Paní Drtinová z DVTV, viděl jsem, poslechl si a na špek jsem vám neskočil…

Paní moderátorka Drtinová nám předvedla, jak  mediální mafie pseudo-intelektuálů umí stále manipulovat. Z pohledu na historický vývoj v naší zemi přichází revoluční období nespojených občanů s vládnoucí pseudo-demokratickou mafií bez ohledu na to, z které strany jsou. Toho se zřejmě mediální mafie bojí.

Viděl jsem paní moderátorko Drtinová, slyšel jsem a odsuzuji vás ve svých očích do kategorie manipulátor, pseudo-intelektuální člen mediální mafie a vzkazuji Vám, možná jsem „blbec“, ale ne až tak velký, jakého ze mne děláte vaší moderátorskou manipulací s veřejností ve vašem pořadu. Otáčím se k vám zády a nebudu si otravovat život znalostmi o vaší existenci.

Na Vašem jasně investigativním přístupu, (samozřejmě to myslím jako urážku), při pořadu „Po pískání na Ortel mě posílají do plynu, říká pan Banga„, který není ničím jiným, než výroba TV pořadu, který se vloudí divákům do myšlení přesně tak, jak chcete a potřebujete, je to zřetelně vidět, naprosto průhledně. Tedy mediální masáž jako vždy. Na zřetelně manipulovaném TV rozhovoru. Nejde dokonce ani o Tomáše Ortela, kterého účelově dehonestujete. Vám jde o to, udělat z nespokojených lidí nacisty. Tomáše Ortela zneužíváte stejně jako toho druhého. To je váš hlavní cíl.

Vývoj přinese změny a odchod všech těch politických karikatur. Vládnoucí politická mafie není a nebyla sama, souběžně s ní dodnes kráčí i mafie mediální, které sloužili a stále slouží, jak vidno, k tomu, aby jste nás mohli prostřednictví televizí, umělců a zpravodajství ovládat.

A vskutku ovládali jste nás dobře, spousta lidí vám na ty vaše intelektuální divadla skočila a ještě stále skáče. Jenže tato doba končí, vy to víte a víte, že až občanská nespokojenost smete mafie politické, smete občanská vlna nespokojenosti i vás, mafie mediální.

Mnozí z vás jsou nafoukaní až to není změřitelné. Mnozí z vás však pochopili, že váš společenský pád se nezadržitelně blíží a s tím půjde do háje i vaše společenské postavení, vaše životní úroveň a vaše příjmy. Možná budete muset jít i konečně dělat nějakou práci vlastní rukou. To bude asi pro vás strašné, že?

Ten mladík, Banga, mne v podstatě nezajímá. Víte proč? Protože je to jen loutka, kterou vy, mediální mafie zneužíváte k mediální masáži. Horší jste vy, tím jak manipulujete v zájmu čehosi, co se chce udržet u moci. Proto by se vám, investigativní bandě přisluhovačů režimu hodilo, aby občanské nepokoje měli přívlastek náckové a fašisti, přitom vy sami jste pod  falešnou rouškou pseudo-demokracie přisluhovači vládnoucích fašistů.

Více se vyjadřovat nebudu, ani k Bangovi, on je jen historicky nepodstatná drobnost a vaše záminka, na kterou vám ten „chlapec“ jen skočil, protože nevěřím tomu, že pochopil, že jste ho jen použili. Já vám na to samé na druhé straně skákat nehodlám.

Prohra mediální mafie spočívá v tom, že vás lidi nebudou poslouchat, když vás budou poslouchat, budou vědět, že lžete  a manipulujete. Otočí se k vám zády a začnou vás ignorovat. Dosah vašich manipulací se sníží na minimum a to je váš multi-kulturní konec a naše občanské vítězství.

Sbohem, pro mne neexistujete. Jsou podstatnější věci v životě pro občany této země. Odstranit marast, ve kterém žijeme.

Jindra Tichý st. | 29.11.2016 | šéfredaktor | převzetí publikace povoleno.

1,034 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here

4 komentáře

 1. Author

  Váš názor, já zavádějící a navádějící otázky, opravdu velmi profesionálně podané paní Drtinovou, vidím. Pokud vy nikoliv, je to vaše svobodné právo.
  Jinak přeji dobrý den a děkuji za váš komentář. Předpokládám, že vidíte alespoň to, že jej sem můžete svobodně vložit. Jinak, to, že se živí jako moderátorka, mi nevadí. Vadí mi jak, s jakým cílem, s jakým úmyslem.

 2. Author

  Dobrý den, nejsem tu od toho, abych polemizoval o pochopení věci, písničky, ani vytržených vět z kontextu. Jsem tu od toho, abyste si sem ten svůj názor mohl dát. Přeji hezký den.

 3. „Tohle každej z vás už zažil, Pocit že by prudce vstal, Hlavu někomu rozkopal a neptal se jestli přežil“

  = přesná citace ze skladby KSIND, hudebního uskupení ORTEL.

  Pane Jindro Tichý starší, chci se vyznat z toho, že mezi vás „každé“ já nepatřím. Nutkání někomu rozkopat hlavu a neptat se jestli přežil, já prostě nikdy neměl.
  Tomáš Dvořák, Kamenice nad Lipou.

 4. Je sice hezké, že tu o paní Drtinové, kterou mimochodem velice obdivuji, říkáte, že s námi všemi manipuluje atd., ale neuvedl jste jediný důkaz. Ani jednou jste konkrétně nepoukázal, na nějakou pasáž rozhovoru, ze které by to bylo zcela zřejmé. Používáte jen neurčitá slova jako mediální mafie pseudo-intelektuálů, politické karikatury,… Co si mám pod tím představit? Nebylo by lepší rovnou některé osobnosti jmenovat, ať rovnou víme, o kom je řeč? Sama jsem ten rozhovor viděla a nic v tom smyslu, že nespokojení lidé jsou nacisty, jsem nezaznamenala.
  Nechápu, co Vám vadí na tom, že se paní Drtinová živí jako moderátorka. Většina lidí v dnešní době se už neživí rukama, ale hlavou a tak to platí i u Vás.
  Tento příspěvek se mi zdá naprosto scestný a plný nenávisti z Vaší strany. Kdybych tu měla rozebírat Váš text jako takový, také bych měla co vytknout.

Comments are closed.