Občanské volby – Lenka Maláčová

Nezávislé Občanské volby

Lenka Maláčová

 

Krásný den všem, přes všechny úskalí, útrapy, tlak a překážky, které nám naše vláda se snaží v této pochroumané době neustále vytvářet, aby nás zlomily a nalomily naše sebevědomí, vytrvalost, práci a víru v lepší čas. I přesto je jen na nás jestli si nenecháme ten krásný čas vzít nejen z našeho světa, ale i z našich srdcí.

Jmenuji se Lenka Maláčová, a říkají mi Leni.

Jsem milovnice všeho krásného, mám ráda slunce, teplo, přírodu, úsměv, dobré lidi.

Chci žít v chaloupce se zvířaty, pěstovat léčivé bylinky, chovat včely a různou menší či větší drobotinu. :-)

Ráda tančím, zpívám, sportuji, chodím do divadel. Také mám ráda létání, mořský příboj i východ a západ slunce. Miluji svoje dvě dětí, naše nahaté pejsky, také balet i operu.

Narodila jsem se v roce 1973 ve znamení Vah.

Můj život snad od malička byl propleten různými překážkami.

I když jsem byla nadaná na zpěv, tanec, rada hrála na klavír, nejvíc jsem milovala balet a chtěla být baletkou. Bohužel rodiče měli jinou představu, a tak baletní sen se rozplynul. Na rozhodnutí rodičů jsem se vyučila čalounicí, a následně jsem si dodělala nábytkářskou průmyslůovku.

Cesty mě však zavedly jinam, a tak jak šel čas prošla jsem různé profese od strážníka Městské policie, pojišťovacího poradce, obchodního zástupce, ředitelky divize, a v době kovidové skončila až u prodavačky lahůdek.

Vedle toho jsem hlídala děti, uklízela, a dělala vše abych jako samoživitelka bez pomoci rodičů či kohokoliv z rodiny byla schopna poplatit nájem a vše ostatní. Takže jsme s dětmi nikdy moc necestovali a zatím moc světa nepoznali.

Od začátku covidové frašky vím, že vše je jinak, než je prezentováno, a nikdy kromě prvních 14 dnů až 3 týdnů ze začátku jsme se synem nenosili roušky a bojovali za svá práva. Neustále jsem však přicházela o práci, a nakonec se musela na čas podvolit nošení těchto neúčinných a zbytečných prostředků, abych měla na živobytí.

Díky nošení roušek a respirátorů zdravotní potíže na sebe nenechaly dlouho čekat.

Nyní jsem krátce na rozcestí, a hledám možnosti co dál. Nejsem ochotná podstupovat nesmyslné testy, nosit v práci roušky, a už vůbec nikdy se očkovat. Můj 11-ti letý syn nechodil do školy. Tedy ze začátku chodil, vybojovala jsem mu nenošení roušek ve škole, což zas mělo za následky šikanu učitelů i děti, protože byl jediný. Je to však silný chlap, a věděl, že má to smysl. Když přibylo testování, již jsme do školy nechodily. A za těchto podmínek chodit nebudeme. Nechci však, aby naše děti nemohli se svobodně učit a ve škole volně a dýchat. Jsem za školu bez podmínek, a život bez podmínek.

To je jen jeden z důvodů proč kandiduji do Občanských voleb a Referendum mi mluví z duše i celého přesvědčení. Věřím že to dokážeme!

Chci žít ve svobodné zemi, svobodně myslet psát, mluvit i rozhodovat se. Žít tak, aby i naše děti měly z čeho žít, a ne jen z dluhů, které naše vláda pro naše budoucí připravila.

Máme krásnou zemi, z které však již málo zbylo. Vše co za něco stálo bylo zpronevěřeno, rozkradeno, prodáno…. Naše odhodlání pro změnu a nápravu je to, co může změnit dny budoucí.

!!!!!!! MÍR, SVOBODU, SOUDRŽNOST, STABILITU, zabalenou do obalu LÁSKY, ODVAHY, PRAVDY, SÍLY a CTI, to je moje cesta kterou chi JÍT, aby náš LID a zejména NAŠE DĚTI mohli další roky ŠŤASTNĚ, SVOBODNĚ a v LÁSCE ŽÍT !!!!!!!!

Vaše Leni Maláčová.

 89 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here