Ondrej Ďurica vydává nové album a servítky si na něm opravdu nebere!!!

Nové album Ondreje Ďuricy jsem dlouho očekával. Předchozí album Kladivo mne naprosto uchvátilo svou úderností a jasným pojmenováním problémů současné slovenské, potažmo evropské společnosti. Říkal jsem si, jestli novinka překoná Kladivo a mé očekávání se zcela naplnilo, ba co více, Kladivo je naprosto překonáno.

Ondrej si na novém albu opravdu nebere servítky! Bludisko je ale logickým následovníkem alba Kladivo. Je z něho cítit, že náš slovenský bratr je nasranější čím dál tím více. Je daleko více trefný, pojmenovává a definuje ve svých skladbách zcela přímočaře problémy současné společnosti, čtí oheň a zlobu na bruselský establishment a zcela se vyznává ze svého slovanství. Bludisko je také více muzikálnější než album Kladivo, přestože mu zůstala úžasná syrovost a tvrdost.

Za sebe musím říci, skvělý dárek fanouškům !!!

 

.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fel8Cy8GKbk&list=PL3Gkmr94DJE4MFardqKe8I4kDKEk6zvOH

Ondrej Ďurica

Dobry vecer priatelia. Ondrej sa dnes rozhodol,ze BLUDISKO bude jeho darcek pre Vas. Uz zajtra 23.12. o 18.00 hod tu najdete novy album Ondreja Duricu- BLUDISKO. …a mam Vam odkazat,ze radost je na to,aby sa rozdavala. Pruty spolu! Erik

 13,057 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

1 komentář

  1. Vy ste fakt neskutocny idioti. bandu cikánov na vas

Comments are closed.