Matteo Salvini podpořil Okamuru. Rodí se mezinárodní vlastenecká fronta? (Video-CZ)

Italský ministr vnitra Matteo Salvini popřál Čechům mnoho štěstí v nadcházejících volbách a prohlásil, že podporuje hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury.

V článku najdete video, v němž italský ministr vnitra Matteo Salvini vyjadřuje svou podporu hnutí Tomia Okamury v nadcházejících volbách.

„Tomiovi Okamurovi, všem přátelům z SPD a celému českému národu přeji mnoho štěstí ve volbách dne 5. a 6. října. Doufám Tomio, že se brzy setkáme ve vládní funkci na evropských summitech, protože my s Ligou v Itálii dokazujeme, že když se chce, tak to jde, a mít bezpečnější Evropu založenou na práci, na zdraví, rodině a bezpečnosti je možné. Hodně štěstí a obzvláště mnoho zdaru tvým občanům, aby za několik dní dobře volili,“ říká Matteo Salvini ve videu.

 Tomio Okamura k tomu poznamenal, že si velmi váží přátelství s italským ministrem vnitra a už se těší na další setkání v rámci společné evropské vlastenecké parlamentní frakce ENF (Evropa národů a svobody). Rodí se konečně v EU vlastenecký internacionál?

Matteo Salvini je vůdčí osobností, která hájí právo Itálie rozhodovat o tom, zda bude jeho země přijímat migranty, nebo ne. Podobný postoj jako Salvini zaujímá Tomio Okamura a další patriotické síly v Česku. Bohužel český ministr vnitra Jan Hamáček, je schopen otevřít hranice migrantům, mezi nimiž jsou i členové ISIL, o čemž nedávno psali ve Švýcarsku.

Původní zdroj: Sputnik

 

 1,008 total views,  2 views today

Reklama
Insert Ads Here