Proč děláme 30 let stejnou chybu, co čekáme od maistreamu?

Vím že píši asi třeba zbytečně dlouhé texty, ale já to prostě neumím napsat do jedné věty, aniž bych zároveň podal vysvětlení a možné řešení, tak pokud to dočtete až do samotného konce, tak by mě zajímal váš názor!
Ano i já manipuluji, ale moje manipulace vám umožňuje cestu ven za použití vlastního myšlení!

Přátelé, pokud jednou pro vždy nebudou zrušeny volby, naše jediné demokratické právo, pak je nutné se zamyslet, jak volit a koho, pokud chceme opravdu onu všemi stranami proklamovanou změnu!?

Každí volby chodíme v dobré víře k volbám a jsme hrdí, že tak využíváme naše jediného práva dát důvěru tomu, koho považujeme za nositele lepších zítřků“.

Bohužel již více jak 30 let doufáme, že nyní jsme rozhodli o správně, bohužel se následně ukáže, že vše je jinak.

Je nutné se podívat na základě čeho dáváme naší důvěru lidem, co udělali tak zásadního, že jim dáme našich 50Kč formou hlasu?

Přátelé, je nutné si uvědomit, že nikdo z těch, které volíme a stále dokola, neudělali pro naší zem a národ nic dobrého, krom možná malých dílčích věcí, které jsou v podstatě bezpředmětné.

Ano volíme stále stejné lidi a pouze na základě jejich tribunní, televizní manipulaci nás voličů!
Všichni ti, co k nám promlouvají, tak manipulují i například já, také manipuluji, ale je v tom rozdíl, já svou manipulací se snažím probouzet naše myšlení, používat vědomí, které je nekonečné a není složité jej využívat na mnoho procent atd…

Bohužel ti co se tváří jako politici, tak jim naopak nejde o to co mě, ale jejich manipulace má naprosto jiný směr!
Oni chtějí, aby voliči šli jejich směrem a to, bez samostatného myšlení, ale myšlení těch, kteří k vám manipulačně promlouvají a slibují vám jen to nejlepší a jak vše zařídí.
Bohužel o výsledcích těchto manipulací se každý může přesvědčit, ohlédnutím v za posledních 30 let vzat, přeci všichni vždy slibovali, nebo se pletu?!

Proč stále děláme stejné chyby, proč dáváme důvěru stále stejným lidem, jen možná trochu změněné face, tváře?

Přátelé, ten důvod jsou peníze!!!

My se necháme zlákat, na mediální propagandu, necháme se zlákat na nespočet nafukovacích balonků a uvařených párků na různých mítincích atd… Vše stojí neskutečné peníze, které ta či ona strana někde musí získat a zde je zakopaný pes, nebojím se napsat naší slepé hlouposti!

Představte si uzavřený kruh,i to jsou totiž strany, které stále dokola volíme a to bez ohledu na to, že sem a tam, některá strana nahradí jinou stranu v tomto pomyslném uzavřeném k vytvoření uzavřeného kruhu, je nutný určitý počet např. v tomto případě politických stran.
Tyto strany v pomyslném kruhu, jsou následně v hledáčku jak mafie, tak jiných lobbistických a jinak zájmových skupin, které okamžitě začnou každou jednu stranu v tomto kruhu, pumpovat penězi a strany berou, berou, berou, následně už pouze všem lidem manipulačně lžou, lžou a lžou!

Bohužel již 30 let jim to vše žereme!
Dáváme si do svých avatarů loga oněch stran, hádáme se mezi sebou, kdo má lepší politickou modlu a prostě se naprosto sami rozdělujeme, nás nerozdělují politici, rozdělujeme se sami a právě onou „zamilovaností“ do politika a to je důvod, proč stále se nic pro zem a národ nemění, ba naopak, čím více ubývá národních zdrojů, tím více národu, utahují kolem krku „smyčku“

Volby v tomto podání jsou jednoznačně podvod, jelikož šanci na úspěch mají pouze ti, kdo měli nejdelší ruce, při příjímání peněz od kmotrů a jiné mocenské havěti, nebo onen samotný politik má svých prostředku k manipulaci lidí dostatek!

Poenta a možné řešení o vybočené z pomyslného kruhu ven!

Nyní ruku na srdce, kdo z vás se věnoval politickým stranám a hnutím, které jsou pod čarou zvolitelnosti, pod možností se dostat do onoho kruhu?
Kdo z vás si přečetl jejich volební program, kdo se seznámil s lidmi, kteří s těchto stranách jsou atd.. Opravdu nyní ruku na srdce!!

Pokud opravdu chceme změnu, pak cesta je asi pouze jediná, zapomenout na ty, kteří zde od 89 roku pouze slibují, kteří naší zem rozkradli a národ nesplatitelně zadlužili, kteří ze silného, chytrého národa, udělali „podlidi“ 10 kategorie“, kteří mohou žrát“ závadné potraviny atd..atd..
Ano všechny politické strany, které kdy byli u moci a na moci se podíleli, jsou zrádci, defraudanti naší země!

Pamatujte si jedno, jsou to i ty strany, které se až nyní cpou do uzavřeného kruhu, jelikož je nutné spatřovat souvislosti.
Sluší se přidat příklad a vím, že mnohým díky jejich zamilovanosti budu pranýřován, ale to není namířené proti nikomu z vás běžných lidí, je to pouze pro příklad toho, co přehlížíme!

Takže příkladem může být dnes rostoucí obliba, politické strany Trikolora“ , volbou této strany a opravdu v tom nikomu nebráním, tak v podstatě schvalujete vše, co se zde rozkradlo!!
Ano až takhle tvrdě!
Tuto stranu nevede nikdo jiný, nežli Václav Klaus starší, Václav Klaus mladší, je pouze mediální objekt a pro voliče pseudo vedoucí strany Trikolora“.

Často čtu příspěvky i od těch, co dnes mají logo Trikolory“ ve svém facebook avataru o to, co tato země vše měla, co vše lidé této naší země dokázali, dokonce to naprosto všechno a přesně vypíší, od lokomotiv, letadel až po špendlíky a vajíčka atd..atd..
No jo, to je dobré si tyto věci připomínat, ale co potom to logo Trikolory ve vašem avataru?
Kdo tuto zem začal vykrádat a v podstatě nikdy nepřestal?
Toliko k příkladu!

Nyní možné řešení!

Přátelé udělejme něco, co se nikdy nikde nestalo, jelikož vždy jsme se nechali zlákat ohromnými penězi investovaných, do volebních kampaní a mediální manipulace!
Udělejme něco, co by dokázalo opravdovou změnu zajistit, přestaňme se stále dívat na ty, kteří jsou financovaní z pochybných zdrojů, přestaňme se dívat na jejich lživé transparentní účty, jelikož o těch přeplněných účtech penězi od mafie atd..atd..se v podstatě nikdy nedozvíte a zaměřme se naprosto seriozně na politické strany, které jsou pod pomyslnou čarou volitelnosti.

Přátelé, tyto strany a hnutí pod čarou, nejsou v naprosto ničem horší, ono to snad ani nelze )))
Nemají horší lidi, nemají horší volební program, ale mají to co my potřebujeme a co všechny ty mainstreamové strany nemají a nedokáží, jelikož by se odchýlily od konceptu a procesů, za které dostaly velice štědře zaplacené!!!

O takzvaném demobloku nemá cenu vůbec psát, ti jsou provaření, jak vepřové koleno“ ! Ale pokud se podíváme na další stranu prý pronárodní SPD, tak prosím co udělali za své volební období? Jistě jako každá strana udělala i SPD nějaké dílčí prospěšné věci, ale v těch nejzásadnějších prostě zklamala! Volil jsem jednou SPD a již nikdy nebudu, ale nikomu tuto volbu neberu.!

Ospravedlňování SPD tím, že nejsou ve vládě je chabé a víte proč, SPD má nevím nyní přesně 500 000 voličů což je ohromná síla, bohužel nikdy v zásadních věcech, se vedení SPD neobrátilo na tyto voliče, ba naopak, mnohdy v zásadních věcech, hlasovali proti národně a proti vůli všech jejich voličů, což je pro mě neodpustitelné!

Proč tedy stále podporujeme strany, které nechtějí změnu, jak systému, tak dalších věcí?

Proč si dáváme jejich loga do avatarů a tak se podílíme, na manipulačních statistikách, ve kterých nikdy nenaleznete, strany pod pomyslnou čarou zvolitelnosti?!

Proč byť je i budete podporovat, proč tyto všechny strany prostě nenecháme v určité nejistotě?

Proč si prostě do avataru nedáme naší státní vlajku, nebo jako v mém případě vlajku Řecka, jelikož stojím na jejich straně?!

Víte, pokud by místo log politických stran, jste měli třeba i tu Řeckou vlajku, tak politici se budou chovat naprosto jinak, jelikož uvidí, že většina lidí, podporuje postup Řecka, což by mělo za následek, jejich totální změnu politického chování, směrem, právě k podpoře Řecka a to velice hlasitě!

Nebo logo czexit“, které by částečně donutilo politické strany jednat o dost razantněji za tuto věc o vystoupení z EU!
Třeba by se docílilo i toho, že konečně začnou tyto strany u moci, využívat nás voličů i mimo volební kampaň….!!!

Pak tady máme další prý pronárodní stranu Trikoloru“?!

Václav Klaus si nepřeje vystoupení z unie a na místo toho, používá naprosto hloupé slova o tom, vrátit EU před Lisabon? Chápete tu hloupost?

To je jako vrátit ČR před já nevím druhou světovou válku, vím blbej příklad, ale tak to je.
Pan Klaus mate lidi tímto, naprosto nesplnitelným nesmyslem! Dnes je více než jasné, že TOP09 se již v kole neudrží, tak její místo nahradí Trikolora, která měla dlouhé ruce k sehnání peněz pro svou činnost, tím netvrdím, že bude mít stejně zločineckou ideologii, jako TOP09, o to zde nejde, jde o uvolněné místo v uzavřeném kruhu, na zíkladě peněz k manipulaci lidí!

Úplný závěr mého pohledu a názoru!

Bez vystoupení z EU, nelze nic měnit, nelze získat zpět svou svrchovanost, možnost obchodovat a ekonomicky se rozvíjet, na základě rozhodnutí domácí vlády atd.. atd..

Ano, vystoupení z unie by bylo ohromě bolestivé, ale té bolesti naše země dostala tolik, že by jsme to prostě společně všichni zvládli.

EU není o spolupráci zemí Evropy, je o diktátě Berlína!

Já nikomu nezazlívám jeho volbu strany, má to být svobodné rozhodnutí, ale není možné se rozhodovat na základě nesplnitelné manipulace, to je prostě nemožné.
Neznám jedinou stranu, která by neslibovala, že vše zařídí, prostě neznám a kde jsme za 30 let?

Mým klidně napíši snem je, totálně rozbit to, pomyslné politické mainstreamové kolo, napojené na mafii a jiné mocenské skupiny, které nemyslí na naší zem a národ, pouze pracují ve svém vlastním zájmu a profitu, nu a proč tedy nevybočit, naprosto novým směrem?!

Dnes k tomu máme v budoucích volbách ohromnou příležitost, jelikož naše ekonomika již bude mrtvá, vlastně ta je mrtvá, již dávno, tudíž by se dalo stavět, na naprosto nových základech, v novém státní systému, s novou ústavou, s novým volebním zákonem atd..
Která strana s něčím tak potřebným přišla?
Řeknu vám to, žádná, která je v onom pomyslném uzavřeném kruhu!
Nu a nyní si představte, že jsou zde politické strany, které to mají přímo ve svém volebním programu, ale je zde problém, tyto strany, které vše mají odborně vypracované, tak bohužel nemají peníze, nemají kmotry, mafiány, lobbisty atd.. kteří by je financovali, jelikož oni mafiáni a jiná verbež si přejí, zůstat v tomto systému a drtit národ a naší vlast!

Vím je to dlouhé a mohl bych být ještě podrobnější a věcnější, ale věřím, že pro pochopení a diskuzi to stačí!

Přátelé, pokud jste to dočetli až sem, tak vám děkuji a není třeba souhlasit, je to pouze můj názor, můj pohled na věc, moje možné řešení! Děkuji

214 total views, 1 views today

Reklama
Insert Ads Here