebo odborníkem, příjemná aktivita blízká našemu srdci – duši, jako například tanec, procházky v přírodě, zvířata, malování, zpívání, jóga, tvoření čehokoli pozitivního. Někdy stačí někomu pomoci, zapojit se do aktivit v prostředí, ve kterém žijete, být platní. Nepotřebujete slyšet rady, potřebujete naslouchající ucho. Tím, že se vypovídáte a uslyšíte to, co říkáte – vaše podvědomí říká, tím si to spíše uvědomíte a odpovědi na své otázky pak naleznete sami v sobě. Přijměte fakt, že se stále s něčím potýkáme, neboť se stále učíme a máme to tak všichni, bez vyjímky. A kdo Vám tvrdí, že už to má jasné a vyřešené, tak tomu se raději vyhněte.

    Prezident je ochlasta, ministr financí estébák a ministr obrany charakterní herec, národ vygumovaná pastelka. Tak šťastnej a veselej.

Comments are closed.