Lidl tu není od toho, aby kádroval a poučoval své zákazníky, co je a co není projevem rasismu!

Asi takhle, Lidl tu není od toho, aby kádroval a poučoval své zákazníky, co je a co není projevem rasismu! O tom, jací jsou v Lidlu banda tupců svědčí i tato kauza, kterou si v podstatě Lidl zavinil sám. Reakce na muže černé pleti není projevem rasismu, ale je jasným projevem faktického stavu, kdy česká společnost už má plné zuby podprahově vnucovaného multikulturalismu. Pokud si Lidl neuvědomuje, že v současné době, je podobný fakt zbytečným přiléváním oleje do ohně, tak k tomu není co dodat. Česká společnost je známá svou tolerancí, ale také naprostým odporem k tomu, když jí chce někdo něco vnucovat. Nikdo managment Lidlu nenutil, aby do letáku v zemi, kde 99% obyvatelstva jsou běloši , vkládal černošského mladíka v době, kdy je česká společnost vzhledem k uprchlické krizi a aspekty s ní spojené, na podobné témata naprosto háklivá. Nikdo Lidl nenutí a hlavně nikdo ho nežádá o to, aby nám podprahově vnucoval multikulturalistickou reklamu. To že jsou v Německu připosraný z toho, aby je náhodou někdo neobvinil z projevu rasismu ještě neznamená, že se česká společnost bude opičit po té německé. Je samozřejmě smutné, když se stav společnosti dostane do této fáze, nicméně dobrý obchodník by měl předvídat a počítat s různými aspekty, které se třeba můžou rozcházet s jeho obchodní politikou.
Faktickým stavem je ale fakt, že odpověď Lidlu, je projevem naprostého nepochopení a adorující arogance z jeho strany.
https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/cechy-rozlitil-letak-lidlu-model-cernocha-v-nich-vyvolal-ras/r~8a6e818ed25a11e6be7d002590604f2e/

 5,988 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

4 komentáře

  1. Vykašlete se na to, mám kamarády židy, černochy, a to jak se dělíme možná hloupě Rusy, Američany, Australany, Egypťany, Palestince, Evropany, Japonce, Korejce a další. Nikdo z těch obyčejných lidí s tím nemá problém. Takže jedině vy máte problém. Navíc vy zmanipulovaný a hloupější člověče, asi Vás někdo platí, tak až Vás platit nebude a vy si naleznete za své peníze své, tak Vás budu brát vážně.
    Jinak zase, měli by to přijmout stupidní naši volení zástupci-
    S pozdravem

    1. Pane Táborský, jménem redakce vám především děkuji za čtenářskou účast a za komentář. Nyní k faktům, můžete splnit své prohlášení a začít pana Šíbu brát vážně, protože jej skutečně nikdo neplatí a naopak pan Šíba přispívá na chod redakce, právě jak jste řekl, za své. Právě proto, aby tento Občanský Týdeník existoval a s cílem, aby si každý kdo má zájem mohl napsat své názory, ať jsou jakékoliv. Tedy i vy. Můžete psát i články, nestyďte se napište klidně článek, místo komentáře. Jinak k vašemu již nevěcnému, ale osobnímu komentáři pana Šíby. Vaše oslovení jeho osoby hloupějším člověkem s uvedením argumentu, že jej asi někdo platí a proto, že je hloupý… Je poněkud nelogické dovozovat hloupost či chytrost, zejména pak když argument není pravdivý. Také váš text, že máte kamarády židy a černochy nutně nevyvozuje, že by bylo hloupé dělení na národnosti, které vyjmenováváte a už vůbec nedokládá vaše další tvrzení, že nikdo z obyčejných lidí těchto národností s tím nemá problém. Já nevím, jestli má nebo nemá „nikdo“ z těch lidí problém, nicméně nevidím, že byste toto tvrzení čímkoliv podložil a vaše osobní znalost židů, černochů případně dalších národností to ve svém zlomku nijak nedokládá. Tedy tvrdit, že „nikdo“ je opět fabulace, slovní nepodložený obrat a účelové ideové tvrzení. Víra je hezké věc, jen předmět víry by měl mít konkrétní a racionální základ, jinak se tomu potom říká náboženství v modlu, jedno jestli v kohosi, cosi nebo myšlenkové tvrzení, které však s se skutečným myšlením a používáním rozumu a logiky nemá pranic společného. Děkuji za pozornost.

    2. Pane Táborský, Vy berete nějaké drogy?

  2. Lidl je zlodejska nadnarodni spolecnost, ktera v cechach prodava nekvalitni potraviny za drazsi penize, nez kvalitnejsi treba v nemecku a jeste nam drze jeji zastupci lzou do ksichtu, ze prej to cesi chtej…to mne sere mnohem vice a proto je bojkotuji a vyzyvam k tomu i ostatni lidi, co taky nemaji radi podvodniky a zlodeje…

Comments are closed.