9.2.2017 Čerstvé podivnosti s vojsky se prohlubují stále víc. Kdo tu chce sakra tu zasranou válku?

Prosím příznivce i odpůrce, sdílejte toto video. Je to opravdu důležité, aby ty svině věděly a dostatečně nahlas, že my s  nimi do žádné sebevražedné banksterské války proti Rusku nepůjdem.

Neslušně, drze a nekorektně. Dnešní video 9.2. 15.52 autenticky natočené na Slovensku v Sabinově. Kdo tady chce pořád sakra tu válku? Kdo to dovolil? Nezákonně plánovat a připravovat válku je mezinárodní zločin, to není plnění smluv o paktech a společné obraně. Viníci, pácháte válečný zločin, jste si toho vědomi? Spusťte nebo podporujte tyto přípravy na válku a nepřejte si vidět, jak to s vámi dopadne. Já už toho mám vážně dost. Já nevím, jaký humbuk to spustí na tom vašem šmízovaném facebooku, ale věřte, že nejsem sám, co si pro vás dojde. A máte mě na indexu, tak nepochybujte, že si pro vás dojdu. Všechny kolaboranty a válkychtivé zločince je potřeba okamžitě zastavit a vyházet z oken, než bude pozdě. Evidentně nepomůže nic jiného, jak té válce bránit, než kolaborantskou vládu okamžitě sesadit.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|9.2.2017|free public|zdroj: autor záznamu: Robert Petrik

 

 145,991 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

75 komentářů

 1. Pane Tichy, Vase real ce na video je , bohuzel mylna, Ten vlak nesmeruje na Ukrajinu, ale naopak smerem k zapadu. Krome toho kamuflaz na technice je spiz do pouste. Taky byste si mel uvedomit, ze Rusko se stalo spojencem az po druhe svetove valce, kdy Ceskoslovensko Rusku slouzilo spolu s Polskem a vytvorenym vychodnim Nemeckem jako ochrany val proti svobodne zapadni Evrope. Podle vaseho clanku usuzuji, ze jste pomyleny fanousek Putinova Ruska. Avsak diky demokracii mate moznost vyjadrit svuj osobni nazor. Jenom bych ocenil, kdybyste pouzil kultivovanejsi jazyk.

  1. Takže byly vyrobeny na Ukrajině a pro koho???

  2. S Ruskem máte pravdu.Ale z východu nikdo nikdy nehlásal
   koncepce vyhubení 90% obyvatel planety s odůvodněním,že chátra spotřebovává zdroje.(viz Bilderberg)
   A dál,SSSR nás sice 20 let okupoval,ale prakticky jsme
   o 100tisícové armádě nevěděli,zatímco kam vstoupí tým
   amerických poradců,tak je rozvrácen stát,hospodářství a
   tečou potoky krve.Je těžké někomu věřit,ale je správné
   lži nefinancovat a ozbrojit svoji rodinu.

  3. O tom, že do Polska jede technika s kamufláží „poušť“ se mluví a píše na mnoha serverech. Pokud je to ze Slovenska, tak by bylo divné, že jede technika zpět na západ . . Stále někde píší, jakou je Rusko hrozbou. . . . Někdo se zbláznil. Politici!

  4. Rád bych se znalců zeptal, proč neměli při prvním napadení Polska v roce 39 své vlastní uniformy a proč je dnes lež prohlašována za pravdu, zákonnost nevymahatelná a propracovaný systém kontroly mocenských mechanizmů stále opomíjen?

 2. Prešli mi po chbte zimomriavky, keď som z okna v Spišskej Novej Vsi videla prechádzať tento vlak. Dva dni predtým som si prečítala niekde správu, že západ posilňuje ochranu hraníc v Litve, Lotišsku, Estónsku pod názvom spoločné cvičenie, lebo vraj Rusi shromažďuju svoje jednotky k hraniciam na svojom území. Pýtam sa? keď vám doma bude niekto vylamovať dvere, nebudete si z vnútra robiť bariery?. Prečítajte si odkaz Putina pre Európu a potom odsudzujte Rusko a chváľte západ, s ktorého nám prichádzala aká dobrota? Ja som ju prežila. Viac nechcem.

 3. tato technika se vylodˇovala před pár dny v Německu a jedná se opravdu o americkou techniku(viz reportáž CNTV)

 4. Komentář doprovázející tento klip je směsicí východoslovenské „hutoráčtiny“ a rusínštiny. Sabinov je na severu nad Prešovem – blízko poslkých hranic. Vlakový přejezd ze Slovenska na Ukrajinu je však daleko na jihovýchodě, na samém koutku slovensko-maďarsko-ukrajinské hranici, u města Kráľovský Chlmec. Avšak – ze Sabinova do Polska železnice existuje – do města Muszyna. Neoznačená vozidla mohou zamenat vojenské zboží prodávané do Polska. Nebudeme však daleko od pravdy, když příjmeme myšlenku, že jenom v Čechách řádí min. 1500 Rusama placených agentů, specializujících se na rozdmíchávání neklidu prostředníctvím mailů. CTIBOR

  1. Nějak mi to připomíná starou trampskou píseň: Pravdu má jenom bouchačka.

  2. Maximální souhlas Ctibore,mám ten pocit,že i zde jsou některé příspěvky dodány těmi, co mají tendence rozvrátit Evropu a to jak po stránce politické,hospodářské tak i vojenské,těmi co mají tendence nahlížet do systémů jednotlivých demokratických zemí,koneckonců jsme sami byli nedávno zasaženi.Je těžké pro některé politiky se vyrovnat s tím,že již nejsou až takovou velmocí a ztrácí na vlivu jak hospodářském,tak politickém.
   Přechod z totalitního na autorytářský režim,kde je obrovsky bohatá země plná chudých lidí,kde je bohatství rozděleno mezi několik málo oligarchů,se již taky spoustě běžných lidí nelíbí a už neutíkají za hranice jen coby ekonomičtí,ale zejména političtí běženci,veřejně dostupné informace že jen za poslední rok to bylo přes 350 tisíc lidí do USA. Německo,ve dvou válkách poraženo,kde je dnes hospodářsky,nedokážu si představit,že by ono nerostné hospodářství vlastnilo,ta demokracie je skutečně zatím to nejlepší co lidé vymysleli a pokud se to nějakým
   Putinům,či Kimům nelíbí,tak se budou muset vyrovnat s tím,že je svět kope do prdele.
   K těm tankům,sloužil jsem jako vysokoškolák rok u tankového vojska,jak obecně známo jest,tank je zbraň útočná,nikoliv obranná a vždy byl poměr tanků Varšavské smlouvy vůči tehdejšímu NATU 3 ku 1,rád se na to téma pobavím s kterýmkoliv sympatizantem bývalého režimu.Ano,chybí nám těch 40 let co nám vládla rudá garda,bylo tady napácháno zlo na lidech,majetku a morálce společnosti.Nebýt roku 1948 a znárodńování,kdy rudá lůza ukradla těm schopným co je živili majetky,nebylo by tu další rozkrádání ve formě restitucí a jim podobných narovnání,doba kdy nám demokratický svět utekl a proto tady máme horší životní prostředí,horší mezilidské vztahy,horší životní úroveň,ale taky v porovnání se zbožím jeho horší kvalitu než země na západ od nás.Jsme a budeme ještě dlouho pro ně Ost blok,ta druhá kategorie společnosti.,Ne,
   že ne všechno udělali komunisté špatně,všechno udělali špatně a stále nechápu kdo a proč je volí,snad jen ti neschopní,co nejsou schopni,rádi by socialisticky pracovali a kapitalisticky žili.

  3. Imperialisté udělali všechno perfektně včetne všech agresivních válek – Víra uzdravuje, že?

 5. To je iba jeden transport, koľko ich ešte bude.
  V transporte sú autá označené červeným krížom.
  No v transporte sú aj vozidlá s kanónmi.
  Na jar v roku 1941 išlo množstvo vojenských transportov na východ cez územie Slovenska.
  Propaganda vtedy tvrdila, že idú na komunistov.
  Oslobodiť ľudí na východe od komunizmu.
  Čo z toho bolo vieme- na Východe 20 miliónov mŕtvych, Vtedy sa Západ a Východ spojili proti agresorovi a spoločne ho porazili. Padlo 8 miliónov Sovietskych vojakov, 1 milión spojencov ale aj 6 miliónov Nemeckých vojakov.
  Pokiaľ bola Ukrajina mierumilovná, nikto ju neohrozoval, viac ako 20 rokov.
  Potom prišla na Ukrajine revolúcia, ktorá proti sebe rozoštvala Ukrajincov a Rusov. Kto strieľal v Kyjeve do ľudí, kto v Charkove popravoval ľudí s ruskou národnosťou, kto v Odese za živa upálil inak zmýšľajúcich? Prečo bol parlamentom na Ukrajine zakázaný Ruský jazyk? Prečo Ukrajina nemôže byť federácia, ako je tomu v Nemecku, USA, …?
  Prečo sa Kosovo za pomoci NATO odtrhlo od Srbska? Prečo v roku 1990 sľúbil Gorbačovovi, že nato sa nebude rozširovať na Východ?
  Prečo sa Československo pokojne rozdelilo na dva štáty, ktoré v mieri nažívajú. Na Ukrajine to nie je možné?
  Nie je to možné, treba štvať Ukrajincov proti Rusom….

  1. Same hnusne lzi. Rustina neni zakazana, sprosta lez. Ukrajina nikoho nenapadla-dalsi lez. Rusove po staleti vrazdily Ukrajince a nikomu to nevadilo. Najednou rusaci jsou prekvapeni ze brani svou zem. A co tak federalizovat Slovensko? Co tak kus sveho uzemi odevzdat Madarum? Jen umite lhat a poucovat. Zamette pred vlastnim prahem

 6. Divne to neni, kdysi jsme na namoni lodi MIR vyvazeli mir do celeho sprateleneho sveta a na tech traktorech co meli ty dluhe vyfuky smerem dopredu taky nebyly znaky CSSR.
  Kdyz prodas auto taky sundas SPZ i kdyz dnes uz vlastne ne.

 7. Slovník všech podobných příznivců rudého Východu nedává záruku korektnosti, ani objektivity, což potvrzuje i obsah. Jestliže ten místní člověk, znalý místa činu, říká, že vlak jede na jih, pak může jet na Ukrajinu jen tomu, kdo zanedbal ve škole zeměpis. Navíc není zvykem americké armády bojovat inkognito, tedy bez výsostných znaků, které transport žalostně postrádá. Inkognito byli „Zelení mužíčci“ na dovolené v Donbasu.

  1. Plně souhlasím,kdo dělá ve světě neustále bordel je rusko /píši záměrně s malým,je to říše zla/ v čele s Vladimírem, s Donbasem,Krymem,sestřlením letu MH 17, politickými vraždami a Bůh ví čím jiným,konče řízeným státním dopingem. A čím víc na východ,tím hůř,to je neodiskutovatelný fakt…

  2. Samozřejmě 100% souhlas…

  3. Pro experta na zeměpis: Ano, vlak v Sabinově jede na jih, na jih do Prešova. Tam ale trať odbočuje na východ a pokračuje do Čiernej při Čope na slovensko-ukrajinské hranici a dále do Užhorodu. Ten na Ukrajině nepochybně je!

  4. Pro Karla Poláčka: Ano, již v Košicích se dá přejít na široký ukrajinský rozchod a pokračovat buď přes Veľké Kapušany, nebo Čiernu na Ukrajinu. Problém je, že všechny 2 trati z Podkarpatské Rusi vedou zase zpět na sever do Lvova. Že by byl strýček Sam úplný idiot a udělal si zajížďku 500 km, aby víc zaplatil a víc lidí si prohlédlo co vozí? Navíc na tom vlaku je technika ani ne pro prapor pěchoty (300 chlapů), jen otéčka a podpůrná vozida. To nevypadá na agresivní výpad.

 8. Američani mají chuť na ruské zdroje stejně jako na zdroje v zemích kde vedli války dosud. Naši politici i naše media jsou uplaceni, tak od nich nemůžeme čekat žádnou pro nás pozitivní reakci. Pravděpodobně to i pro nás dopadne velmi špatně. Vinčestr!

 9. Stavím plastikové modely,takže se v technice vyznám a rozlišuji ji. Toto určitě není od armády ČR.Tento transport buď pochází ze základen v Německu nebo jiné země,kde jsou dislokované jednotky U.S.Army…Toto je totiž 100% technika z USA!!!

 10. Fuj, také množstvo ťažkej techniky som na železnici nevídal ani za doby Varšavského paktu, a to bývam vo vojenskom meste. Ani v r. 1968, lebo to Rusi neprišli na vagónoch.
  Naozaj zvláštne, že to nemá žiadne znaky – zrejme schválne, to je jasné.
  Je tiež isté, že je tam vojenská stráž transportu, ale asi sa nevystrkuje.

 11. Už sme znova vo vojenskom ťažení proti naším osloboditeľom!

  1. A tak opět vzniknou české legie na Rusi a začne to znova, jakl v létech 1914-1918-1922……. a opět bude slávy , ale i ibětí Díky Havlovině, Klausovině. Šustrovině, Rumlovinám

 12. Zase budeme použití proti tím, čo nás zachránili pred skazou Slovanov?

 13. Komu a čemu mám věřit !! Rus i USA jsou násilnici
  Trnka

  1. A jenom ty jsi zůstal absolutním pitomcem ! A tobě už ani panbů nepomůže….!

  2. Trnka, USA ještě nikdy žádnou válku nevyhráli, je to pro ně pouze velký kšeft !!!

 14. Víme, kteří vlastizrádci dovolili, aby se k nám nastěhovali USAvrazi.

 15. Strašák na Rusy dorazil na Polsko. Ty chudáku, Amíci si již přestanou hrát na policajty světa, nebudou rozsévat jejich demokracii stylem rozbytí kteréhokoli státního zřízení. Nový prezident pan Trump to zastaví a zamáčkne típec Clintonů, Obamů a dalších podléhajících a financovaných americkým zbrojařským průmyslem.

 16. Souhlasím s prvním komentářem. Tato zpráva je jednoznačně poplašná. I její jazyk nabádá k tomu, aby člověk zpozorněl.

  1. Author

   Vaše první věta je jasná, vaše věc, vaše stanovisko, vaše právo. Vaše druhá věta však prohlašuje jednoznačně, že původní zprava je jednoznačně poplašná. To prosím jednoznačně určil jaký faktor, podklad, důkaz? Pokud jej nemáte, tak je vaše tvrzení o jednoznačnosti také jednoznačné, ale v tom smyslu, že jednoznačně, s odvoláním na jednoznačnost, bez jakýchkoliv argumentů k věci, jste se vy sama rozhodla původní zprávu označit za jednoznačnou. Třetí vaše věta postrádá jakýkoliv smysl, o ničem nevypovídá a pouze vypovídá, že jste se s její pomocí snažila podpořit vaší větu druhou, ačkoliv je bez jakékoliv informační nebo vypovídající hodnoty. I tak děkujeme za příspěvek.

  2. tato zpráva je jednoznačně poplašná, neboť z videa nelze dovodit vůbec nic, jen snad to, že po železnici je přepravována vojenská technika. Stejně dobře to může být opačným směrem, než se ve videu tvrdí, dokonce to může být ruská technika, dodávaná ruským bojůvkám na Ukrajině (libovolný zvukový doprovod se snadno doplní). Rusko je jednoznačně agresorem, který začal a neustále rozdmýchává a podporuje válku na Ukrajině, je to stále říše zla se svým neurozeným carem Vladimirem v čele.

  3. Author

   Opravdu výživné argumenty, nic to neznamená, ale pokud to něco znamená, tak tvrdíte, že Rusové v prostoru NATO přepravují ruské tanky separatistům cestou přes Ukrajinské neo-nacisty. Opora pro vaše „jednoznačné“ tvrzení, že je to „jednoznačné“ kdo je agresorem a říší zla svědčí o čemsi, co Vám nemá smysl vysvětlovat, protože si ideově melete svoje bez pudu sebezáchovy, že každý kdo to čte a i to vaši spolunázorovci musí vidět, co jste to řekl za naprosté nelogičnosti. I tak děkuji za příspěvek.

 17. Nešiřte tady HOAXY ruské propagandy, jedná se o avizovanou techniku, aby Pobaltí nedopadlo jako Krym:
  Strašák na Rusy dorazil. Do Polska přijely americké posily:
  http://zpravy.idnes.cz/americka-brigada-dorazila-do-polska-du7-/zpr_nato.aspx?c=A170111_104149_zpr_nato_inc

  Američtí vojáci míří poprvé nastálo do Polska i Pobaltí. Snad to Trump nezastaví, bojí se Varšava:

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americti-vojaci-miri-poprve-nastalo-do-polska-i-pobalti-snad/r~ffc305ecd29911e6b7770025900fea04/

  Hoaxy, falešná obvinění, lži. Ruské dezinformace se stupňují, varuje NATO:
  http://zpravy.idnes.cz/nato-proti-ruskym-dezinformacim-do9-/zpr_nato.aspx?c=A170213_192517_zpr_nato_inc

  1. Author

   Děkujeme za příspěvek, ráčíme si však vybrat sami podle svého úsudku, co je hoax a co lež a pravda.

  2. Author se krásně odkopal :-D Přesně takhle uvažují a reagují placení proruští propagandisté – pravda je lež a lež je pravda, podle toho jak se jim to hodí.
   Boris má samozřejmě pravdu, těch pár tanků NATO má být symbolickým gestem jak připomenout největšímu masovému vrahovi a zločinci od časů Hitlera, kde jsou meze jeho agesivní rozpínavosti. Těch tanků NATO je mimochodem 87, Rusko disponuje přes 15000 kusy. Z čeho mají tedy rusofilcky takový strach???

  3. Author

   Díky za komentář. Prosím, sdělil byste mi jak přesně pracují proruští propagandisté? Zjevně jste v tomto oboru odborník. Nechám se poučit. Stejně tak bych prosil vysvětlit, kde jste přišel k počtu 87 kusů NATO tanků. Vy jste je počítal, nebo sedíte někde ve štábu a víte to a děláte kariéru strkáním hlavy do prdele NATO bez ohledu na české zájmy?

  4. Vezměte do ruky něco,co na rozdíl od Vás umí počítat.A vypočítejte si procentuelně kolik strašáků po světě má Rusko a kolik USA!!! A potom snad nebudete šířil bludy.

 18. vede vůbec přes Sabonov nějaká železnaja doroga?

  1. Cez Sabinov nevedie žiadna cesta, nemajú tam ani elektrinu, svietia si len sviečkami. Cez Sabinov chodia len konské povozy po poľnej ceste!!!0´
   Železna doroga z Prešova do Lipian a Orlova , až do Polska okresné mesto Sabinov obchádza cez Jarovnice!!!!

  2. nevěřte každému idiotovi, vede

 19. Je fakt, že od revoluce nebyly slyšet stíhačky…v poslední době je ale zase slýchávám ….. banda chlapů, co si ještě nevyzkoušela nové zbraně a touha po moci a přeměřování penisů je pouze věcí zaostalých mužských primitivů…

 20. To vypadá jak německé obrněné transportéry PMMC G5.

 21. NAPROSTO SOUHLASÍM S ÚVODNÍM KOMENTÁŘEM.

 22. Mají letní kamufláž pro písek.

 23. Ja jsem puvodem Cech a co se tyce Cechu nemam obavy, ty budou urcite zase kapitulovat a flakat se s kverem a louskat buraky, Hej Hou.

 24. Joo vo tom s bavili chlapi v hospode. Jen tak dal autore. Jdete na to tak nejak po nasem po delnicku!

  1. Author

   To znáte pane poctivý starý dělníku s emailem rudazare? To se potkají dva, a ten první říká: “ Dobrý den pane Janda“ a ten druhý říká “ Poslušně hlásím“

 25. Hezká výbavička ,z polní kuchyní a lazaretem no nevím nevím ,snad se autor plete :-)


 26. Nevím proč to řešit stejně nic nezměníte jak vy tak já prostě nikdo válka je součástí světa bylo to tak je a bude.

  1. píčé ty si dement

  2. Kdybyste nepovídal, jsou historicky doložené společnosti, které tisíce let žily v pokoji a míru.Třeba v turecké Anatolii nebo na Krétě. Byly to společnosti, které příliš nerozlišovaly možské a ženské role a byly organizované dnes bychom řekli občansky. Takže řeči o tom, že to tady bylo vždycky a že nebudeme jiní, jsou debilní.

  1. Author

   Když vám to stačí, mně ta kamufláž mediálního masírování nepřesvědčila a vyjádření Slovenské železnice je asi tak relevantní, jako když moje tchyně řekne, že je hodná pani.

 27. Nemyslím si, že tento vlak na Ukrajině či Donbasu. Ale jestli to tak bylo, pak na Donbasu BRZY by bylo mnohem metaloloma. Na Ukrajině moci nacisty, kteří oslavují Bendera, který uřezal Poláky. TOTO nacisté – Ukrajinská nacionalista, považují sami sebe NAD Poláků, Maďarů, rusky a všech ostatních. Mluví hodně, ale čekají Sosa americký člen FOR letáků.

 28. Který svině to mají vědět pane autore.A skutečně se domníváte,že se vás někdo bude ptát?

 29. Podla vsetkeho to smeruje do Polska. Vlak prechadzal cez Kosice Presov Sabinov. Tak nic mi nenapada len hranice s Polskom.

  1. Vlak ide smerom na juh. Sabinov > Prešov >…. Som zo Sabinova cestou pod mostom chodím domov už 27 rokov takže vlak ide Z Poľska


 30. Nějak nechápu jak autor ví kam vlak jede….Zvlášť když je to beztak tajné.Je to jen ubohá provokace od Rusofila,který nevidí jak Rusko napadá jednu zemi při svých hranicích za druhou….

  1. Naprostý souhlas s Vaším názorem pane Kolínský!

  2. Pane Kolinský, Měl by jste napřed uvažovat než něco napíšete. Vy nevidíte -nebo nechcete vidět co se vlastně děje. Americký megaloman už je rozlezlý po celém světě Co nejde po dobrém tam se začne vraždit. Kolik válek a převratů již vedli. A všude za nimi zůstavají potoky krve a naše vláda jim leze do —kamsi.Kdo koho napadá? Snažte si projít dějiny USA – myslím co se týká válek a hrůzou už nebudete moci spát. Od vyvraždění indiánů až po dnešek – neuplynul rok aby někde neválčili, nebo neorganizovali v některé zemi převraty . Jak říkám, můžu vám to rok od roku doložit. Tak kdo koho napadá?

  3. Najdi si počet amerických,,humanitárních “zásahů a vyjmenuj ty ruské.Dám na fakta.

 31. Vidím vojenský vlak, jak někam jede. Je autor psychicky nemocen, že nechápe čtenářovu touhu vědět KAM?

  1. Na Západ určitě ne !

  2. Author

   Pane Láďa Přáda, odpovím vám to samé co na facebooku? Jste komentátor fyzicky hluchý, že ve zvukové stopě u videa neslyšíte autora záznamu, toho, kdo to natáčel, že na Ukrajinu?

  3. Diskuse plodná….ale Čecháčkové kdo z Vás byl někdy v Sabinově a tudíž si mohl dovolit diskutovat kterým směrem vlak jede?…..nejspíš má pravdu pán, co tady říká, že 27let pod tím mostem chodí !!

 32. Při pohledu na video je jasné, že už válka je. Akorát ji zatím nevyhlásili, přesně jako Hitler když napadl rusko. Jenže Putin není Stalin a už mobilisoval. I ty přelety letadel jsou znaky války. Na ty pozemní přesuny je potřeba to, co dělali partyzáni. Na ta letadla už Putin mobilisoval protivzdušnou obranu.Co se týče stanoviska k účasti na volbách. Je to pěkná myšlenka, ale veřejnost na to není připravená. Než se podaří ji připravit, tak to zas vyhrají ti šmejdi, protože oni mají stranickou povinnost jít k volbám a budou jim stačit procenta z volících lidí. To, kolik lidí nešlo volit nikoho nezajímá. M. Jeřábek


Comments are closed.