Perličky z dnešních dnů aneb “ Ahoj babi, tož sme došli“

.

Toto jsou prý cudné američanky. Feministky? Brigádnice demonstrantky? Dnešní multi-kultura a úroveň civilizace? Anebo snad přímo emerická demokracie? Jedna ošklivější než druhá. O velikosti obsahu té koule co mají na krku by se dalo diskutovat. O velikosti účinnosti toho obsahu by se dalo diskutovat snad ještě více.  Marná snaha, svět se zbláznil, hoďte na něj síť. A tohle nám tady zavádějí také. Podobných blbek a blbů jako by se s nimi pytel protrhl a my se na to díváme, díváme, čteme si o tom v Blesku, meleme o tom na facebooku a naše země se nám propadá do víru dekadence. Co se potom divíme, v čem to žijeme.

.

Arabové koupili českou centrálu Vodafonu. V Praze se dívají po dalších realitách

Sídlo mobilního operátora Vodafone v Praze-Stodůlkách nově vlastní blízkovýchodní investiční banka CFH Group. Na prodeji za blíže neurčenou cenu se dohodla s česko-americkými realitními investory ze skupiny Ungelt. Ta byla spolu s holdingem Finep developerem projektu.  převzato z E15.cz

Co dodat? Snad jen, za jak dlouho budeme mít v Praze arabskou čtvrť?

 

převzato z http://freedomeurope.eu/

Ministerstvo financí v podstatě v tichosti poslalo do sněmovny zákon, který zpřísňuje pravidla pro platby přes internet. Kromě hesel do internetového bankovnictví budou při nich lidé muset potvrdit svou identitu ještě například otisky prstů, svou DNA, pomocí selfie fotografií nebo telefonem.B udou banky moci sbírat biometrické údaje? Sněmovna bude brzy rozhodovat o kontroverzním zákonu, který by se mohl dotknout našich svobod.

 

 1,358 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here