„Neříkej mu kokot darmožroutskej, ještě to Šimon Pánek svede na Putina…“

„Neříkej tomu Šimonovi  Pánkovi  (kokot darmožroutskej), ještě to Pánek nejspíš prostřednictvím toho placenýho pornoherce a debila, ani nevím jak se jmenuje, svede na Putina, že tě dezinformovala ruská tajná služba, která tu vede informační válku, (která prý všude kolem zuří), protože je to tady samej ruskej agent.“ vtipkuji v odpovědi  na Facebooku jednomu komentátorovi článku z Parlamentních listů …. viz. odkaz….

Šimon Pánek z rádia ohromil národ: Integrace muslimů se v zásadě podařila

Co říkáte, jsme všichni sborem ruští agenti, šířící informační válku dezinformací proti „hodnému“ strýčkovi Sorosovi, milému Obamovi, humanitární bombardérce Allbrightové a vůbec proti těm „nádherným havlistickým duším“ co jich tu máme, jakoby se protrhl kýbl se sračkama?

Už v tom zavtipkování mi ale došlo, jak tenhle naprosto drzej ksicht s Mohoritovic svazácký líhně tehdy jako nasazenec STB pro spolupráci STB, KGB a CIA za pseudo-revoluce dokáže vystrčit vůbec nos na veřejnost. A ještě k tomu hlásat takovej hnus o tom, jak se vlastně ta integrace nasazení muslimů do Evropy povedla?

Kromě toho, ten člověk nemá absolutní soudnost v tom, že už dneska většina národa ví, jaký byl obrovský podvod ta Havlistická pseudo-revoluce na celý národ, doufající v lepší zítřky, netušíc, že z toho bude 27 let hnus marastu.

Snaží se snad na poslední chvíli vytvořit muslimské podhoubí v Evropě i u nás pro přípravu na pouliční války v celé Evropě, cílené na zatažení Evropy do války s Ruskem?

Na to nemusím být ani agent ruské tajné služby, ani oběť  údajné ruské dezinformační války, abych pochopil, že tento „svazák“ a lidský odpad, pracující tehdy pro 2 tajné služby jako vydatně školený kádr ještě před rokem 1989 nyní pracuje pro CIA. Onu CIA, která zinscenovala migraci a dovoz muslimáků do Evropy.

Pokud si položím jednoduchou otázku, kdo nám sem nasral do Evropy ty muslimáky, z nichž ženy s dětmi jsou zastoupeny několika málo %, zbytek jsou náboženští fanatici, zloději, grázlové a svoloč, tak je jednoznačné i bez jakékoliv ruské kampaně, že Američané, respektive dnes již bývalí vládcové a světoví podvodníci a jejich CIA.

Rovnítko mezi CIA, Šimonem Pánkem včetně spol. s ručením neziskovým, financovaným Sorosem, ale v podstatě i českou kolaborační vládou, je zjevný jako křišťálově čistý Gross. Kopou z posledního dechu a snaží se ještě před uvedením Trumpa do funkce amerického prezidenta v lednu něco spáchat.

Proč? Neřekl snad budoucí americký prezident Trump, přes všechny snahy odcházející americké vládnoucí mafie ho odstavit, že jakmile nastoupí do funkce, udělá přítrž všem těmto CIA hrám po celém světě? Neřekl snad, že je všechny vymění od Washingtonu až po Pentagon?

Co zbývá staré americké vládnoucí mafii za těch pár minut, co se budou ještě držet v křeslech? Do ledna? Vyvolat snad válku na poslední chvíli, aby je Trump nemohl vyházet? Všechno zapadá do sebe jako domino. Není třeba žádné informační propagandy. Ostatně proto ty muslimáky do Evropy dovezli za vydatné pomoci soudružky neomarxistky Merkel. Ostatně také proto se můžou strhat všichni ti Pánkové, Hermanové a další, aby rozeštvali a popudili veřejnost k tomu, aby se v Evropě něco semlelo.

A určitě jsem „takovej“ vůl, že jsem na to nepřišel sám. Určitě mi našeptával nespíš nějakej ten „ruskej špion“, možná sám Putin osobně. I kočku, kterou včera honil pes navedl Putin.

Vzkaz pro Pánka a jeho bandu, sejděte se, všichni jak tu jste, svorně se chyťte za ruce, rozeběhněte se hlavama proti zdi a hodně, ale hodně se do toho kulatého, co nosíte na krku, bouchněte. Třeba se vám rozsvítí na chvilku to, čemu se u normálních lidí říká mozek. Třeba pak pochopíte, že byste už mohli táhnout někam do řitního otvoru některého z těch vašich banksterů.

Jednomu by se hnedle udělala „tíseň, z Člověka v tísni“. Spíše zvedl kufr. A určitě jsem nějakej ten ruskej agent, ale psssst, nikomu to neříkejte, ještě by to někdo vykecal na Ministerstvu neziskových organizací a cenzury proti dezinformacím!

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|22.12.2016|free public|

 

 

 

 

 

 

 

 2,641 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here