Pokud ničení našeho státu nezastavíme teď, další šanci nedostaneme

Vše začalo jarem 2020. V březnu/dubnu toho roku ještě téměř každý věřil, že jsou věci tak, jak nám tvrdí. Postupem pár měsíců mi to už ale přišlo divné, a tak jsem začala hledat i ty, co lidem ukazovali druhou stránku celé věci. Přes různá videa na Facebooku od lidí s telefony, svědectví z nemocnic, různých článků, a hlavně rozhovorů s ostatními lidmi mi postupně docházelo, že se mají věci trochu jinak. V prosinci jsem si s rodinou sama prošla tímto kolečkem „Covid-19“, takže mohu posoudit i tuto stranu.

 

Na začátku března 2021 jsem se dozvěděla o Referendu ČSR. Pročetla jsem si celý web k tomu pár článků na facebookové skupině a díky tomu mi došlo, že to by mohla být ta správná cesta. Udělala jsem si registraci a od té doby jsem jako okresní koordinátor pro Blanensko.

 

Za těch pár měsíců jsem díky Referendu a opravdu skvělé práci zjistila spoustu informací. Práce je to občas náročnější, hlavně v poslední době, kdy vrcholí úsilí nás všech, sama jsem s tím měla chuť několikrát praštit, ale mám za zády tak skvělý tým lidí, že mě nakonec vždy ukecají.

 

A teď k věci:

 

Jakou že máme poslední možnost?

 

Vzhledem k tomu, že tu o nějaký vir opravdu nejde a je to jen (jak já říkám) divadlo, kde je třeba nahlédnout za oponu do zákulisí, je nejvyšší čas, protože se chystají neskutečná zvěrstva, která nám doslova zničí vše.

 

Jak to zastavit?

 

Krok 1: Pojďte do toho s námi!

Aktuálně je třeba obsadit Prozatímní občanský parlament. Přihlásit se může opravdu každý. Důležití jsou lidé s čistým srdcem, jen ti to obrovské zlo mohou zastavit. Uzávěrka přihlášek je 30.7.2021, ale pozor, v toto datum musí být přihláška doručena!

 

Přihláška do Občanského parlamentu:

 

 • Ke stáhnutí ji naleznete zde:
  https://referendum-csr.cz/volby/proces/000-prihlaska-kandidatu.pdf
 • Na přihlášce ověřit podpis a odeslat poštou na adresu, kterou naleznete na přihlášce
 • Uhrazení příspěvku na volební náklady kandidáta ve výši 2700,- Kč (č.ú. naleznete na přihlášce)
 • Zaslat životopis kandidáta, max. na jednu stranu A4 – představení se pro voliče (ve formátu .doc, .pdf) na email volebni.komise.2021@seznam.cz
 • K životopisu připojit svoji prezentační fotografii ve formátu jpg, png nebo gif

Účelem Prozatímního občanského parlamentu je splnění úkolů, kterým je odstranění covid-fašismu ve státě, které jsou mu uloženy k zajištění bezpečnosti a suverenity České republiky, lidských práv a svobod.

 

Krok 2: Občanské volby

 

Tyto volby si prosím nepleťte s těmi klasickými – státními, co znáte. Díky těmto volbám podpoříte naši dosavadní práci a důležité změny k lepšímu pro nás všechny i budoucnost našich dětí a vnoučat.

 

 • Volby budou probíhat v termínu 9.-31.8.2021 pomocí korespondenčního hlasování
 • Vytisknete si 2x hlasovací list https://referendum-csr.cz/volby/proces/000-volebni-listek.pdf
 • Oba vyplňte a jděte si ověřit oba podpisy třeba na poštu
 • Jeden hlasovací list odešlete na určenou adresu a druhý si necháváte u sebe jako ověřenou kopii k případné kontrole

Výsledky voleb budou zveřejněny nejpozději 6.9.2021 a pak se začnou dít věci.

 

Spoustě lidem toto přijde směšné nebo dokonce neproveditelné, ale vše je legitimní dle Ústavy ČR a jediní, kdo mohou situaci v naší zemi změnit, jste jen vy – občané České republiky.

 

17.7.2021

Okresní koordinátor Blansko Hana Klimešová

 636 total views,  1 views today

Reklama
Insert Ads Here

2 komentáře

 1. Dobrý den,
  Mohu hlasovací list někam zaslat elektronicky se zaručeným elektronickým podpisem?
  Předem děkuji za info
  Nedvěd

  1. Dobrý den,
   děkujeme za dotaz.
   Pro zajištění plné legitimity Občanských voleb do Občanského parlamentu byla vypracována pravidla, k dispozici na https://www.referendum-csr.cz/volby/proces/000-volby.pdf . Z důvodu znemožnění jakékoliv manipulace, úpravy a falšování hlasovacího listu a jeho obsahu, je jediným platným způsobem hlasování v podobě originálního hlasovacího listu v listinné podobě, předaného Volební komisi ke zpracování. Hlasovací list je k dispozici k výtisku na https://www.referendum-csr.cz/volby/proces/000-volebni-listek.pdf .
   Alena Nela Schwarzová předsedkyně Volební komise
   20.7.2021

Comments are closed.