Není zde něco špatně, není zde špatně naprosto všechno?

Přátelé, když tak sleduji a plně se aktivně věnuji dění, jak v naší zemi, tak za našimi hranicemi, tak si stále říkám, i já byl mladý, byl jsem rebel, ale nikdy jsem se nesnažil o nic, co by mělo za následek, tak šílený úpadek společnosti, vědy, techniky, zdravotnictví, školství atd.., tedy myšleno hlavně národní úpadek.
Ano stále těm mladým říkáme, že v naší zemi jsme vždy dokázali uživit, dokázali jsme budovat, ze škol vycházeli lidé připravení na složitý život, na této pronajaté a drsné planetě zemi, naší vědci patřili oprávněně mezi špičky v oboru!
  • Kdo z vás slýchává o nějakých úspěších našich vědců dnes?
  • Kde je výzkum a čím se můžeme chlubit celému světu, to jste vymysleli my v ČR?
Jsme sice malá země, ale vždy jsme se o sebe dokázali postarat, takřka po všech stránkách.
Dokázali jsme vyrábět takřka na koleni věci, od špendlíku po lokomotivu“!
U toho všeho jsme stihli i velice kvalitní vývoj technologií, vědy atd…atd..
  • Co prosím děláme dnes?
  • Co můžeme předvést světu?
  • Co můžeme předat další generaci?
  • Stojí nová generace o nějaké národní úspěchy a hrdost?
Víte o tom, která celebrita šukala s kým, to nám dávají media dostatek informací, dokonce na to vytváří speciální dlouhé pořady, ale o tom, co dokázali dnes naši vědci, tak o tom nic není slyšet, jak to?
Není zde něco špatně, není zde špatně naprosto všechno?
Kde jsou naší vědci, proč netlačí na media a v podstatě i na vládu, že nejsou jejich úspěchy dostatečně prezentovány celému světu?
Přátelé, to není o režimu, ale o lidech!!
Pokud jsme zde měli takové lidi co něco dokázali, tak se ptám, kde jsou tito lidé dnes?
Některé věci, co naši lidé dokázali, naleznete ZDE!
Zde jsem dostal informaci, že na tom nejsme tak špatně ZDE!

Tyto věci by člověk neměl vyhledávat, ty by měl dostávat, mělo by se o tom vyučovat atd..,místo toho např., že ta či ona celebrita si koupila botičky šatičky za 1 milion, přitom si je nekoupila, ale  jen je reklamně dostala zapůjčené… Mělo by se ukazovat, jak vývoj pokračuje, jak se používá v praxi atd..
ANO NA INTERNETU LZE DOHLEDAT TAKŘKA VŠE, ALE ????

Asi by bylo zajímavý udělat test, kdo z lidí od 15-30 let, zná některého našeho vědce, vynález, objev za posledních 30 let. Já nebyl nikdy žádný Albert“, ale tehdy kdy mi bylo mezi 15-30 lety, tak jsem spoustu těchto znalostí měl a i přes to, že jsem se o to tehdy nikterak hluboce nezajímal. Přesně o to mi jde, jelikož veřejnými, národními znalostmi, roste i hrdost k vlasti a národu.
To je podstata mého článku!

186 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here